2

@BorzyKrzys Zawsze to lepsze niż słuchanie Sentino.

2

@MesQueUnClub96 Dlaczego?

4

@MesQueUnClub96 Haaland

1

@DaPidejpi Najwięcej 50 zł, koło jednej z piekarnii w moim mieście, pamiętam, że odrazu poleciałem sobie kupić, Just Kick It i trafiłem TOPA Ronaldo ;)

A tak to raz chyba 20 zł i jakaś 5-tka też się znalazła

0

@Emhyr Nawet ''ZTM'', ''Fiji'' i ''Adieu'' ?

0

0

@Emhyr Cafe Belga?

0

@SelloutCrowd Nie rób nam tego ;D

27

''Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle''

-Paulo @Damian11 Coelho

18

@Damian11 Nie.
''Ja jestem młody, pieniądze mam i żyje mi się super.''

Jak żyjesz na garnuszku rodziców i dołożysz się z 300 czy 400 zł to z pewnością żyje ci się bardzo przyjemnie...

''Po za pracą umiem się ustawić i dorabiać na hobby, a i czasu mam dużo, żeby ewentualnie gdzieś weekendowo jeszcze dorobić.''

Jak chcesz tyrać więcej, żeby kupić mniej to nie pozostaje mi nic innego niż życzyć ci powodzenia.

Wyprowadź się od mamusi, załóż rodzinę i miej na utrzymaniu chociażby jedno dziecko, zobaczymy co będziesz wtedy mówił. Nie Pozdrawiam.

4

@tomek8756 @IronSanHybrid Jest i nasz rodzynek :)

6

@tomek8756 Nie ma się co dziwić, wszystko idzie w górę a gość, który mieszka na kociołku mamusi umoralnia ludzi, którzy są dawno na swoim i tracą pieniądze przez te Polskie Wały, żeby żyli ciut skromniej i nie kupowali rzeczy na, które ich nie stać XD

14

@IronSanHybrid W punkt! Ale przyjdzie ci taki @Damian11 i powie ci, że jemu żyje się superancko i właściwie to powinniśmy być trochę skromniejsi XD

1

@kolomen2 Serek wiejski

3

@MesQueUnClub96 Coś późno was dzisiaj wypuścili z tej szkoły

2

@Tomason Nie musisz wypożyczać, tutaj masz za darmo z napisami i lektorem w 1080p ;)
https://filman.cc/movies/nie-czas-umierac-no-time-to-die-2021

1

@Djzordon A teraz, ile lat ma Depay a ile Vinicius?
Dodajmy do tego przygodę Memphisa w Manchesterze i masz odpowiedź.

0

Komputer nie czyta mi mikrofonu, wchodzę w panel sterowania i ikonka mikra jest na czerwono.
O co może chodzić?

5

@Medium Śmierci bliskich.

5

@Bogan Nawet nie wiesz ile razy :p

0

@Arkon Ale w jakim sensie? Z powodu wzruszenia czy z tego, że był ''gniotem''?

1

@BorzyKrzys Głębokie.

0

@VeB 1899 Chciałbyś może jakiegoś trade'a? Mam kilka trykotów na stanie :D

0

@msmsms Bezapelacyjnie GOAT tego sportu!


58

@Damian11 ''żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle''

Aha, rozumiem, że przez bandę idiotów mam sobie odejmować od ust, bo im się zachciało rozdawnictwa i wspierania patologii?

0

@kamyk_23 ''TKM...mówi Ci to coś?''

Mówi, całkiem przyjemny traczek :D


0

@Deeespacito Na tej ziemi, pod tym niebem

0

@clyde @Ghotti Coś Ty tam nawywijał?

12

@Encore Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i zajęcia 2 miejsca w przyszłym sezonie.

0

@lucca87 Zobaczymy jak pieniążków zabraknie, bo będą pochłaniać ci same opłaty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?