HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sędzia tej walki, TOP!
0
@pauletaa @Transu96 Da radę, bombe mu sprzeda i się skuńczy
0
Przecież jak tu nie będzie nokautu, to Bombel go zabije :D
0
@_KrAtOs_ Dzieciarnia na trybunach, to co się dziwić
0
Presja, chyba w przechylaniu butli na streamach XD
2
@Encore Na dobitkę
14
#TeamWrzosek, wal na łeb tego cymbała
Btw, Życiński nieźle musi być osrany, że nie chce wyjść ze swojej strefy komfortu i zawalczyć w MMA
0
Mam nadzieję, że jak dojdzie do tej walki to Paris porządnie go obije
6
@Persyfl Napiszesz wkońcu coś o piłce?
1
@Malkey95 Śmierci samej w sobie się raczej nie boję. Bardziej boję się bolesnej, długotrwałej i wyniszczającej śmierci spowodowanej np: jakąś chorobą jak u mojego śp ojca, który miał zawał a po zawale napatoczył się udar przez, który ostatnie miesiące swojego życia spędził przykuty do łóżka, w którym chudnął w oczach i zamieniał się w coraz większą roślinę :/
Ogólnie staram się by każdy kolejny dzień był dniem produktywnym, żebym na koniec dnia z satysfakcją mógł sobie powiedzieć, że to był dobry dzień.
Poza tym @mrboom też dobrze napisał, też boję się śmierci najbliższych, bo nie umiałbym wypełnić pustki jaką po sobie pozostawili.
Reasumując, cieszcie się każdym dniem spędzonym razem z rodziną, jeśli macie dziadków w podeszłym wieku, odwiedźcie ich w wolnej chwili, dla was to będzie nic, ale u nich wywoła to uśmiech na twarzy. Nigdy nie wiadomo co będzie jutro, ja już się kiedyś prawie o tym przekonałem, ale dosłownie w ostatniej chwili odwiedziłem ojca w przeddzień jego śmierci.
A co nas czeka po śmierci?
Osobiście mam nadzieję, że dużo lepsze życie niż te, które mamy teraz obecnie, ale tego to już każdy się dowie w swoim czasie.
Peace
0
@PizzerMan Ja to jutro na 14 do roboty, to nie mam dylematu
Wróce, obejrze końcowe 15 min meczu a potem 3 ostatnie walki Fame'u ;)
14
@FC1899Barca I Ty to popierasz? Weź się uspokój, bo zaraz przyjdzie naczelny dr. hab. @macio_944 i zacznie swoje wykłady jak to przez tych ludzi zakażenia nie idą w górę, a przy okazji będzie zgrywał wielkiego liberała ;p
1
@qbuteq Nie trawie typa, ale za ten kask jeszcze bardziej go nie trawie.
W ogóle niezłe combo, Hamilton + BLM + LGBT XD
@Encore Nie, gość nie ma podjazdu do takiego Rashforda jeśli idzie o zachowanie i przykład
7
Valdes - Adriano, Mascherano, Puyol, Dani Alves - Busquets, Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Thiago
To co, jutro wychodzimy takim składzikiem i golimy cieniaków z gorszej części Barcelony?
4
@Encore Od początku to ten dziad nie powinien nawet kandydować
0
@dzefrej234 Coman, ale ogólnie wolałbym kogoś z dwójki Gnabry/Sane
6
@macio_944 ''Niesamowite jak prostą opinią nie narzucającą nic nikomu można sprowokować dyskusję na ponad 70 odpowiedzi, w którym nazwany zostałem upośledzonym, faszystą i żebym się popłakał.''
A dziwisz się? Przecież jasno napisałeś, że wzrost zakażeń wynika z powodu ich nie noszenia albo nieodpowiedniego noszenia, więc naprawdę nie rozumiem skąd to ździwienie, mając na uwadze opinie na temat maseczek na La Rambli.
Poza tym ostatnie zdanie mógłbyś już sobie akurat darować, bo hipokryzją zalatuje z kilometra.
''Nie mówię, że wszyscy tacy są, ale jednak jest to cholernie znamienite, że najbardziej chamscy i antynaukowi na tej stronie są użytkownicy właśnie o takich poglądach''
Tak tak, za to lewica i ich najwięksi agitatorzy, którzy już dawno zostali pobanowani (hmm, ciekawe dlaczego :D) to wyznacznik kultury i inteligencji.
2
@AbelKabel w pigułce...
''Sami durnie na tym forum
Szkoda pisać''
To nie pisz panie oświecony i przestań szczuć ludzi na siebie, bo przez takich ''durni'' jak ty, to się nigdy nie skończy.
0
@Woland10 A Araujo to co pewnie beztalencie?
0
@Woland10 Umtiti XDDDDD
1
@RomanHoffer Barcelona
0
@NorbiTBOB @Nazio87 Ja po części też ;)
0
@Nazio87
Na rogu sprzedany drug
Koka w samarach
Nie chcę tak zarabiać
0
Wóz albo przewóz, wóz albo przewóz, tylko wóz albo przewóz
Wóz albo przewóz, tylko wóz albo przewóz, wóz albo przewóz
Tylko wóz albo przewóz, wóz albo przewóz
0
@PatrychoO Dlaczego, Van Gaal jest na wózku? Na coś choruje?
5
@Kondziubarca Oby nie
1
@Rust_Cohle Sporting Braga, Girona, Chapecoense
2
@Piernik A ja dalej podtrzymuje, że jest to bardzo dobry film, i żadna subiektywna opinia tego nie zmieni ;)
Poza tym tak jak wspomniał @JimMorrisonFCB , Bond powróci, ale kto przejmie po nim schedę to póki co zagadka.
Ogólnie, w internecie spotkałem się z wieloma opiniami, że kolejnym Bondzie dalej występować będzie Craig, a jego śmierć sama w sobie była upozorowana (coś w podobie do tej Hana w Szybcy i Wściekli 6) dla dobra Madeleine i jego córki, ale to by było już dla mnie zbyt surrealistyczne.
1
@hayek Jeszcze raz powtarzam, wrzuć go do bolidu Hass'a czy Williamsa, wtedy zobaczymy ile mistrzunio wyjeździ zwycięstw i tytułów.
3
@MeMyselfAndI Jakiego Martina :?
A dobra o Odegaarda ci chodzi