HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk No wiesz, my się obecnie cieszymy z porażek, ale ''przynajmniej walczyliśmy''
;)
1
Eder Militao na 2:2
0
@jaras121 4 doliczył
1
@Kwiatek67 Nie. Za Goretzkę lub Antony'ego bym wymienił
0
@kaamil1910 Byqu nie mogłeś odpowiedzieć pod jego postem?
2
@kamilop Tak tak, najlepszy dziennikarz... chyba hipokryta chciałeś powiedzieć.
To ten co jeździ po PiSie a potem zaprasza ich posłów na swoje urodzinki?
1
@MesQueUnClub96
Coś dla ciebie :D
3
@Sau_Ron Dla mnie wypada najlepiej kiedy w ogóle się nie wypowiada.
1
@Kapitan hawk Dokładnie.
https://www.fcbarca.com/58154-oficjalnie-douglas-pilkarzem-barcelony.html
0
@Encore Wiesz to już nawet nie chodzi o sympatie, nie znam go prywatnie, więc i personalnie nic do niego nie mam. Tu chodzi o to, że to jego ''szarpanie'' niedużo daje, co w efekcie sprawia, że nie można go nazwać zawodnikiem w ''dobrej formie''
0
@Encore W dobrej formie? No nie wydaje mi się Enkorze
0
@kaamil1910 Z tym, że grypa żołądkowa to również wymioty, i to głównie przez nie może dojść do odwodnienia
0
@eckov Goretzke* niech dadzą, i będzie jeszcze lepiej
0
Lionel Messi wróci.
0
@DaPidejpi O co chodzi?
5
Rekinado 3 na Puls2, polecam
Dawno się tak nie uśmiałem
I oni to jeszcze podpisali jako horror XD
1
@LeoMesjasz Zero
1
@MesQueUnClub96 Hat-trick
1
@Encore Jakbyś wszedł za te 10k to może i byś zarobił ;)
0
@Messibestplayerintheworld A może to do Demelele było :D
0
@MarioVeB! I tak dużo mniejsze niż kibice Liverpoolu i w sumie trolle z Realu ;)
1
@JohnnyBarca Egipt, Kamerun, Nigeria, Maroko, Mali
1
Cristiano Ronaldo? TOP!
2
@Ojciec5tkidzieci Już nie dobijaj tego arasha :D
0
@Momals11 Nie, bo obawiam się NOP i tego, że w razie czego nikt nie weźmie za to odpowiedzialności
0
@Rust_Cohle Kto pierwszy ten lepszy ^^
2
@BarcaInfo Jak tam wypowiedź Kondogbii na temat Messiego?
3
@Deviler N'golo Sane
12
Spotify jest bardzo zainteresowane tym, aby zostać głównym sponsorem koszulek Barcelony na następny sezon. Barca uważa tą ofertę za interesującą, ponieważ Spotify to duża marka. Spotify przyciąga również liczba fanów Barcelony na całym świecie.
[ffpolo]
0
@LeoMesjasz Dużo pytasz kolego, i kogoś mi przypominasz Antek ;)