HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Tak, bądźmy realistami, łatwe 2/3:0 dla Bayernu
1
@deyna2018 Nic, bo już odpadli z LM
10
@Djzordon @Moderacja Zrobicie z nim wreszcie porządek, gość przy każdym meczu Realu robi to samo?
1
@Kwiatek67 Od siebie polecam Bayern Handi 0:1 po kursie 2,56
0
Ajax jak na treningu
0
Neres na 3:1 i Ajax zmierza po komplet zwycięstw w grupie
0
Atletico 1:0, Griezmann z brameczką :D
1
@Colon Bułkowski i Wiesław Graczyk z Graczyków :D To będzie ciekawe odbijanie xD
0
@takisobiektos No ale tak czy siak, to lekkie zaskoczenie mając Ghezzala, Batshuaia czy Pjanicia.
0
Ale ten Besiktas to jest klub mem xD
Dostali w miare łatwą i wyrównaną grupę, (patrząc na obecną formę BVB) a po 5 meczach mają 0pkt i teraz dostają w cymbał 2:0 mając przy tym czerwoną kartkę :D
0
@SebeQ12 Tak. Bramki Mbappe, Hallera i Salaha :p
0
Salah gol XD, a nie mówiłem
8
Komentarz usunięty
1
@shinthps No na nikogo właśnie, ale na szczęście zastępcze typy wchodzą :)
0
Ja to mam dzisiaj szczęście :D
Chciałem postawić bramkę Mbappe - nie postawiłem, a Mbappe w 7' miał już dublet
Chciałem postawić bramkę Hallera - nie postawiłem, Haller gol w 8'
Chciałem postawić bramkę Salaha - nie postawiłem, i też pewnie strzeli XD
0
@kielon93 Dałem City i over +1,5 bramki po 2,01
1
@Edoss Milan - Liverpool / Liverpool powyżej 4,5 rzutów rożnych
Ajax - Sporting 1/+2,5
Porto - Atletico X2
Real - Inter 1X
0
Ktoś tu się pytał, dlaczego na Sporting jest tak wysoki kurs, to spójrz na pierwszy skład :D
0
@BartqRKO @kielon93 Niby tak, jednak City to City, skład na papierze mieli mocny i były argumenty ku temu, żeby na nich postawić.
1
Walker z czerwoną kartką XD
Postaw na City raz na ruski rok to akurat przegrają...
0
Brawo City, szkoda strzępić ryja...
0
@PlsNotAtletico Ja dałem 2/+1,5 na City, i też lipton :/
0
@Encore Wiem przecież Jadon
0
@Encore Z City szczególnie było widać w nich potwora
0
@Comfortable_ 0:5 u siebie w poprzedniej kolejce zobowiązuje
0
@FioletoweOczy Milan, żeby awansować musi wygrać, a Porto z Atletico zremisować.
4
@Djzordon Ty na serio masz jakieś żółte papiery.
Davies, Sane, Muller, Coman, Lewy in, i co dalej ktoś wierzy w nasze zwycięstwo?
0
PSG tylko się za bardzo nie rozstrzelajcie, bo 1/-5,5 na kuponie :)
1
@karolup ''Do tego żałosne tłumaczenie, zero pokory, tylko mówienie, że jesteśmy na dobrej drodze''
No to, to mnie już śmieszy akurat, po każdym przegranym meczu te same gadki ter Stegena, Pique, Alby czy Depaya, że ''wyciągniemy wnioski'' :D
''Nie wiem co my jako kibice możemy zrobić''
Ja np wracam sobie w takich momentach do sezonów 05/06 - 11/12 i patrze sobie na magię gry ówczesnej Barcelony, taki maraton ze skrótami ''starej'' Barcy naprawdę potrafi zatamować to krwawienie ;)
1
@JohnA Oto jest pytanie :)
Ja to powiedziałem, po ostatnich popisach z Benfiką, Bayernem czy Betisem, nigdy więcej nie gram BTTS w meczach Barcy.
Tam zwyczajnie nie ma kto strzelać, Coutinho pewnie dalej będzie kopał się po czole, Dembele narobi wiatru, a Depay to wiadomo XD