1

@Kapitan hawk Przesiadka na rower i jazda :)

2

@Survier @AdamaTraore Warszawa? TOP!

1

@MesQueUnClub96 Ramos i parówa grillisz

1

@FCB24 PSY - Gangnam Style
Desiigner - Panda
Sheck Wes - Mo Bamba
Bobby Shmurda - Hot Nigga

1

@Foro "Ignorancie", bo nie chlam nałogowo i nie jestem alkoholikiem, który musi sobie walnąć codziennie 3 piwka po robocie?

0

@Godlo Dla alkoholików z pewnością.

0

@macio_944 Halo policjaaa

4

@macio_944 Wkońcu.

1

@DaPidejpi @Nano22 New Rules zdecydowanie ;)

1

@LloretDeMar Ma taki sam szacunek, jak rudzielec do zawodników i klubu.

1

@clyde PIQUE/GAVI*

2

@FCB24 Inieste.

5

@Medium Są do tego zdolni, a potem płacz, że nawet w TOP4 ich nie ma xD

3

@DonMatteo901 Nie warto.

3

@Rust_Cohle Sprzedaje, fanboje by kupiły za gruby pitos
@PawkoFCB Już na La Rambli by się tacy znaleźli :p

0

@Lionel_Messi10 Puszki po Pepsi też zbierasz na pamiątkę? :]

0

@Momals11 Ooo, widzę słodziutki, że studiujesz moje komentarze, jak miło ^^
A co do karnego, to nie wiem czy wiesz, (raczej nie) ale jest coś takiego jak ''interpretacja'' sędziego i równie dobrze inny sędzia mógłby tego nie odgwizdać i się z tej decyzji na spokojnie wybronić.

Ps: Leć płacić ruskim onucom za gaz w rublach.

1

@MesQueUnClub96 Vinicius i Sterling, EZ

3

@Momals11 Proszę cię, nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.

2

@Janiama Panenką* ;)

4

Co by nie mówić, kapitalne spotkanie. Wiadomo wynik dla City mógłbyć a raczej powinien być dużo lepszy, no i ten karny z pupy, ale mam nadzieję, że na Bernabeu nie sfrajerzą i awansują dalej.

6

Hahahahahaha i karny z dupy, jasne, że tak

1

Jeszcze jeden, jeszcze jeden, albo i dwa!

0

@kuz Niech odrobią 4 bramki jak my z PSG, amatorzy.

2

@zaiks Powinno, to być z 6:2...

9

Nie no, oni sfrajerzą ten dwumecz jak nic...

2

No i elegancko, dobić białasów na 4:1 i będzie git

2

To co, do 60 - 65 minuty brama na 2:2 i pod koniec brameczka z dupy na 3:2 ...

3

I cyk zaczyna się, frajerzenie...

Tu mogłobyć już po dwumeczu.

0

@arasz1819 Eee tam marudzisz, ciesz się chwilą :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?