HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Przesiadka na rower i jazda :)
2
@Survier @AdamaTraore Warszawa? TOP!
1
@MesQueUnClub96 Ramos i parówa grillisz
1
@FCB24 PSY - Gangnam Style
Desiigner - Panda
Sheck Wes - Mo Bamba
Bobby Shmurda - Hot Nigga
1
@Foro "Ignorancie", bo nie chlam nałogowo i nie jestem alkoholikiem, który musi sobie walnąć codziennie 3 piwka po robocie?
0
@Godlo Dla alkoholików z pewnością.
0
@macio_944 Halo policjaaa
4
@macio_944 Wkońcu.
1
@DaPidejpi @Nano22 New Rules zdecydowanie ;)
1
@LloretDeMar Ma taki sam szacunek, jak rudzielec do zawodników i klubu.
1
@clyde PIQUE/GAVI*
2
@FCB24 Inieste.
5
@Medium Są do tego zdolni, a potem płacz, że nawet w TOP4 ich nie ma xD
3
@DonMatteo901 Nie warto.
3
@Rust_Cohle Sprzedaje, fanboje by kupiły za gruby pitos
@PawkoFCB Już na La Rambli by się tacy znaleźli :p
0
@Lionel_Messi10 Puszki po Pepsi też zbierasz na pamiątkę? :]
0
@Momals11 Ooo, widzę słodziutki, że studiujesz moje komentarze, jak miło ^^
A co do karnego, to nie wiem czy wiesz, (raczej nie) ale jest coś takiego jak ''interpretacja'' sędziego i równie dobrze inny sędzia mógłby tego nie odgwizdać i się z tej decyzji na spokojnie wybronić.
Ps: Leć płacić ruskim onucom za gaz w rublach.
1
@MesQueUnClub96 Vinicius i Sterling, EZ
3
@Momals11 Proszę cię, nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.
2
@Janiama Panenką* ;)
4
Co by nie mówić, kapitalne spotkanie. Wiadomo wynik dla City mógłbyć a raczej powinien być dużo lepszy, no i ten karny z pupy, ale mam nadzieję, że na Bernabeu nie sfrajerzą i awansują dalej.
6
Hahahahahaha i karny z dupy, jasne, że tak
1
Jeszcze jeden, jeszcze jeden, albo i dwa!
0
@kuz Niech odrobią 4 bramki jak my z PSG, amatorzy.
2
@zaiks Powinno, to być z 6:2...
9
Nie no, oni sfrajerzą ten dwumecz jak nic...
2
No i elegancko, dobić białasów na 4:1 i będzie git
2
To co, do 60 - 65 minuty brama na 2:2 i pod koniec brameczka z dupy na 3:2 ...
3
I cyk zaczyna się, frajerzenie...
Tu mogłobyć już po dwumeczu.
0
@arasz1819 Eee tam marudzisz, ciesz się chwilą :]