HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PodkarpackiKibic BRAZYLIA 2014, kapitalny Mundial :)
0
@macio_944 Jak on MM'a ze mną teraz gra ;D
1
@arasz1819 Widzę, że nienawiść do Realu przysłania ci realne myślenie na temat tego dwumeczu.
Tak tragiczne PSG stawiać jako ''zdecydowanego faworyta'', niezły żart.
PS: Oni tacy mocni, że potrafili zaledwie zremisować z potężnym Club Brugge i po męczarniach wygrać z Lipskiem XD
Nie ma co, kompletny faworyt :D
5
Dobra, jak nie Auba, to dawać tego Wernera za połamańca, i gitara
0
@Ali3231 Alberto? TOP!
0
@Adi123456789 Ja też bym zmienił, ale nie wierzę w to, że Xavi, wyjdzie ''trójką'' Nico, Gavi, Pedri
0
@Adi123456789 Żart? To wymień mi w takim razie lepszy skład na Atleti ;)
1
MaTS - Alba, Araujo, Pique, Alves - Pedri, Busquets, FDJ, Ferran, Aubameyang, Traore
No i to już się jakoś prezentuję na mecz z Atletico :D
2
@PatrychoO Dla zwykłych ludzi? Chyba dla celebrytów, żeby poflexować się na instagramie.
Osobiście, nie zapłaciłbym za to złamanego grosza
0
@tomasz.s94 Jego póki co nie biorę pod uwagę
1
@VamosRakieta Lionel Messi jest wspaniałym piłkarzem.
0
@taris W przypadku transferu Auby i tak będzie grał rzadko, ewentualnie z ławki, a jest jeszcze Braithwaite ;)
2
Ferran/Depay - Aubameyang/Luuk/Nazario - Di Maria/Adama
No nie powiem całkiem solidnie to wygląda
0
@Jestjakjest Nazario i Asensio
0
@Mr8lack Kupiony, ale nie wiem na jakich zasadach funkcjonuje/owała ta klauzula
0
@Jestjakjest @BombowiecKrawczyk @Pawel13sz Ja to ogólnie jestem ciekawy jakby potoczyła się kariera Asensio, gdyby zamiast do Realu trafiłby do nas?
On profilem idealnie do nas pasuje
0
@Bunk420 A czy aby Di Marii nie obowiązuje jeszcze klauzula anty-Barca?
2
@MESSIah16 A jeszcze przyjemniejszy jest seks w ciepłym łóżeczku, przy kominku, gdy za oknem pada śnieg ^^
5
@michal26 Ja to ogólnie jestem ciekawy ile w tym zdjęciu fotoszopa, a ile prawdziwej Sereny :p
Ale fakt faktem ładnie się prezentuje.
0
@PatrykBarca Trochę tak, z tym, że trzeba mieć również na uwadze tą niesłusznie nieuznaną bramkę w spotkaniu z Serbią, przez którą na dobrą sprawę grają tylko w barażach.
@MrShakira Cris to pewnie by grał od początku do końca w każdym meczu :p
0
Bramkarze: Rui Patricio, Anthony Lopes, Rui Silva
Obrońcy: Ruben Dias, Jose Fonte, Pepe, Luis Neto, Joao Cancelo, Diogo Dalot, Nuno Mendes, Raphael Guerreiro
Pomocnicy: Danilo Pereira, Ruben Neves, Joao Palhinha, Joao Moutinho, Renato Sanches, Bruno Fernandes, Bernardo Silva
Napastnicy: Goncalo Guedes, Joao Felix, Diogo Jota, Andre Silva, Cristiano Ronaldo
Najprawdopodobniejsza 23 osoba kadra Portugalii na Mundial w przypadku ich awansu.
Panowie jak myślicie gdzie są wyżyny tej Portugalii, w przypadku ewentualnego awansu na Mundial?
Moim zdaniem mają bardzo mocną kadrę a braciak się ze mną ''kłóci'', że z tą kadrą to ciężko będzie w ogóle o awans.
Co wy o tym myślicie?
17
@FC1899Barca Kotem to on obecnie akurat nie jest byczku
0
@Emhyr Paredes, Messi
0
@LS Bardzo nie miły typek.
1
@MesQueUnClub96 Toko Ekambi
0
@LS To kolega Kohel zaczął mnie oczerniać ;(
10
@GeneralXavi @Colon Ale dla niektórych liberałków z tej strony, to kolejny foliarz ^^
0
@Rust_Cohle Szkoda, że Ciebie nie sprzątnął.
0
@Encore Two GOAT!
0
@Rust_Cohle Bana dla mnie?
A czym ja Ci podpadłem drogi Kohelu?