0

Finał wyśmienity, ale i tak nie przebije tego w Bostonie.

0

0

Mimo, że za nim nie przepadam, to mega szkoda mi NIKO

2

Szkoda tego G2

2

NIKO co zrobił...

0

@Japonk Przypomnij sobie Inferno z Bostonu (;

0

JackZ >>> s1mple na tym Nuke'u

0

@Rewolucja123 Podnieta, ace'em na eco XD

0

bombel 2/16 :D

0

Śmieli się z JackZ'a, po jednym nieudanym zagraniu, a on kieruje gierkę

0

@kuz Właśnie to jest najśmieszniejsze.

@Comfortable_ Nie no, ale nie aż tak xD

@PodkarpackiKibic Robią to co najwyżej rakowisko, i nic więcej ;d

0

@PodkarpackiKibic Jak średnia wieku tego czatu to 12 lat, więc się nie dziwię ;)

0

Ale ten czat na twitchu to jest rakowisko, boże święty

0

Vamos Liverpool, po zwycięstwo!

0

@Rust_Cohle Segregacja La Bamblowa

1

Komentarz usunięty

1

0

@Kamilos84 Jak tam ten Bayer :)

9

@Djzordon Komentarze na Twoim poziomie, aż dziw bierze, że się z nimi nie dogadałeś

0

@Rust_Cohle Nie bedziesz mi życia układał drogi Kohelu

0

@NaFazieHitman Czytają i jest tu paru takich hah

1

@Kapitan hawk Taką, żebyś mógł odbijać ją kolanem :)

2

@Mr8lack No i był przerywany i to aż 5 - krotnie. Ja ogólnie mam co do tego mieszane odczucia, bo z jednej strony fani odyebaly maniane, wbijając z jakimiś 10 -latkami i do tego bez biletu, a z drugiej strony organizator zawalił po całości i nie zadbał dostatecznie o bezpieczeństwo.

6

@BorzyKrzys A to co, miał może zejść, wziąść poszkodowanych na baranda i zanieść do karetki? Bo nie wiem o co ci chodzi, to jego wina, że organizatorzy nie zapewnili bezpieczeństwa i dopuścili do wpuszczenia 10000 tys osób bez biletu?

1

@budel17 Tak, o 20 na streamie u Izaka, śmiało możesz wbijać
https://www.twitch.tv/izakooo

0

@takisobiektos Racja, kto by nie wygrał, to wiem, że będzie mega meczycho, choć mam nadzieję, że to Na'Vi wygra :D

6

Finał G2 - Na'Vi

Gambit zmiażdżone 2:0 (16:8) (16:3)

Z taką grą s1mple'a nie widzę tutaj szans dla G2

2

@FC1899Barca Weź, bo zaraz przyjdzie kapitan i cie zaszufladkuje do HD czy podszywek ;)

1

@kamiVeB Falcao

0

@butelkowy00 15k boliwarów chyba, elo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?