HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Momals11 Akurat tu chyba dobrze napisał, bo Leo w tym sezonie tylko z 1 bramką i ciągle z kontuzją
1
Siiiiiiiiiiiiiii
0
@PatrychoO Sercem za BTTS'em
11
@Djzordon Escandalo v1024, ile Ty masz lat?
3
@GadulkiGembulki_FCB GOAT, i żaden Lewandowski nie ma do niego podjazdu!
5
Komentarz usunięty
0
@DaPidejpi Kto pytał?
PS: Żarcie godne narkomana z LA ^^
33
Lionel!
Leo!
LM10
MessiGOALski!
Lionel Messi!
Najlepszy piłkarz 2020 roku!
Najlepszy piłkarz 2021 roku!
40 bramek i 14 asyst w 2021 roku!
1
Album: Dummy Boy
Tytuł: Tati
Autor: 6IX9INE
Serdecznie polecam!
1
@Rust_Cohle Już po robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@LucaMancini Do przewidzenia to było, Arsenal w gazie
1
@MesQueUnClub96 Spokojnie Barney
3
@Comfortable_ Pewniaczek to jest under -3,5 bramki po kursie 1,61
0
@agaFCB Chemioterapia?
1
@Arkon Z Polskich nie mam ulubionej, więc wymienię najładniejszą, zdecydowanie Wiktoria Gąsiewska :)
Z zagranicy ktoś z dwójki Nathalie Portman/Kate Winslet
3
@Djzordon Nie płacz
1
@Batys Dlatego jak grać, to tylko na Fortunie, ewentualnie STSie.
1
@Encore Posty bezsensowne to i odpowiedzi bezsensowne.
0
Koeman jak będziesz spieprzał to bierz w walizę i tego drewniaka z 9
0
Jedyne o co proszę to remis, bo na zwycięstwo nie ma szans.
Jak Barcelona x2 spieprzy mi kupon to sam się przejadę do Madrytu i policze się z tym rudzielcem...
1
Komentarz usunięty
0
@SonBarcaGoku Powinni rozliczyć po kursie 1,00
0
@danio1899 Ja z obawy o mój kupon, dałem bezpieczne x2 na podbicie, ale nie powiem 2,13 z super oferty kusiło :p
1
@Barwindg Zaryzykuj, to zagram sobie czystą 2 :)
0
@Esio Nie no wiadomo, jak jechać to jechać tylko na oryginał. Swoją drogą z tego co widzę będzie w Łodzi, 80km ode mnie, więc może i ja się wybiorę.
1
@norbi77 Faktycznie może to kwestia tego, że film ci nie przypadł do gustu :?
Mimo, że na Diune się nie wybieram to soundtrack z miłą chęcią odsłucham.
0
@BombowiecKrawczyk Widać, że umie w keyboard, też bym tak chciał :o
6
Tytuł: Final Ascent
Autor: Hans Zimmer
Zdecydowanie GOAT muzyki filmowej!
Polecam
0
@jeyx77x Dokładnie, osobiście dziwie się, że on jeszcze komuś imponuje, bo od dłuższego czasu merytorycznie to równia pochyła, ale to tylko moje zdanie. Jedyna rzecz, która nie jest u niego równią pochyłą to ego i flexowanie się na instagramie.
3
@AmigoBlancos Nic do niego nie mam, aczkolwiek kolejny już raz udowadnia, że w niektórych tematach jest po prostu amebą umysłową