HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid O co chodzi, bo nie oglądałem od początku?
19
Nakręcaj aferę na konferencji, żeby kontuzjowany Ferrari za wszelką cenę zawalczył, bo widzisz, że masz easy money + darmowy samochód, daj ujową walkę, wygraj niezasłużenie a potem miej pretensję, że nie zgarnąłeś głównej nagrody.
Bądź jak Adrianek :)
1
Polaczek jaki ból dupska hahahaha
13
Nikt na Polaka XDD
1
Powinni zrobić walkę w trzech, nitruś, detektyw Wardęga i kruszwilek hahah
Poziom ten sam
10
No i kozaczek nitruś w cymbał, miód na moje oczy :)
1
Dawaj Unboxall wal Sergiuszka
0
@Encore I te głębokie teksty :p
0
I ta recytacja z łakiem sentino
2
@IronSanHybrid Po co zakupywać, odpalasz strumyk i jedziesz ;)
Darmo to uczciwa cena.
1
MoCNy mAiN EvENt
1
Jeszcze ten pajacowaty atencjusz...
Z buta jestem za przeciwnikiem
3
Jak ja się ciesze, że tego nie wykupiłem i oglądam za free.
Walka zabijaków i Popek :D
2
Popek dołącza do Teamu Przegrywów, zaraz obok Bonusa BGC i Najmana :D
0
@Encore @Rust_Cohle Ten z Tsubasą na awatarze?
0
@Encore A dzieciaczki i tak będą wykupywać PPV dla tej walki xD
5
Wyszli, przeszli obok walki, kaska zarobiona i gitara.
Tak widzę ten ''hit'' XD
2
@IronSanHybrid Ale co zarobią to ich.
0
@Barcaa12 O Zełenskim też tak mówili.
0
@MESSIah16 Oczywiście, że tak...
1
@RomanHoffer 20:14 i już wypity :D
9
Skrollujcie dalej, to tylko Joe Biden zajadający się pizzą :D
0
@MarioVeB! Byku, ale to ty cieszyłeś się z fartownego 3 miejsca twojego goata XD
Mi tam wyniki pasują, najważniejsze, że pierwsze 2 pozycje, bez angielskiego frustrata ^^
0
@MarioVeB! Czyli Polacy łatwo to biorą XD
2
@Medium Elegancko, pół dnia sprzątania, i wkońcu można zacząć się weekendować :p
1
@tomek8756 Jak dla mnie stety, z reguły jak nie jestem za nikim, to jestem za tym słabszym, ale to jest Mundial i mimo wszystko wole oglądać mocną Portugalię niż Macedonię co zapewne poleciałaby w grupie
6
@tomek8756 Dostaną baty i na tym skończy cwaniakowanie :D
Chociaż widziałem, że już niektórzy z La Bamby naiwnie wierzą w zwycięstwo Macedonii.
1
@KrystianR Hitler
0
@Zoker To już swoją drogą, ja pytam tylko o to wystąpienie
0
@Gavinho Niczego, autentycznie niczego, jakiś czas temu powiedziałem już sobie, że jak ścinać to tylko na krótko :D
Obecnie upodobałem sobie taką fryzurę ;)
https://zapodaj.net/402c3b383da32.jpg.html