HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 ''Zdecydowany faworyt'' co ledwo ledwo wygrał 1:0.
Pogadamy po rewanżu
2
@PatrychoO Ojej, ale jak to? Ktoś może być za Realem w jednym dwumeczu?
Kiedy wy zrozumiecie, że nie każdy pała do nich nienawiścią i, że ktoś będąc za Barcą, może w między czasie oglądać Real?
Czasem jak czytam wpisy co poniektórych to zastanawiam się czy zatrzymaliście się w podstawówce, czy w sumie dalej tam chodzicie.
0
@LS Covid powoli zmierza ku końcowi, to pewnie sukcesywnie postępującą inflacją...
7
@Rewolucja123 Sam nie jestem jakimś jego fanem, ale pisząc, że z jego gry ''mało wychodzi'' lekko się ośmieszasz. Gość zagrał dopiero 2 mecze, gra całkiem przyzwoicie, ma 2 asysty a ty jeszcze marudzisz i nie wiem w sumie czego oczekujesz?
''dobra szansa na wystawkę była w 60', to ten stanął i czekał na nie wiadomo co''
Dembelele za to w każdym meczu dogrywa piłeczki niczym Messi...
Ogólnie ostatnimi czasy zauważyłem, że masz bardzo duże parcie na szkło, bo co opinia to lepsza i co najlepsze zazwyczaj na przekór większości.
0
@tristan87 Ewidentny karny!
0
@AmigoBlancos Obecnie i tak, Marquinhos > Kimpembe > Ramos.
Także tak czy siak zapewne siedziałby na ławie.
2
@Sau_Ron Nie o tyle potwór, co bardzo poważne uzależnienie.
5
@Comentateiro Chyba raczej Czerniak, największy nowotwór Polskiego szkolnictwa...
3
@DaPidejpi 14:10, to niezły poranek XD
1
@hayek Ano chyba, że tak :p
2
Tytuł: Morrow
Autor: 070 Shake
Tego traczka chyba nie muszę nikomu przedstawiać, każdy kto choć raz grał w Fifę 21 napewno go kojarzy. Co jak co, ale jeśli chodzi o soundtracki Fifa niemiłosiernie niszczy PES'A.
Polecam!
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek
6
@VegetaPolska Byku, dwukrotnie Ci już pisałem, żebyś ją całkowicie olał.
Nie chce żeby to źle zabrzmiało, ale po tym co Ci napisała, to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że ma Cię głęboko w dupie i jesteś zwykłym "zapychaczem czasu".
Uwierz mi, że jak dziewczyna jest Tobą zainteresowana to zawsze, ale to zawsze znajdzie czas, żeby do Ciebie napisać, a nie odpisuje jak ta powyżej.
Gdyby do mnie tak napisała to gwarantuję, że już bym jej nie odpisał.
Dlatego, szanuj się, bo widocznie ta dziewczyna nie jest dla Ciebie.
0
@Comfortable_ Mocne.
0
@sokot 4 tys ludzi na konferencji, gdzie większość ludzi ma beke XDDD
Szykuję się mega oglądalność hahah
0
@Kgorecki2500 Ruskie better!
0
@zodiak_10 Riki Puć
1
@Wychowanek Sobota, w Śląsku jeszcze pyka ;)
1
@Kapitan hawk Pozdrawiam serdecznie ^^
0
@YeastMoss Powiedz to ekspertom od meczów Realu @arasz1819 i @Kapitan hawk
1
@kryhaa Tak, jest wypożyczony, póki co do końca sezonu.
0
@taris Zapomniałeś jeszcze o Minguezie ;)
Osobiście wypożyczyłbym Minguezę i Desta, a jeśli znalazłby się na nich poważny kupiec - to bym ich sprzedał.
Wtedy mamy Azpiego, Mazraoui mnie szczerze nie przekonuję, ale jeśli ma to być ''grunt'' pod Haalanda, to jestem na tak.
A co do Alvesa, trzeba pamiętać, że on w tym roku będzie miał już 39 lat.
Ps: Kierwa jeszcze ten Roberto się kisi...
3
A może zamiast ściągać Azpilicuetę, warto byłoby się przyjrzeć Pedro Porro ze Sportingu, gość ma 22 lata, widać u niego taką dojrzałość boiskową, a do tego może grać na PO, wahadle i od bólu na skrzydle.
W tym sezonie dosyć regularnie oglądam Sporting w lidze i LM i nie mogę wyjść z podziwu, że nikt z TOPu się nim jeszcze nie zainteresował.
Myślę, że doszlibyśmy do porozumienia z City co do jego kupna.
Co o nim myślicie?
3
Skład Manchesteru na mecz z Southampton:
0
@Kluivert_P Debili nie sieją, sami się rodzą.
0
Skrzyżowanie Alei Jerozolimskich i Marszałkowskiej
Na skrzyżowaniu tych dwóch głównych ulic
Stolicy Polski postawiono słup drogowskaz
Drogowskaz informuje gdzie leżą Helsinki, Kopenhaga, Oslo
A gdzie leży Warszawa?
2
@DawidekFCB Zapytaj ekspertów w tej dziedzinie, @Momals11 i @masq
3
@Kapitan hawk E tam jaja, dla mnie oba te kluby mogą polecieć już w 1/8
1
@Jakchcesz Grosik na trzecim stopniu podium ;)
4
Widzę, że fanboy Messiego aka @Momals11 szaleje w gorących :D
A ja powiem tak, zarówno Messi jak i Cristiano to GOATY tej dyscypliny!
1
@kamyk_23 Otóż to!