HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DaPidejpi To tylko potwierdza twoje pojęcie o F1, zresztą nie tylko o tym.
0
@DaPidejpi Idź tam porównywać Chiesę do Mbappe XD
Lepiej zrobisz, bo jak widać, pojęcie o F1 masz zerowe
2
Piękny wał pod Mercedesiarzy i Angola, +5 dla Maxa, żadnej kary dla Hamiltona :D
Śmiech na sali
2
@Worny Z tym, że Hamilton to Real
0
No to teraz zobaczymy jaka to FIA jest obiektywna
5
Kara dla Angola i to już!!!
2
Komentarz usunięty
1
Dobrze Max, Lewisek dalej 2
0
Części leżą na torze, a SC jak nie było tak nie ma
1
No Tsunoda się tutaj nie popisał
0
@FC1899Barca ''Sir'', dobre sobie. Sir Marcus Rashford better
1
Hamiltonek znowu 3 hahahaha
0
I zaraz kolejna kraksa XD
1
@FC1899Barca Vamos KING Max!!!
1
@DaPidejpi oho jest i jeden z naczelnych fanbojów mentalnego płaczka, oj Dapi, zostań już lepiej przy tej piłce, choć też nie wiem czy to dobry pomysł.
0
A Perez czeka :D
4
Oho fanboje Angola w natarciu, niczym ''HD'' u @Kapitan hawk :)
0
Hahahahaha Hamiltonek 3 XD
4
Vamos Max! Utrzyj nosa temu płaczkowi i hipokrycie, tak żeby nie było już złudzeń.
0
@Sysia11 To ja już wolę tego "bardziej i to dużo" zarozumiałego CR7, niż płaczka i ''opodlonego'' wojownika BLM Hamiltonka, co po każdym przegranym wyścigu płacze i wymyśla coraz to śmieszniejsze wymówki.
Ronaldo to również ikona tego sportu obok Leo, Pele czy Maradony, także wiesz.
0
@Sysia11 ''ale Lewis to spoko gość''
Ale Ty żartujesz, tak?
0
Kolega niżej zapoczątkował, to ja was zapytam o ulubionych zawodników z Top5
U mnie
Anglia: 1) Heung-min Son 2) N'Golo Kante 3) Mo Salah
Niemcy: 1) Kimmich 2) Halland 3) Reus
Włochy: 1) Chiellini 2) Bonucci 3) Pedro
Francja: 1) Messi 2) K.Navas 3) Fabregas
Hiszpania: 1) ter Stegen 2) Araujo 3) Gavi
2
@VegetaPolska ''A dziś kurde do 12 się odezwała potem jak groch o ścianę nic. Nawet słowa. Wiadomości nieodczytane, a dostępna cały czas jest. Nawet nie wiem co się stało. Być może cały czas z przyjaciółkami rozmawia, być może lekcje robi.''
A weź Ty tak nie odpisz z godzinę, to potem czemu nie odpisujesz?
0
@CuleNaZawsze1899
Anglia: Nie mam ulubionego, z PL lubię kilka ekip
Niemcy: BVB/Bayern
Włochy: Napoli
Francja: Monaco/Lyon
Hiszpania: (poza Barcą) Atletico
Ligi egzotyczne: Chapecoense, Club America
5
No co, rąbnęli Bayern 5:0, to tera płacą rachunek :D
1
@Kapitan hawk Pierwszy.
Ale w 2k20 ;)
1
@Comfortable_ Zjadł wszystkie croissanty i wypił całe kakałko ;D
Niedługo pewnie wróci do 1 składu (:
0
@l0Messini To tak na szybko ja ci odpowiem, u mnie na obecną chwilę to: Coals, Taco, Sokół, Dawid Podsiadło, Sanah, Daria Zawiałow, Sobel czy chociażby ten Mata, dodałbym też Quebo, ale od jakiegoś czasu jego twórczość nieco odbiega od moich oczekiwań (wyjątek collab z Tommy'm Cashem).
My po prostu nie mamy gwiazd pokroju tych w/w przez ciebie.
Naszym Polskim odpowiednikiem Adele będzie Sanah.
Nie oszukujmy się jedynymi aktywnymi artystami, którzy ''liznęli'' zagranicy to Quebo (tracki ze Sferą, KRS One czy Young Lungs'em) i Malik, nikt więcej mi do głowy nie przychodzi.
1
@FCB24 Harry Potter / Avengers, nie wiem co bardziej
0
@l0Messini Mi już nie chodzi o same zespoły co o pojedyncze jednostki.