0

@Comfortable_ ''Kibicowałem'', z tym, że nie porównywałbym tego do kibicowania reprezentacji.

0

@kuz ''Przecież reprezentacja to tylko reprezentacja''
Tak to sobie można pisać o klubach co najwyżej.

0

@Bykunn Poniekąd :)

@fart Ale ja to rozumiem, sam podchodzę do tego na chłodno i na nic się nie napalam, chodzi mi tutaj o osoby, które otwarcie mówią, że nie zamierzają kibicować Polsce a co lepsze w bezpośrednim meczu wolą kibicować Argentynie XD

0

@kuz Gorąca dyskusja po lewej, wystarczy?

1

Hmm, losowanko już za nami i widzę, że antypolaki już w natarciu, ale tego się akurat spodziewałem :D

1

@JordiElNino 15 lat temu, wtedy kiedy przyjmowałem 1 komunię.

0

@PatrychoO Portugalii lepsze.

0

@BorzyKrzys On to akurat ma kompleksy na jego punkcie, nie ma co się dziwić.

1

@BART97 Dzięki :)

Musisz to wszystko sobie dobrze rozpisać. Trening (siłownia, rower czy to piłka), wywalenie śmieci z jadłospisu, zawziętość i obchodzi się bez dietetyków czy ''trenerków'' personalnych.

Teraz znowu będę zrzucał, w zeszłym roku miałem trochę problemów i z 85kg zrobiło się 111kg na dzień dzisiejszy :/

Ale pocieszam się tym, że jest z czego ''rzeźbić'' :D

1

@pauletaa @BART97 Kilka lat do tyłu, jeszcze jak chodziłem do szkoły, przed wakacjami ostro wziąłem się za siebie. Dzień w dzień przez 2 miesiące byłem z kumplami na dworzu, a to piłka, a to bieganie do tego siłownia i całkowite odrzucenie śmieciowego jedzenia.

Jadłem zdrowo i do tego mało, jak wychodziłem o 12 to brałem tylko wodę i cały dzień na dworze, w domu zazwyczaj byłem 21,22.

I takim sposobem z 98kg zrzuciłem do 77,5.

0

@mat32 21kg w dwa miesiące, ale to już był potężny hardkor.

0

@Songo91 Brazylia nie może grać z Ekwadorem ;)

4

@Songo91 Brazylia i Katar w jednym koszyku.

1

@Rust_Cohle My to możemy co najwyżej GP Mazowsza wokół monopolowego

0

Kierwa, dopiero teraz sobie uświadomiłem, że w tym tygodniu nie ma GP :/

7

@IronSanHybrid Bo ja, tu jeszcze dla proboszcza mam chorągieweczki jeszcze wzięte, bo muszę proboszczowi dać naszemu, bo on też jest za PiSem XDDDDD

Ja to zawsze z tego kisnę :D

2

@PodkarpackiKibic Na pewno Polski na Mundial, Lewandowski lub Cash

0

@AmigoBlancos Zarówno USA jak i Kamerun są do pokonania.
Co do Argentyny to wiadomo, że byliby faworytem, ale jak to mawia klasyk ''niemożliwe nie istnieje''

2

@Danny Gaucho Tylko pamiętaj, żeby jeszcze autora upamiętnić ^^

@MesQueUnClub96 Też byłem zaskoczony XD

29

''Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle''


Cytując klasyka :p

To tak w gwoli tego kiedy Polacy wyjdą na ulicę. Nigdy nie wyjdą.
@Bykunn @IronSanHybrid

1

@Ojciec5tkidzieci Z tego co czytam to jednak wychodzą po 2 drużyny, pokićkało mi się z Euro :p

0

@qubson12345 Antony

2

@Barca1992 U mnie wyszła
Hiszpania
Urugwaj
Polska
Arabia Saudyjska

Średnio bym powiedział, jeśli chodzi o ewentualne wyjście, no chyba, że z 3 :D

1

@Faun Ale nostalgia mnie złapała :/ Byłem na tym meczyku :D

0

@lizahi
Hiszpania
Urugwaj
Polska
Arabia Saudyjska

1

@IronSanHybrid Daliby tych Wściekle Szybkich a nie te bajki.

1

Trójkąt mansonów XD

3

@macio_944 Awans Polaków bezapelacyjnie.
Mundial to coś więcej niż mecz ligowy (nawet mecz z Realem) ;)

0

@arasz1819 Alemany*

0

@PatrychoO Tak tak, łYKamY.
Jak tam fanbojku? Ołtarzyk z podobizną Messiego jest już gotowy na listopad?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?