0

Angole słabiutko :D

0

Ale te błotniki szpecą ten bolid

2

@IronSanHybrid Kurła, uprzedziłeś mnie XD

0

@mekston @taris Panowie, panowie Leclerc to nie ta liga hipokryzji i obłudy co Hamilton. Jeśli Leclerc będzie wygrywał to płakać nie będę, bo jego jak i Ferrari lubię :D

Byle nie Mercedes z dwójką Angoli, i będę zadowolony ;)

0

@Medium Nie ma szans ;)

2

@Hubsao Opierdzieliłbym :D

0

Simon Kuper? Nie Top!

0

@Nano22 Może ulubieni artyści na daną literę?

0

@Rust_Cohle Widzę, że mamy tutaj fana latino trapu :D

3

Tytuł: ROXANNE
Autor: Arizona Zervas


Polecam, luźny traczek idealny na piątkowy poranek ;)
@BXOD @Tollusiek @kryhaa @unbelievable

2

@TheNekro94 Dosłownie ;)

Pique to ma szczęście :D

12

@tomek8756 @Nano22 Dua Lipa? Co wy tam wiecie ?
https://x.com/fatishakifan/status/1481694251092164617

Cudze chwalicie, ''swego'' nie znacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Sulimo Toż powiedział nowość, Foden to nie ta półka :p

92

Dobra, dawać już ten Liverpoole i Bayerny. Tylko po kolei żeby nikt 2 razy wp******u nie dostał :D

1

@Jacu327 Takie bym chciał

Benfica - Villarreal
Bayern - Manchester City
Atletico - Chelsea
Liverpool - Real

1

@PatrychoO Co druga dziewczyna w Warszawie jest ładniejsza, ale odchodząc od tego to musiała mieć całkiem mocną konkurencje, że wygrała.

2

@Deviler Dla mnie Ukraiński

0

@Rewolucja123 Bruno better KDB, co nie? :)

1

@Pawel13sz Nawet Bruno aka De Bruyne? :p

12

@Kusco15 ''Rosja zareaguje''

Póki co to te kacapy nie mogą sobie poradzić z Ukrainą, którą mieli zając w 24h XD

@DaPidejpi stfu = shut the fuck up ;)

0

@macio_944 Uzębienie

2

@FafitFCB Nie, ja to w Domestosie myje

1

@FC1899Barca Wszystko zależy od losowania, nie skreślałbym tak szybko żadnej z pozostałych drużyn ;)

1

@IronSanHybrid No w sumie, Ty byś nie znał :D

1

@A_Gomesinho_21 Antony.

1

@LionelM95 Te kocie ruchy, te gesty rękami ;D

0

@mrboom Do ''potężnych rozgrywek'' wyłapałem, ale po końcówce 2 zdania trochę zwątpiłem :)

2

@IronSanHybrid Obczaj to XD


0

@PatrychoO ''Kto wie, czy nie większe niż sama LM (ale tylko w tym sezonie)''

1/4 finału LM: Chelsea, Liverpool, Manchester City, Atletico, Real, Villarreal, Bayern, Benfica

Nie ma co, większe rozgrywki :]

4

Jakie pary chcielibyście po piątkowym losowaniu?

Ja np chciałbym takie zestawienia
Benfica - Villarreal
Bayern - Manchester City
Atletico - Chelsea
Liverpool - Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?