1

@Jakchcesz Ja jestem za całkowitym zakazem poruszania tego tematu na LaRambli, i posty zwolenników jak i przeciwników szczepień powinny być usuwane, a za nadmierną agitacje powinny być bany.
Nic dobrego z tego nie ma, a co drugi post mamy śmietnik i kłótnie, a samej piłki coraz mniej.

0

@BART97 Masz już PornHub Premium za darmo?

1

@michal26 Ja nic nie bagatelizuje.
Ja po prostu staram się realnie oceniać sytuację.
Tak jak już niedawno pisałem, ja dalej jestem sceptyczny co do tego szczepienia, staram się myśleć logicznie, wysłuchuje jednej, jak i drugiej strony, ale szanujmy się, to co wypisuje @Sysia11 to nic innego niż brednie.

7

@Sysia11 Tak tak, a na końcu Bill Gates poprzez te chipy nas wszystkich pozabija.

4

@Mario96w A mi z kolei to

;)

0

@Messibestplayerintheworld Pytam, bo podobno jest temat jego transferu do nas.

@PatrychoO Podobno naruszył protokół covidowy, bo zbyt późno wrócił z zagranicznej podróży, którą motywował powodami osobistymi, więc nie jest to jakieś rażące.

0

Chcielibyście Aubameyanga w Barcelonie?

0

@tomek8756 Scam

20

@DaPidejpi Roochać gorące mamuśki w mojej okolicy

4

Pieski i kotki już nakarmione ^^?

0

@Ronmes Zdecydowanie dawać, nie ma nic lepszego niż widok drugiej osoby uśmiechniętej od ucha do ucha ;)

0

@Kamilos84 Wiem i nie przeczę, że ta ZP mu się wtedy należała ;)
To bardziej w formie ironii, bo kolega niżej twierdzi, że Lewy to ''Najlepszy piłkarz 2021 roku''

0

@Encore Nie bydzie mi Leo szkalował gnojek ;p

22




Najlepszy piłkarz 2020 roku
Najlepszy piłkarz 2021 roku


Nie ma co do tego wątpliwości.

0

@Godlo Myślałem, że ten policjant ma Nerfa w ręce XDDD

0

@kazbychu Hmm, tak jasne ubędzie.
Widziałeś te podwyżki? Przecież to jest śmiech na sali a ludzie biedolą.
Już widzę jak alkoholik czy nałogowy palacz nie kupią papierosów czy wódki, bo są o 0,30/1,50 droższe xD

4

@LS Nope, ja to jak 2 listopada o tym usłyszałem, to było już po zawodach :P

0

@Sysia11 Gdyby Babcia miała wąsy ;)
Poza tym to sarkazm, do komentarza poniżej ")

1

@BorzyKrzys Alba, De Jong, Neymar xD

0

Śmiać mi się chcę trochę o tym Hamilton na MŚ jak od grudnia tą pozycje zajmuje BOSS Verstappinho... :D

Visca Verstappen!!!

0

@Lisek Araujo, Pedri, Fati i Gavi

0

@Rust_Cohle Ta Moncler, przyznaj się, że zachwalałeś ostatnio tą kurtkę z bazaru.

1

@maroon Głosują na gościa, który jest nieaktywny od ponad roku, bo ma nick @robertlewandowski XD

1

@Irmscher10 Tylko Don Corleone

2

Jedyna słuszna trójka, i nawet z tym nie handlujcie
1. @Don-Corleone
2. @Nano22
3. @VamosRakieta

0

@BartqRKO Piękne to było kółko. Takie emocje jak wczoraj miałem tylko przy meczu Polska - Portugalia i podczas ostatniego finału ME :D

0

Barça ogłosi dziś odejście Sergio Agüero, a w środę odbędzie się konferencja prasowa!
[JoseAlvare]

1

@Kapitan hawk Zacznie przeprawę po 8 ZP.

1

@Chaoss Świętują wygraną konstruktorkę, nie dziwne, że Hamiltona nie było ^^

0

@hayek Widzę, że pupa jeszcze boli po wczorajszym xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?