0

@Rewolucja123 Wszyscy byle nie G2, mam nadzieję, że Gambit powtórzy sukces sprzed kilku lat ;)

0

@Danny Gaucho Po prostu za nim nie przepadam

1

NIKO jak ja go k**wa nienawidze...

0

Jazda z tymi bagietami!

0

NiKO jak silver 1 XD

0

No to mamy już chyba pierwszego finaliste Majora

5

@horang Tobie też panadolu zabrakło?

1

@Djzordon Zordonik, jak tam promocyjny kursik na Barce? Masz jeszcze jakieś pewniaczki?

0

Fuck G2, let's go Heroic!

1

3:3 hahah, kupon nadal w grze

0

Dawać na 3:3, przynajmniej kupon mi odratujecie

0

To co, z 0:3 do 3:3 :)?

4

Komentarz usunięty

6

0

@Gogonatra No niby tak, ale nazywanie ''promocją'' Barcelony na wyjeździe z zawsze groźną Celtą jest nad wyraz śmieszne.

2

@Djzordon Promocja? Ale ty gościu jesteś ułomny, przed tym meczem, ostatniego gola na wyjeździe zdobyliśmy w sierpniu z Bilbao...

0

WOW, strzał zza pola karnego :D

1

Nie dziękujcie, postawiłem Celtę 1x ;)

1

@Janiama 1:1

0

@Cvbn I był jeszcze Lukaku ;)

0

@barcelonaLM W Dubaju po odbiór ZP

0

@kaamil1910 Boli dupka, że zajął jego miejsce, dodajmy do tego niechęć do Benzemy i mamy tego typu wypowiedzi.

1

@Kamilos84 Dobrze, że wstałem nieco później, bo też miałem iść w Piasta :D

0

@Encore Jak oni grali 5 na 4 a i tak wygrali ledwo 3 rundami. Z taką grą Gambit ich zmiecie i taką mam nadzieję.

1

@IronSanHybrid Mówiłeś już

0

Apex co dał s1mplowi :O

1

@Rewolucja123 @Pawel13sz Neymar, se queda ;]

0

Let's go Vita, jazda z ukrami!

2

@LucaMancini Nie jadam tam zbyt często, ale jak jestem to mam taki swój strater pack :) Big Mac z frytkami i colą, drwal jest spoko, ale to jeszcze ze 2 tygodnie. Ogólnie teraz najchętniej spróbowałbym tego zestawu od Matczaka

2

@IronSanHybrid TYLKO McD ;) Tfu na KFC, jedyny plus to dolewki i nic więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?