HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Swoją drogą Fodenik wczorajszą symulką chciał chyba nawiązać do słynnego Neymara z Mundialu, bo tak żałosnej symulki nie widziałem od czasu meczu z Anglii z Danią.
Który lepszy?
Neymar:
Foden:
6
@KrychaFCB Klauni w cyrku są śmieszniejsi niż on i Fodenik razem wzięci...
0
@Pilka_jest_okragla I bardzo dobrze poleciał z parodystami, jeden symulka niczym Neymar na Mundialu a drugi obrońca ucieśnionych...
2
@Sulimo Trzymaj
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8655216#comment-8655216
3
Dobra, szybka akcja, zostały 4 drużyny. Komu kibicujecie?
U mnie tak:
1. Villarreal
2. Liverpool
3. City = Real
0
@arasz1819 Hahaha aż sobie wyobraziłem te zabijaki: fodena i sterlinga
0
@DCHX Atletico? A Fodenik aka delfin co twoim zdaniem zrobił?
0
@BorzyKrzys Boli Cię ten Taco, oj boli
2
@Rust_Cohle Widzę, że dla @MesQueUnClub96 złomowanko to już codzienność ^^
11
Dzisiaj
Serce: Chelsea i Villarreal
Rozum: Real i Bayern
1
@Bykunn No i już cię zapisał do notesiku pt. podszywki ^^
11
@SuperPatsonFCB Wyobraź sobie kwartet: Douglas, Lenglet, Maguire, N.Semedo
Ale by to chodziło XD
1
@BorzyKrzys @MesQueUnClub96 Bredzisz.
0
@FC1899Barca Nie, że coś, ale to brzmi jakby było wklejone.
2
@PodkarpackiKibic Otóż nie, 5 - dniowy tydzień pracy i tylko 2 dni wolnego zdecydowanie gorsze.
3
Cytaty wielkich ludzi: ''Dokładnie Vertepeniarz to tło dla Pereza''
Kto wypowiedział te słynne zdanie :D?
@MesQueUnClub96
0
@Sulimo Z chlebem/bułką też można, ale jakoś połączenie kapusta - chleb mi nie podchodzi
0
@Khajio Tak, ja zawsze tak pałaszuje.
A z czym innym?
0
@Sulimo Życia nie znasz :p
Ziemniaczki z gołąbkiem w sosie pomidorowym i mizeria i też mogę umierać :D
2
@Kgorecki2500 Takie złomowanko pinokia to miód na moje oczy :D
0
@Kapitan hawk Żebyś ty był taki ambitny jak on.
PS: A zachowania nie popieram.
3
@FC1899Barca Tak, napisz jeszcze, że talibowie to niewiniątka i będzie komplet.
0
@KwaK Ja niestety na 14 do pracy, więc też pewnie wybiore opcję wyspania :D
6
@P33ck Bredzisz.
A tak na serio, to dziwie się, że gość ostał się jeszcze bez perma.
3
Serdeczne pozdro, to trójkąt bermudzki, oooooł
5
@Bykunn Śmiecie ludzkie, i tyle w temacie. Dla takich kula w łeb i do piachu.
8
Hamiltonek z 5 i odrazu dzień staje się lepszy ^^
2
@MatLMG Benz? TOP!
2
Komentarz usunięty
9
Tytuł: Nowy Wspaniały Świat
Autor: Taco Hemingway
Gorąco polecam, imo jeden z jego najlepszych tracków. Szkoda, że tego oficjalnie nie wypuścił.
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek @Foro @FCBMati10