HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Wejdzie Fati i Brait i ruszymy
0
Pique prawie zabili :O
0
@eckov Gaya raczej nie odejdzie
0
Dawać tego Fattyego za Abde w drugiej połowie
0
@maniak33333 Ale to dalej tylko Elche, więc nie oczekiwałbym od nich cudów.
6
@shinthps Zastanawiające jest to, że owy użytkownik, jest bardziej aktywny przy meczach Realu niż Barcy XD
6
Elche strzela na 1:0 - La Rambla: Elche bogowie, mistrzowie, koksy, koty
Elche traci gola na 1:1 - La Rambla: Elche dzbany, bramkarz amator itp
La Bamba w pigułce :D
0
@Batys Tagliafico ;)
0
@JANEK777 @Rust_Cohle Kohela bym odznaczył, bo co niedziele jest na mszy świętej
0
@Rust_Cohle Zamilcz folksdojczu.
3
@PodkarpackiKibic CS > lol
2
@kuba1794 Musiał wyrzucić to, że CHYBA ma covida? :》
3
@Deviler A kto pytał?
0
@czółkovsky Oj nie, takich upałów to ja nienawidzę. Wyjdziesz na dwór i po chwili jesteś zlany potem, pójdziesz pograć w piłkę, to chwila i jesteś zmęczony grą w takim ukropie.
24/25 stopni to najbardziej optymalna temperatura ;)
0
@Nano22 Masz na myśli coś konkretnego?
6
@masq Dla ciebie to i 10 lat gry Messiego nie byłoby tego warte...
0
@kamilo0066 Czyżby początek końca epidemii?
9
@abram3k Gorsza lichwa niż Provident xD
0
@AllBundy Miro
2
@AllBundy Alejandro José Hernández Hernández
0
@Azacca Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście
3
@MasonStorm Teraz to już mnie tylko utwierdziłeś, że ty to ty.
1
@Emhyr Eder Militao
2
@PatrychoO Mam 10/11 z długim rękawem i Messim ;)
I taką też bym wybrał
0
@AbelKabel Nie, pistoletem na wodę
15
@tobiasson92 To jest ten tzw betonowy elektorat PiSu, tej Pani już niestety nikt nie przetłumaczy...
6
@Pawel13sz No jutro, popatrzymy
4
@Przemek2323 Szkoda człowieka, ale akurat Adamowicz też miał swoje za uszami.
3
@Ghotti Chyba pomyliłeś kolegę @Jakchcesz z @Rewolucja123 :p
Z dystansem oczywiście ^^
8
@Jakchcesz ''99% użytkowników zapewne nigdy nie trzymała broni w ręku,''
A moje 3 tys godzin w CS:GO, to co? To nie dośwaidczenie? :D