HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Angole słabiutko :D
0
Ale te błotniki szpecą ten bolid
2
@IronSanHybrid Kurła, uprzedziłeś mnie XD
0
@mekston @taris Panowie, panowie Leclerc to nie ta liga hipokryzji i obłudy co Hamilton. Jeśli Leclerc będzie wygrywał to płakać nie będę, bo jego jak i Ferrari lubię :D
Byle nie Mercedes z dwójką Angoli, i będę zadowolony ;)
0
@Medium Nie ma szans ;)
2
@Hubsao Opierdzieliłbym :D
0
Simon Kuper? Nie Top!
0
@Nano22 Może ulubieni artyści na daną literę?
0
@Rust_Cohle Widzę, że mamy tutaj fana latino trapu :D
3
Tytuł: ROXANNE
Autor: Arizona Zervas
Polecam, luźny traczek idealny na piątkowy poranek ;)
@BXOD @Tollusiek @kryhaa @unbelievable
2
@TheNekro94 Dosłownie ;)
Pique to ma szczęście :D
12
@tomek8756 @Nano22 Dua Lipa? Co wy tam wiecie ?
https://x.com/fatishakifan/status/1481694251092164617
Cudze chwalicie, ''swego'' nie znacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Sulimo Toż powiedział nowość, Foden to nie ta półka :p
92
Dobra, dawać już ten Liverpoole i Bayerny. Tylko po kolei żeby nikt 2 razy wp******u nie dostał :D
1
@Jacu327 Takie bym chciał
Benfica - Villarreal
Bayern - Manchester City
Atletico - Chelsea
Liverpool - Real
1
@PatrychoO Co druga dziewczyna w Warszawie jest ładniejsza, ale odchodząc od tego to musiała mieć całkiem mocną konkurencje, że wygrała.
2
@Deviler Dla mnie Ukraiński
0
@Rewolucja123 Bruno better KDB, co nie? :)
1
@Pawel13sz Nawet Bruno aka De Bruyne? :p
12
@Kusco15 ''Rosja zareaguje''
Póki co to te kacapy nie mogą sobie poradzić z Ukrainą, którą mieli zając w 24h XD
@DaPidejpi stfu = shut the fuck up ;)
0
@macio_944 Uzębienie
2
@FafitFCB Nie, ja to w Domestosie myje
1
@FC1899Barca Wszystko zależy od losowania, nie skreślałbym tak szybko żadnej z pozostałych drużyn ;)
1
@IronSanHybrid No w sumie, Ty byś nie znał :D
1
@A_Gomesinho_21 Antony.
1
@LionelM95 Te kocie ruchy, te gesty rękami ;D
0
@mrboom Do ''potężnych rozgrywek'' wyłapałem, ale po końcówce 2 zdania trochę zwątpiłem :)
2
@IronSanHybrid Obczaj to XD
0
@PatrychoO ''Kto wie, czy nie większe niż sama LM (ale tylko w tym sezonie)''
1/4 finału LM: Chelsea, Liverpool, Manchester City, Atletico, Real, Villarreal, Bayern, Benfica
Nie ma co, większe rozgrywki :]
4
Jakie pary chcielibyście po piątkowym losowaniu?
Ja np chciałbym takie zestawienia
Benfica - Villarreal
Bayern - Manchester City
Atletico - Chelsea
Liverpool - Real