3

@DaPidejpi To tylko potwierdza twoje pojęcie o F1, zresztą nie tylko o tym.

0

@DaPidejpi Idź tam porównywać Chiesę do Mbappe XD
Lepiej zrobisz, bo jak widać, pojęcie o F1 masz zerowe

2

Piękny wał pod Mercedesiarzy i Angola, +5 dla Maxa, żadnej kary dla Hamiltona :D
Śmiech na sali

2

@Worny Z tym, że Hamilton to Real

0

No to teraz zobaczymy jaka to FIA jest obiektywna

5

Kara dla Angola i to już!!!

2

Komentarz usunięty

1

Dobrze Max, Lewisek dalej 2

0

Części leżą na torze, a SC jak nie było tak nie ma

1

No Tsunoda się tutaj nie popisał

0

@FC1899Barca ''Sir'', dobre sobie. Sir Marcus Rashford better

1

Hamiltonek znowu 3 hahahaha

0

I zaraz kolejna kraksa XD

1

@FC1899Barca Vamos KING Max!!!

1

@DaPidejpi oho jest i jeden z naczelnych fanbojów mentalnego płaczka, oj Dapi, zostań już lepiej przy tej piłce, choć też nie wiem czy to dobry pomysł.

0

A Perez czeka :D

4

Oho fanboje Angola w natarciu, niczym ''HD'' u @Kapitan hawk :)

0

Hahahahaha Hamiltonek 3 XD

4

Vamos Max! Utrzyj nosa temu płaczkowi i hipokrycie, tak żeby nie było już złudzeń.

0

@Sysia11 To ja już wolę tego "bardziej i to dużo" zarozumiałego CR7, niż płaczka i ''opodlonego'' wojownika BLM Hamiltonka, co po każdym przegranym wyścigu płacze i wymyśla coraz to śmieszniejsze wymówki.

Ronaldo to również ikona tego sportu obok Leo, Pele czy Maradony, także wiesz.

0

@Sysia11 ''ale Lewis to spoko gość''

Ale Ty żartujesz, tak?

0

Kolega niżej zapoczątkował, to ja was zapytam o ulubionych zawodników z Top5
U mnie
Anglia: 1) Heung-min Son 2) N'Golo Kante 3) Mo Salah
Niemcy: 1) Kimmich 2) Halland 3) Reus
Włochy: 1) Chiellini 2) Bonucci 3) Pedro
Francja: 1) Messi 2) K.Navas 3) Fabregas
Hiszpania: 1) ter Stegen 2) Araujo 3) Gavi

2

@VegetaPolska ''A dziś kurde do 12 się odezwała potem jak groch o ścianę nic. Nawet słowa. Wiadomości nieodczytane, a dostępna cały czas jest. Nawet nie wiem co się stało. Być może cały czas z przyjaciółkami rozmawia, być może lekcje robi.''

A weź Ty tak nie odpisz z godzinę, to potem czemu nie odpisujesz?

0

@CuleNaZawsze1899
Anglia: Nie mam ulubionego, z PL lubię kilka ekip
Niemcy: BVB/Bayern
Włochy: Napoli
Francja: Monaco/Lyon
Hiszpania: (poza Barcą) Atletico
Ligi egzotyczne: Chapecoense, Club America

5

No co, rąbnęli Bayern 5:0, to tera płacą rachunek :D

1

@Kapitan hawk Pierwszy.


Ale w 2k20 ;)

1

@Comfortable_ Zjadł wszystkie croissanty i wypił całe kakałko ;D
Niedługo pewnie wróci do 1 składu (:

0

@l0Messini To tak na szybko ja ci odpowiem, u mnie na obecną chwilę to: Coals, Taco, Sokół, Dawid Podsiadło, Sanah, Daria Zawiałow, Sobel czy chociażby ten Mata, dodałbym też Quebo, ale od jakiegoś czasu jego twórczość nieco odbiega od moich oczekiwań (wyjątek collab z Tommy'm Cashem).

My po prostu nie mamy gwiazd pokroju tych w/w przez ciebie.
Naszym Polskim odpowiednikiem Adele będzie Sanah.

Nie oszukujmy się jedynymi aktywnymi artystami, którzy ''liznęli'' zagranicy to Quebo (tracki ze Sferą, KRS One czy Young Lungs'em) i Malik, nikt więcej mi do głowy nie przychodzi.

1

@FCB24 Harry Potter / Avengers, nie wiem co bardziej

0

@l0Messini Mi już nie chodzi o same zespoły co o pojedyncze jednostki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?