4

@Chaoss Ojoj, jaka szkoda ^^

6

21 dni do startu nowego sezonu F1!
@MesQueUnClub96 @mekston

0

@Emhyr ''Dostają nowoczesny sprzęt a Rosja atakuje jakimś przestarzałym syfem''

Sęk w tym, że ruskie też mają nowoczesny sprzęt, tylko nie wiadomo dlaczego atakują tym syfem.

2

@Khajio Już pewnie tacy są XD

0

@MarioVeB! Ale, że Ukraińców czy ruskich, bo ciężko się połapać w twoich pół zdaniach?

0

@MarioVeB! Co masz na myśli?

0

@Khajio ''Byli ludzie, którzy nawoływali do rękoczynów na zawodnikach Zenita, mordowania żołnierzy, którzy odmówili dalszemu rozlewowi krwi, brania dzieci oligarchów czy władzy Rosyjskiej na zakładników czy nawet okropne tortury''

Też to widziałem. To już jest akurat przesada i też tego nie popieram, choć tego ostatniego życzę putinkowi z całego serca!

0

@Kapitan hawk Odpisałem Ci tylko dlatego, że napisałeś ''żeby trzymać poziom i nie używać wulgaryzmów'' więc już sobie nie dodawaj.

0

@Kapitan hawk Nie wiem, i tak szczerze mało mnie to interesuje.

6

Komentarz usunięty

0

@arasz1819 Jak byś miał jakieś nagrania, to podeślij jak możesz.

0

@Rastafarnianin Jeszcze tego z prawej by się przydało

0

Komentarz usunięty

0

@Kusco15 Ja też poproszę

3

@Emhyr A ja z kolei zawsze ich lubiłem (:

2

@BombowiecKrawczyk Bronić, chociażby na przykładzie CS'a widać że dobrym ustawieniem, taktyką i rozeznaniem w terenie możesz wygrać mecz/wojnę.

Wiem, że to tylko gra, ale jednak sporo ją łączy.

1

@IronSanHybrid Bond After Shave.

2

@MesQueUnClub96 I po Liverpoolu

0

@Momals11 Imo nie ma się czego obawiać, do Polski przyjeżdżają tylko kobiety i dzieci.

5

@Tomo1989 Żeby to za chwilę twitter nie miał bana :]

1

@BART97 Uwierz mi, że są, wczoraj jak i dzisiaj pisali swoje wysrywy.

2

@AlexDark00 A może to sam Rami Malek ^^

0

@Karzel Zawsze mogli w ogóle nie poprzeć.

0

@Faun Wywal Niemców, Niemcy popierają już odłączenie ruskich od SWIFT'a

2

@Kgorecki2500 Jak tak patrzę na te dwa zapyziałe ryje to mam ochotę ich zaj....

Nie będę kończył , bo wiadomo ocb.

2

@tristan87 @Bykunn @Barca1992 Nawet Lewy zabrał głos. Ba, chwilę po moim poście, ruską inwazję potępił Hamilton.

A u Messiego, Ronaldo i Neymara dalej chillera utopia, nic się nie dzieje...

11

@DCHX Już mają, te śmiecie za sojusznika mają tylko Białoruś i Chiny, choć co do tych drugich nie byłbym do końca taki pewny :D

1

@Wilczeq I bardzo dobrze, szkoda, że ktoś molotovem w niego nie rzucił

0

Komentarz usunięty

8

@kaamil1910 Osobiście planuje to zrobić dużo wcześniej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?