HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Wszyscy byle nie G2, mam nadzieję, że Gambit powtórzy sukces sprzed kilku lat ;)
0
@Danny Gaucho Po prostu za nim nie przepadam
1
NIKO jak ja go k**wa nienawidze...
0
Jazda z tymi bagietami!
0
NiKO jak silver 1 XD
0
No to mamy już chyba pierwszego finaliste Majora
5
@horang Tobie też panadolu zabrakło?
1
@Djzordon Zordonik, jak tam promocyjny kursik na Barce? Masz jeszcze jakieś pewniaczki?
0
Fuck G2, let's go Heroic!
1
3:3 hahah, kupon nadal w grze
0
Dawać na 3:3, przynajmniej kupon mi odratujecie
0
To co, z 0:3 do 3:3 :)?
4
Komentarz usunięty
6
@BarcaInfo @DonAndrzejos PDW
0
@Gogonatra No niby tak, ale nazywanie ''promocją'' Barcelony na wyjeździe z zawsze groźną Celtą jest nad wyraz śmieszne.
2
@Djzordon Promocja? Ale ty gościu jesteś ułomny, przed tym meczem, ostatniego gola na wyjeździe zdobyliśmy w sierpniu z Bilbao...
0
WOW, strzał zza pola karnego :D
1
Nie dziękujcie, postawiłem Celtę 1x ;)
1
@Janiama 1:1
0
@Cvbn I był jeszcze Lukaku ;)
0
@barcelonaLM W Dubaju po odbiór ZP
0
@kaamil1910 Boli dupka, że zajął jego miejsce, dodajmy do tego niechęć do Benzemy i mamy tego typu wypowiedzi.
1
@Kamilos84 Dobrze, że wstałem nieco później, bo też miałem iść w Piasta :D
0
@Encore Jak oni grali 5 na 4 a i tak wygrali ledwo 3 rundami. Z taką grą Gambit ich zmiecie i taką mam nadzieję.
1
@IronSanHybrid Mówiłeś już
0
Apex co dał s1mplowi :O
1
@Rewolucja123 @Pawel13sz Neymar, se queda ;]
0
Let's go Vita, jazda z ukrami!
2
@LucaMancini Nie jadam tam zbyt często, ale jak jestem to mam taki swój strater pack :) Big Mac z frytkami i colą, drwal jest spoko, ale to jeszcze ze 2 tygodnie. Ogólnie teraz najchętniej spróbowałbym tego zestawu od Matczaka
2
@IronSanHybrid TYLKO McD ;) Tfu na KFC, jedyny plus to dolewki i nic więcej.