HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Finał wyśmienity, ale i tak nie przebije tego w Bostonie.
0
@Rewolucja123 Nie.
0
Mimo, że za nim nie przepadam, to mega szkoda mi NIKO
2
Szkoda tego G2
2
NIKO co zrobił...
0
@Japonk Przypomnij sobie Inferno z Bostonu (;
0
JackZ >>> s1mple na tym Nuke'u
0
@Rewolucja123 Podnieta, ace'em na eco XD
0
bombel 2/16 :D
0
Śmieli się z JackZ'a, po jednym nieudanym zagraniu, a on kieruje gierkę
0
@kuz Właśnie to jest najśmieszniejsze.
@Comfortable_ Nie no, ale nie aż tak xD
@PodkarpackiKibic Robią to co najwyżej rakowisko, i nic więcej ;d
0
@PodkarpackiKibic Jak średnia wieku tego czatu to 12 lat, więc się nie dziwię ;)
0
Ale ten czat na twitchu to jest rakowisko, boże święty
0
Vamos Liverpool, po zwycięstwo!
0
@Rust_Cohle Segregacja La Bamblowa
1
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Hmm?
0
@Kamilos84 Jak tam ten Bayer :)
9
@Djzordon Komentarze na Twoim poziomie, aż dziw bierze, że się z nimi nie dogadałeś
0
@Rust_Cohle Nie bedziesz mi życia układał drogi Kohelu
0
@NaFazieHitman Czytają i jest tu paru takich hah
1
@Kapitan hawk Taką, żebyś mógł odbijać ją kolanem :)
2
@Mr8lack No i był przerywany i to aż 5 - krotnie. Ja ogólnie mam co do tego mieszane odczucia, bo z jednej strony fani odyebaly maniane, wbijając z jakimiś 10 -latkami i do tego bez biletu, a z drugiej strony organizator zawalił po całości i nie zadbał dostatecznie o bezpieczeństwo.
6
@BorzyKrzys A to co, miał może zejść, wziąść poszkodowanych na baranda i zanieść do karetki? Bo nie wiem o co ci chodzi, to jego wina, że organizatorzy nie zapewnili bezpieczeństwa i dopuścili do wpuszczenia 10000 tys osób bez biletu?
1
@budel17 Tak, o 20 na streamie u Izaka, śmiało możesz wbijać
https://www.twitch.tv/izakooo
0
@takisobiektos Racja, kto by nie wygrał, to wiem, że będzie mega meczycho, choć mam nadzieję, że to Na'Vi wygra :D
6
Finał G2 - Na'Vi
Gambit zmiażdżone 2:0 (16:8) (16:3)
Z taką grą s1mple'a nie widzę tutaj szans dla G2
2
@FC1899Barca Weź, bo zaraz przyjdzie kapitan i cie zaszufladkuje do HD czy podszywek ;)
1
@kamiVeB Falcao
0
@butelkowy00 15k boliwarów chyba, elo