0

@IronSanHybrid O co chodzi, bo nie oglądałem od początku?

19

Nakręcaj aferę na konferencji, żeby kontuzjowany Ferrari za wszelką cenę zawalczył, bo widzisz, że masz easy money + darmowy samochód, daj ujową walkę, wygraj niezasłużenie a potem miej pretensję, że nie zgarnąłeś głównej nagrody.

Bądź jak Adrianek :)

1

Polaczek jaki ból dupska hahahaha

13

Nikt na Polaka XDD

1

Powinni zrobić walkę w trzech, nitruś, detektyw Wardęga i kruszwilek hahah

Poziom ten sam

10

No i kozaczek nitruś w cymbał, miód na moje oczy :)

1

Dawaj Unboxall wal Sergiuszka

0

@Encore I te głębokie teksty :p

0

I ta recytacja z łakiem sentino

2

@IronSanHybrid Po co zakupywać, odpalasz strumyk i jedziesz ;)

Darmo to uczciwa cena.

1

MoCNy mAiN EvENt

1

Jeszcze ten pajacowaty atencjusz...

Z buta jestem za przeciwnikiem

3

Jak ja się ciesze, że tego nie wykupiłem i oglądam za free.

Walka zabijaków i Popek :D

2

Popek dołącza do Teamu Przegrywów, zaraz obok Bonusa BGC i Najmana :D

0

@Encore @Rust_Cohle Ten z Tsubasą na awatarze?

0

@Encore A dzieciaczki i tak będą wykupywać PPV dla tej walki xD

5

Wyszli, przeszli obok walki, kaska zarobiona i gitara.

Tak widzę ten ''hit'' XD

2

@IronSanHybrid Ale co zarobią to ich.

0

@Barcaa12 O Zełenskim też tak mówili.

0

@MESSIah16 Oczywiście, że tak...

1

@RomanHoffer 20:14 i już wypity :D

9

Skrollujcie dalej, to tylko Joe Biden zajadający się pizzą :D


0

@MarioVeB! Byku, ale to ty cieszyłeś się z fartownego 3 miejsca twojego goata XD

Mi tam wyniki pasują, najważniejsze, że pierwsze 2 pozycje, bez angielskiego frustrata ^^

0

@MarioVeB! Czyli Polacy łatwo to biorą XD

2

@Medium Elegancko, pół dnia sprzątania, i wkońcu można zacząć się weekendować :p

1

@tomek8756 Jak dla mnie stety, z reguły jak nie jestem za nikim, to jestem za tym słabszym, ale to jest Mundial i mimo wszystko wole oglądać mocną Portugalię niż Macedonię co zapewne poleciałaby w grupie

6

@tomek8756 Dostaną baty i na tym skończy cwaniakowanie :D

Chociaż widziałem, że już niektórzy z La Bamby naiwnie wierzą w zwycięstwo Macedonii.

1

@KrystianR Hitler

0

@Zoker To już swoją drogą, ja pytam tylko o to wystąpienie

0

@Gavinho Niczego, autentycznie niczego, jakiś czas temu powiedziałem już sobie, że jak ścinać to tylko na krótko :D

Obecnie upodobałem sobie taką fryzurę ;)
https://zapodaj.net/402c3b383da32.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?