HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Niezły wałek, ale wiadomo sędziowie nie gwiżdzą pod Real...
5
Jazda po manitę!!!
0
@Tollusiek Klocuch? TOP!
2
@MesQueUnClub96 ''Święta trójca'' Sterling, Foden, Grillisz
8
Jak oni to chyba po jednej matce :D
Que: https://zapodaj.net/a83b74d0c5800.jpg.html
Zayn: https://zapodaj.net/0c478a257aeb8.jpg.html
Yannick Carrasco: https://zapodaj.net/c73cdde3b5b48.jpg.html
@MesQueUnClub96 @Mario96w @Rust_Cohle
0
@Rust_Cohle 50 gr od PSG i Messiego za wklejanie postów i ośmieszanie Ronaldo, nie wziąłbyś? :D
1
@Vamosdembouz Możliwe, aczkolwiek nie skreślałbym go tak szybko. Zobaczymy co Benzema i Salah pokażą w półfinałach, bo jeśli założymy, że City przejdzie Real, a Villarreal jakimś cudem wyrzuci The Reds, to już robi się ciekawie.
0
@msmsms Nie no za ten sezon raczej bez szans, w tym roku weźmie ją ktoś z trójki: Lewy, Benzema, Salah. No chyba, że City wygra LM to szanse będzie miał również De Bruyne.
0
@masq No i nie podobasz mi się. Czego ich obrażasz?
2
@MesQueUnClub96 Nie, najlepiej to by było jakby się nikt nie ujawniał, tak jak zaproponował @michal26, najpierw pogadać a dopiero potem zobaczyć kto jest kto
0
@VegetaPolska ''Ale za naszego życia, a przynajmniej przez najbliższe lata to Real będzie najbogatszym klubem jeśli chodzi o trofea''
Po czym to wywnioskowałeś? Przecież jak u was odejdzie Benzema (34 lata) i Modrić (36 lat) to jesteście w czarnej pupie, no chyba, że wkońcu przyjdzie ten Mbappe i jakiś mega utalentowany pomocnik, profilem przypominający Modricia.
Obecnie brak chociażby samego Benza to jakieś 50% spadku jakości Realu i chociażby ostatni klasyk to potwierdził.
0
Vabank na TVP1 :D
1
@Lola120 Współczuje, ja to przynajmniej mam o tyle dobrze, że mam apetyt, więc coś tam się zje :p
@Zip Praca w wielkanoc? Gdzie ty pracujesz XD?
0
@Luciano99 Raczej pechowiec
2
Nie ma to jak rozchorować się na święta...
Rodzina zaprasza cię na święta, a ty musisz siedzieć w domu i się kurować :/
1
@Sau_Ron dos Santos Aveiro
0
@Herato Za dużo zdradziłeś :p
Musisz iść w coś takiego, długo szukałem, ale warto było :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10355690#comment-10355864
0
@Herato Dzięki, musisz bardziej kombinować :)
Z tego co pamiętam ja ułożyłem kiedyś mega trudne i nikt nie mógł odgadnąć, ale w końcu @BarcaInfo ogarnął.
7
@Herato Ibrahimović.
1
@mrboom Zazdro, w takim razie pozdrawiam i życzę uratowania jakiegoś kotka lub psiaka ;)
1
@Ying I tak i nie. Z jednej strony to Juve i United popełnili błąd myśląc sobie, że sam Ronaldo wygra im trofea, nie wzmacniając chociażby obrony (United) czy pomocy (Juventus). Z drugiej strony każdy wie jaki on jest i, że lubi grać stricte pod siebie i wiele razy strzeli mając lepiej ustawionego kolegę.
Sytuacja 50 na 50. Marketingowo na pewno na plus, a czy sportowo?
1
@Compadre Zdecydowanie założenie rodziny z fajną dziewczyną - myśle, że 2+2 (chłopiec i dziewczynka), ale na pewno chciałbym chłopca. Dodatkowo chciałbym otworzyć własną firmę, żeby ''pracować na siebie'' a nie na kogoś jak do tej pory i na początek zamieszkać w Warszawie, w dalszej perspektywie w Barcelonie.
I to chyba tyle.
A z takich na teraz, ogarnąć do końca swoje problemy zdrowotne i żyć w zdrowiu.
@mrboom Zapewne jakiejś ładnej dziewczynie ^^?
5
@PatrychoO Clermont jest na 18 miejscu mistrzu, do tego ma bilans -29 XD
0
@Hubert102 Nowy wspaniały świat :)
Spokojnych świąt ;)
2
@Herato Prosze, masz już pierwszego co umniejsza ;)
A teraz załóżmy, że Leo strzela hat - tricka z Clermont czy jakimś Metz a PSG wygrywa mecz 3:2, wtedy narracja byłaby zgoła inna :p
2
@Gosciuu Zdecydowanie ''We Are One'' z Mundialu w Brazylii. Mam do tego mega sentyment, i ta ''Brazuca'' :)
https://zapodaj.net/d8c4e67b82cd5.jpg.html
0
@Nolife1899 Nie tłumacz mu, on i tak tego nie zrozumie. Wiele osób wrzuca tutaj te teksty z HP stricte pod atencje i zielone, które dla niektórych są chyba jakimś wyznacznikiem życiowym. Ale co zrobisz każdy ma inne ambicje, jeden woli zbierać jakieś bezwartościowe herbiki, drugi zarabiać pieniądze a trzeci postawić dom i założyć rodzinę.
Szczegóły.
0
@Hosh Co do materiału to nie wiem jak Ty, ale oglądałem i wydaje mi się, że to jest dużo grubsza sprawa niż się wszystkim wydaje. Choć tak jak wiele osób piszę, nie wykluczam też ingerencji Polaka, bo jakoś z 3,4 lata temu była podobna akcja z Guralem (tam też był konflikt na linii Gural - Polak) i też zaatakowało go 2 typów.
0
@tristan87 Ooo pardonsik.
0
@PatrychoO Porównywanie czegoś co leci na żywo np: F1 czy meczu piłki nożnej do filmu, który leci z 5 razy w ciągu roku i co roku podczas tych ''seansów'' jest tutaj syf, nie ma co wcale nie widać różnicy.
''Ulepszcie opcję ignorowania i tyle. Nie musiałbym czytać osobników gnojących legendy Barcelony. ''
Za to z tym się w pełni z tobą zgadzam, bo byłbyś jedną z pierwszych osób, której dałbym ''perm blocka''. Także @Moderacja działajcie z tą opcją ;)