HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comfortable_ ''Kibicowałem'', z tym, że nie porównywałbym tego do kibicowania reprezentacji.
0
@kuz ''Przecież reprezentacja to tylko reprezentacja''
Tak to sobie można pisać o klubach co najwyżej.
0
@Bykunn Poniekąd :)
@fart Ale ja to rozumiem, sam podchodzę do tego na chłodno i na nic się nie napalam, chodzi mi tutaj o osoby, które otwarcie mówią, że nie zamierzają kibicować Polsce a co lepsze w bezpośrednim meczu wolą kibicować Argentynie XD
0
@kuz Gorąca dyskusja po lewej, wystarczy?
1
Hmm, losowanko już za nami i widzę, że antypolaki już w natarciu, ale tego się akurat spodziewałem :D
1
@JordiElNino 15 lat temu, wtedy kiedy przyjmowałem 1 komunię.
0
@PatrychoO Portugalii lepsze.
0
@BorzyKrzys On to akurat ma kompleksy na jego punkcie, nie ma co się dziwić.
1
@BART97 Dzięki :)
Musisz to wszystko sobie dobrze rozpisać. Trening (siłownia, rower czy to piłka), wywalenie śmieci z jadłospisu, zawziętość i obchodzi się bez dietetyków czy ''trenerków'' personalnych.
Teraz znowu będę zrzucał, w zeszłym roku miałem trochę problemów i z 85kg zrobiło się 111kg na dzień dzisiejszy :/
Ale pocieszam się tym, że jest z czego ''rzeźbić'' :D
1
@pauletaa @BART97 Kilka lat do tyłu, jeszcze jak chodziłem do szkoły, przed wakacjami ostro wziąłem się za siebie. Dzień w dzień przez 2 miesiące byłem z kumplami na dworzu, a to piłka, a to bieganie do tego siłownia i całkowite odrzucenie śmieciowego jedzenia.
Jadłem zdrowo i do tego mało, jak wychodziłem o 12 to brałem tylko wodę i cały dzień na dworze, w domu zazwyczaj byłem 21,22.
I takim sposobem z 98kg zrzuciłem do 77,5.
0
@mat32 21kg w dwa miesiące, ale to już był potężny hardkor.
0
@Songo91 Brazylia nie może grać z Ekwadorem ;)
4
@Songo91 Brazylia i Katar w jednym koszyku.
1
@Rust_Cohle My to możemy co najwyżej GP Mazowsza wokół monopolowego
0
Kierwa, dopiero teraz sobie uświadomiłem, że w tym tygodniu nie ma GP :/
7
@IronSanHybrid Bo ja, tu jeszcze dla proboszcza mam chorągieweczki jeszcze wzięte, bo muszę proboszczowi dać naszemu, bo on też jest za PiSem XDDDDD
Ja to zawsze z tego kisnę :D
2
@PodkarpackiKibic Na pewno Polski na Mundial, Lewandowski lub Cash
0
@AmigoBlancos Zarówno USA jak i Kamerun są do pokonania.
Co do Argentyny to wiadomo, że byliby faworytem, ale jak to mawia klasyk ''niemożliwe nie istnieje''
2
@Danny Gaucho Tylko pamiętaj, żeby jeszcze autora upamiętnić ^^
@MesQueUnClub96 Też byłem zaskoczony XD
29
''Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle''
Cytując klasyka :p
To tak w gwoli tego kiedy Polacy wyjdą na ulicę. Nigdy nie wyjdą.
@Bykunn @IronSanHybrid
1
@Ojciec5tkidzieci Z tego co czytam to jednak wychodzą po 2 drużyny, pokićkało mi się z Euro :p
0
@qubson12345 Antony
2
@Barca1992 U mnie wyszła
Hiszpania
Urugwaj
Polska
Arabia Saudyjska
Średnio bym powiedział, jeśli chodzi o ewentualne wyjście, no chyba, że z 3 :D
1
@Faun Ale nostalgia mnie złapała :/ Byłem na tym meczyku :D
0
@lizahi
Hiszpania
Urugwaj
Polska
Arabia Saudyjska
1
@IronSanHybrid Daliby tych Wściekle Szybkich a nie te bajki.
1
Trójkąt mansonów XD
3
@macio_944 Awans Polaków bezapelacyjnie.
Mundial to coś więcej niż mecz ligowy (nawet mecz z Realem) ;)
0
@arasz1819 Alemany*
0
@PatrychoO Tak tak, łYKamY.
Jak tam fanbojku? Ołtarzyk z podobizną Messiego jest już gotowy na listopad?