3

Swoją drogą Fodenik wczorajszą symulką chciał chyba nawiązać do słynnego Neymara z Mundialu, bo tak żałosnej symulki nie widziałem od czasu meczu z Anglii z Danią.

Który lepszy?

Neymar:



Foden:

6

@KrychaFCB Klauni w cyrku są śmieszniejsi niż on i Fodenik razem wzięci...

0

@Pilka_jest_okragla I bardzo dobrze poleciał z parodystami, jeden symulka niczym Neymar na Mundialu a drugi obrońca ucieśnionych...

3

Dobra, szybka akcja, zostały 4 drużyny. Komu kibicujecie?

U mnie tak:
1. Villarreal
2. Liverpool
3. City = Real

0

@arasz1819 Hahaha aż sobie wyobraziłem te zabijaki: fodena i sterlinga

0

@DCHX Atletico? A Fodenik aka delfin co twoim zdaniem zrobił?

0

@BorzyKrzys Boli Cię ten Taco, oj boli

2

@Rust_Cohle Widzę, że dla @MesQueUnClub96 złomowanko to już codzienność ^^

11

Dzisiaj
Serce: Chelsea i Villarreal
Rozum: Real i Bayern

1

@Bykunn No i już cię zapisał do notesiku pt. podszywki ^^

11

@SuperPatsonFCB Wyobraź sobie kwartet: Douglas, Lenglet, Maguire, N.Semedo

Ale by to chodziło XD

1

0

@FC1899Barca Nie, że coś, ale to brzmi jakby było wklejone.

2

@PodkarpackiKibic Otóż nie, 5 - dniowy tydzień pracy i tylko 2 dni wolnego zdecydowanie gorsze.

3

Cytaty wielkich ludzi: ''Dokładnie Vertepeniarz to tło dla Pereza''

Kto wypowiedział te słynne zdanie :D?
@MesQueUnClub96

0

@Sulimo Z chlebem/bułką też można, ale jakoś połączenie kapusta - chleb mi nie podchodzi

0

@Khajio Tak, ja zawsze tak pałaszuje.

A z czym innym?

0

@Sulimo Życia nie znasz :p

Ziemniaczki z gołąbkiem w sosie pomidorowym i mizeria i też mogę umierać :D

2

@Kgorecki2500 Takie złomowanko pinokia to miód na moje oczy :D

0

@Kapitan hawk Żebyś ty był taki ambitny jak on.

PS: A zachowania nie popieram.

3

@FC1899Barca Tak, napisz jeszcze, że talibowie to niewiniątka i będzie komplet.

0

@KwaK Ja niestety na 14 do pracy, więc też pewnie wybiore opcję wyspania :D

6

@P33ck Bredzisz.

A tak na serio, to dziwie się, że gość ostał się jeszcze bez perma.

3

Serdeczne pozdro, to trójkąt bermudzki, oooooł

5

@Bykunn Śmiecie ludzkie, i tyle w temacie. Dla takich kula w łeb i do piachu.

8

Hamiltonek z 5 i odrazu dzień staje się lepszy ^^

2

@MatLMG Benz? TOP!

2

Komentarz usunięty

9

Tytuł: Nowy Wspaniały Świat
Autor: Taco Hemingway


Gorąco polecam, imo jeden z jego najlepszych tracków. Szkoda, że tego oficjalnie nie wypuścił.
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek @Foro @FCBMati10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?