HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 A nie oglądam nawet, co jakiś czas patrzę na flashscorze ;)
4
@MarcelNJ11 Dobrze, niech cisną, bo mam ich na kuponie :D
2
@kubs23 Twoja ortografia to po pierwsze, a po drugie zalecam udać się do Choroszczy do miejscowego szpitala psychiatrycznego.
0
@GregSTG ale... kto pytał?
4
Wczoraj wieczorem zakończył się kolejny już Rolling Loud, który tym razem odbył się w Nowym Jorku. Na scenie mogliśmy zobaczyć takich artystów jak m.in Roddy Ricch, Asap Ferg, Lil Tjay czy Sheck Wes, ale niewątpliwie gwiazdą wieczoru był jednak Travis Scott, który zagrał takie numery jak ''Highest In The Room'', ''Butterfly Effect'' czy ''Sicko Mode''.
Ile ja bym dał, żeby tam być :/ Ale mam nadzieję, że kiedyś się uda pójść na koncert, czy to w Polsce czy to w Stanach.
Poniżej urywki z koncertu (:
@BXOD @Comfortable_
0
@Chaoss Maszynista?
0
@Chaoss Czym się zajmujesz, że pracujecie 1 listopada?
2
@DaPidejpi Miałem nosa, żeby tego nie tykać, pułapka jak chooy
0
Legia dawać gola, bo BTTS czeka
2
@Mario96w Zara zima, świnta, sylwester
17
@FC1899Barca ahhh te wieczne umniejszanie Leo... ;]
Te dobitki na pustą... :D
Te piłki wypracowane w większości przez Mullera... ;]
Oczywista oczywistość :D
0
La la la la la la la la la, La la la la la la, najlepsze prezenty ukryte są w sercach
4
@PatrychoO ''Daj zapale, bo Ty nie umiesz''
3
@MesQueUnClub96 Formacja zniczy
2
@Dembele_gora Panie kochany, toż to zwykła ironia, nie ma się co napinać to tylko LaRambla ;) A co do butów to nie wiem, nigdy stamtąd nie zamawiałem, choć w internecie jest mnóstwo negatywnych opinii dotyczących jakości obuwia czy obsługi klienta.
1
@tristan87 Pamiętam jak kupowało się buty z Sizeera i wytrzymywały latami. Teraz diabeł mnie podkusił i widać efekt...
1
Nie kupujcie butów z rynku. 100 złotych a materiał jak z poszewki .
0
@znawca89 Pique z Aguero nie zagrają
0
@Swistus172 Zapewne którymś z tych trzech
MAtS - Alba, Garcia, Lenglet ,Mingueza - Sergio, Nico, Gavi/Puig - Coutinho, Depay, Dest/Demir
MAtS - Lenglet, Garcia, Mingueza - Alba, Gavi/Puig, Busquets, Nico, Dest - L.De Jong, Depay
MAtS - Alba, Garcia, Mingueza, Dest - Busquets, Nico, Gavi/Puig - Depay, De Jong, Demir
1
@Bykunn Mam bardzo podobnie, ostatnio albo 1 mecz albo 1 bramka xD
Raz Bodo - Roma, Osasuna bramka stracona w 94', i dzisiaj Tottki, ale gram dalej z tym, że mi akurat nie wchodzi :D
2
@Bykunn Fajny fajny, ale z tym Alkmaar musiałeś mieć nerwówkę :D
4
@Woland10 Ale Ty jesteś bezbekiem, gościu to tak nie funkcjonuje...
0
@Bykunn Poka kupona, bo mi dzisiaj na 1 bramka zawaliła ;v
6
Depay jak wcoorwiony, ale wcale mu się nie dziwię, mógł mieć hat - tricka
0
@Rewolucja123 Piątek ez, fajny gościu pewnie
0
Tottenham, dawać gola i się rozchodzimy
0
@Rewolucja123 Kto to?
0
Strzeli coś ten Tottenham czy raczej nic z tego nie będzie?
1
@Rewolucja123 Ktoś to w ogóle ogląda?
0
@Momals11 Ano to już jest inna sprawa, a co do bramek to faktycznie umknęły mi te 2 bramki z Lipskiem ;)