0

@arasz1819 ''Zdecydowany faworyt'' co ledwo ledwo wygrał 1:0.

Pogadamy po rewanżu

2

@PatrychoO Ojej, ale jak to? Ktoś może być za Realem w jednym dwumeczu?
Kiedy wy zrozumiecie, że nie każdy pała do nich nienawiścią i, że ktoś będąc za Barcą, może w między czasie oglądać Real?

Czasem jak czytam wpisy co poniektórych to zastanawiam się czy zatrzymaliście się w podstawówce, czy w sumie dalej tam chodzicie.

0

@LS Covid powoli zmierza ku końcowi, to pewnie sukcesywnie postępującą inflacją...

7

@Rewolucja123 Sam nie jestem jakimś jego fanem, ale pisząc, że z jego gry ''mało wychodzi'' lekko się ośmieszasz. Gość zagrał dopiero 2 mecze, gra całkiem przyzwoicie, ma 2 asysty a ty jeszcze marudzisz i nie wiem w sumie czego oczekujesz?

''dobra szansa na wystawkę była w 60', to ten stanął i czekał na nie wiadomo co''

Dembelele za to w każdym meczu dogrywa piłeczki niczym Messi...

Ogólnie ostatnimi czasy zauważyłem, że masz bardzo duże parcie na szkło, bo co opinia to lepsza i co najlepsze zazwyczaj na przekór większości.

0

@tristan87 Ewidentny karny!

0

@AmigoBlancos Obecnie i tak, Marquinhos > Kimpembe > Ramos.
Także tak czy siak zapewne siedziałby na ławie.

2

@Sau_Ron Nie o tyle potwór, co bardzo poważne uzależnienie.

5

@Comentateiro Chyba raczej Czerniak, największy nowotwór Polskiego szkolnictwa...

3

@DaPidejpi 14:10, to niezły poranek XD

1

@hayek Ano chyba, że tak :p

2

Tytuł: Morrow
Autor: 070 Shake



Tego traczka chyba nie muszę nikomu przedstawiać, każdy kto choć raz grał w Fifę 21 napewno go kojarzy. Co jak co, ale jeśli chodzi o soundtracki Fifa niemiłosiernie niszczy PES'A.

Polecam!
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek

6

@VegetaPolska Byku, dwukrotnie Ci już pisałem, żebyś ją całkowicie olał.
Nie chce żeby to źle zabrzmiało, ale po tym co Ci napisała, to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że ma Cię głęboko w dupie i jesteś zwykłym "zapychaczem czasu".

Uwierz mi, że jak dziewczyna jest Tobą zainteresowana to zawsze, ale to zawsze znajdzie czas, żeby do Ciebie napisać, a nie odpisuje jak ta powyżej.

Gdyby do mnie tak napisała to gwarantuję, że już bym jej nie odpisał.

Dlatego, szanuj się, bo widocznie ta dziewczyna nie jest dla Ciebie.

0

@Comfortable_ Mocne.

0

@sokot 4 tys ludzi na konferencji, gdzie większość ludzi ma beke XDDD

Szykuję się mega oglądalność hahah

0

@Kgorecki2500 Ruskie better!

0

@zodiak_10 Riki Puć

1

@Wychowanek Sobota, w Śląsku jeszcze pyka ;)

1

@Kapitan hawk Pozdrawiam serdecznie ^^

0

@YeastMoss Powiedz to ekspertom od meczów Realu @arasz1819 i @Kapitan hawk

1

@kryhaa Tak, jest wypożyczony, póki co do końca sezonu.

0

@taris Zapomniałeś jeszcze o Minguezie ;)
Osobiście wypożyczyłbym Minguezę i Desta, a jeśli znalazłby się na nich poważny kupiec - to bym ich sprzedał.

Wtedy mamy Azpiego, Mazraoui mnie szczerze nie przekonuję, ale jeśli ma to być ''grunt'' pod Haalanda, to jestem na tak.

A co do Alvesa, trzeba pamiętać, że on w tym roku będzie miał już 39 lat.

Ps: Kierwa jeszcze ten Roberto się kisi...

3

A może zamiast ściągać Azpilicuetę, warto byłoby się przyjrzeć Pedro Porro ze Sportingu, gość ma 22 lata, widać u niego taką dojrzałość boiskową, a do tego może grać na PO, wahadle i od bólu na skrzydle.

W tym sezonie dosyć regularnie oglądam Sporting w lidze i LM i nie mogę wyjść z podziwu, że nikt z TOPu się nim jeszcze nie zainteresował.

Myślę, że doszlibyśmy do porozumienia z City co do jego kupna.

Co o nim myślicie?


3

Skład Manchesteru na mecz z Southampton:


0

@Kluivert_P Debili nie sieją, sami się rodzą.

0

Skrzyżowanie Alei Jerozolimskich i Marszałkowskiej
Na skrzyżowaniu tych dwóch głównych ulic
Stolicy Polski postawiono słup drogowskaz
Drogowskaz informuje gdzie leżą Helsinki, Kopenhaga, Oslo

A gdzie leży Warszawa?

2

@DawidekFCB Zapytaj ekspertów w tej dziedzinie, @Momals11 i @masq

3

@Kapitan hawk E tam jaja, dla mnie oba te kluby mogą polecieć już w 1/8

1

@Jakchcesz Grosik na trzecim stopniu podium ;)

4

Widzę, że fanboy Messiego aka @Momals11 szaleje w gorących :D

A ja powiem tak, zarówno Messi jak i Cristiano to GOATY tej dyscypliny!

1

@kamyk_23 Otóż to!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?