HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler Ernesto Valverde
8
Gdyby akcja Kevina działa się dzisiaj
https://zapodaj.net/59860740ce883.jpg.html
2
@MontelQ A ja z kolei nie rozumiem jak wigilijne jedzenie może nie smakować ;)
Barszczyk, Rybka, Bigos czy Pierogi, przecie to samo dobro :D
3
@BART97 Nie no aż tak to nie
0
@Pawel13sz Ale i tak dużo lepszy niż obecny. Teraz w ciemno bym wziął wyniki z tamtego sezonu
1
@IronSanHybrid Żebyśmy mieli chociaż jednego cracka na ich poziomie :/
12
Sezon 07/08, ale to chodziłooo :D
0
@BXOD Sekcja komentarzy pod tym trackiem to złoto
1
@MesQueUnClub96 Proszę o oznaczanie przy treściach związanych z F1 ;)
2
@MesQueUnClub96 Ty mnie tutaj nie kokiekuj, tylko obczaj nowego hita od Orangutana, na feacie Józef Bratan, serdecznie polecam ;p
3
@KiaShuma Za dobrze to o tobie nie świadczy.
2
@Rewolucja123 http://www.angelsms.pl/oplatek/index.php/?od=HighestInTheRoom
Przede wszystkim zdrowia, nasz LaRamblowy analityku :p
5
@bafi Polsat 20:00
0
@maroon Nie powiem, zacna piątka :)
@Rust_Cohle Na tarzana nic nie znajdziesz ;)
0
@Medium "tak samo w momencie kiedy uczyłeś się chodzić/mówić on już z dużymi wytwórniami podpisywał kontrakty i przegrywał w kasynach duże pieniadze"
W takim razie, dobrze wiedzieć, że w 97' w wieku 14 lat podpisywał kontrakty i przegrywał kase w kasynach, ciekawe ciekawe.
"ale co Ty możesz wiedzieć jak jedyna kosę miałeś w podstawówce z Adrianem z 3c"
Za to ty jako mafioza z Neapolu zapewne miałeś kose z kibicami Juve, zgadłem?
0
@BorzyKrzys A może to, że na trakach zgrywa/udaje, wielkiego gangstera a w rzeczywistości ucieka po ulicach wzywając policję?
0
@Comfortable_ Sentino aka gangster mocny przez internet co spieprzał przed Malikiem i darł się halo policja XD
Nie no, jak ktoś lubi słuchać pseudo mafiozy i gościa co "roocha matki" widzów na IG, to TOP!
"Taco to już tylko chyba wpisuje w internet: problemy młodzieży. A potem na tym robi płytę, serio."
Dobrze wiedzieć że, w Łańcuchu, Polskim Tangu, Influenzie czy 1990' są poruszane tematy młodzieży, ale co ja tam wiem będąc jego fanem od 2k15 ^^
0
@Comfortable_ Oj i tutaj się z tobą kompletnie nie zgadzam.
Jeśli twierdzisz, że jakiś "promomix" od gangusa "zjada" lirycznie naszpikowany przekazem Jarmark to ja nie mam pytań i chyba na tym zakończę.
1
@Encore Zapomniałeś chyba o boskim Jadonie?
0
@BorzyKrzys Z racji tego, że sam mam tak na imię, z szacunku do siebie pozwolę sobie tego nie zrobić.
Niech idzie grać z Jongmenem na tamburynie, lepiej na tym wyjdzie.
0
Jakie jest wasze TOP 5 najbardziej szanowanych piłkarzy w historii na, których nigdy nie powiedziliście złego slowa?
U mnie:
1. Puyol
2. Casillas
3. Lahm
4. Marco Reus
5. N'Golo Kante
0
@BorzyKrzys Bardzo proszę nie cytować tego łaka, wigilia jest, kolędy śpiewać, a nie gangusa co po policję wołał.
3
@MarioVeB! Pogonić pisiorów, to jedyna opcja
1
@MarioVeB! 500 - 800 zł, miasto około 38 tys mieszkańców, dwuosobowa rodzina.
0
@maciar Oczywiście, że da ;)
Do 03.01 mam jeszcze 8 dni wolnego i tylko 2 robocze, także jest kiedy odpocząć :D
1
@maciar Panie, daj Pan najpierw odpocząć ;)
8
@Kgorecki2500 Żadnego :)
1
Jakie macie odczucia co do potencjalnego transferu Torresa?
Wypali czy kolejna wtopa transferowa?
Osobiście nadal uważam, że Antony z Ajaxu byłby dla nas lepszą a do tego tańszą opcją.
0
@Arkon Dalej jest to nic innego niż subiektywna lista/opinia.
Jak dla mnie 3 miejsce Xaviego i pozycje Pirlo, Buffona i 31 miejsce Lewego to jest jawny żart.
1
@Arkon Ronnie w prime jak najbardziej by się załapał do Top 10, ale jednak na przekroju całej kariery nie ma prawa być w ''10'', i to jest po prostu fakt.