HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Nic, kompletnie nic. Tylko McDonald's
0
@Rewolucja123 No nie wiem czy to było takie ez ;P
0
@Rewolucja123 ez?
2
@Sulimo On już Dubai d'Ora ma w kieszeni ;)
0
@tomek8756 ''Maseczki muszą też nosić osoby świadczące usługi seksualne”
Jedno wielkie XDDD
3
@MSN30 Po odważniki to smiało do Borka się odezwij
4
@FC1899Barca Ciekawe skąd wziął na to pieniążki?
ESCANDALO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@hoeniker Zwiększ sobie dawkę panadolu.
1
@MesQueUnClub96 A to dzisiaj już sobota? XD
1
@lucas/catalan Nie erosomanie
@tomek8756 Taki ;)
https://zapodaj.net/b8ac25fba85df.jpg.html
0
@tomek8756 Polecamy inny
0
@ElTomas Tutaj jest ;)
@Rewolucja123
0
@Tollusiek Nie nie, tutaj wynikła nieco inna sytuacja :I
7
@Encore I to jaka, pamiętam to jak dziś, bo moja była wróciła wtedy z wymiany z Portugalii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Encore Golden Boy'a*
1
@Encore Ja też już poległem (: Choć swego czasu sam ustalałem sobie takie granice i wtedy wytrzymałem ponad miesiąc.
1
@Encore Juice WRLD - Lean Wit Me
11
Usiądźcie więc wygodnie i obejrzyjcie popisy najlepszego piłkarza świata i zdobywcy złotej piłki za rok 2021 ;)
Niech Lewandowski aka karniak i dobijacz na pustą zaliczy chociaż 1/10 tak spektakularnej i widowiskowej gry to wtedy o czymś porozmawiamy.
2
Let's go Ninjas, let's go ninjas
0
Oddać mi kennyS'a, bo dziwnie się ogląda to G2 bez niego
0
@socha Ja to po tamtym meczu powiedziałem, nigdy więcej Romy, nawet w Serie A z ogórami, czarna lista (:
0
@socha Nie mów, że się na to złapałeś :D
0
I cyk, Sociedad też w dupę, nie wierzę w to xD
2
Postaw na Napoli, które w lidze jeszcze nie przegało i West Ham, który nie przegrał 15 ostatnich spotkań wyjazdowych, i co?
Oczywiście po 0:1 w plecy xD
1
@Sulimo Zimmer (No Time To Die)
Scarface
Shrek
Tenet
1
@Djzordon Co? Escandalooo XD
1
@tristan87 No to zajebiscie...
1
@DaPidejpi Widzę, że wziąłeś 2 moje typsony :D
2
@jedrek7000 Przebij to..
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMzA3NjM4MDQwMjoXQeynP194tZw03WU%3D&source=SB
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDIxMzA3NTc5NzUwMDqIAFdNwsRwf1bkve8%3D&source=SB
1
AC Milan - FC Porto | +4,5 kartki +
BVB - Ajax | 2/+1,5 +
City - Brugge | handi 0:2 +
Ale mimo tego kupon i tak przeebany, i zgadnijcie przez jaki mecz, tak przez Atletico, bo ten imbecyl w todze wypaczył wynik i nie uznał prawidłowo zdobytej bramki.
Na miejscu UEFY już nigdy nie dopuściłbym tego amatora do sędziowania meczów w LM...