2

@Momals11 Akurat tu chyba dobrze napisał, bo Leo w tym sezonie tylko z 1 bramką i ciągle z kontuzją

1

Siiiiiiiiiiiiiii

0

@PatrychoO Sercem za BTTS'em

11

@Djzordon Escandalo v1024, ile Ty masz lat?

3

@GadulkiGembulki_FCB GOAT, i żaden Lewandowski nie ma do niego podjazdu!

5

Komentarz usunięty

0

@DaPidejpi Kto pytał?

PS: Żarcie godne narkomana z LA ^^

33

Lionel!
Leo!
LM10
MessiGOALski!
Lionel Messi!

Najlepszy piłkarz 2020 roku!

Najlepszy piłkarz 2021 roku!

40 bramek i 14 asyst w 2021 roku!

1

Album: Dummy Boy
Tytuł: Tati
Autor: 6IX9INE


Serdecznie polecam!

1

@Rust_Cohle Już po robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@LucaMancini Do przewidzenia to było, Arsenal w gazie

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie Barney

3

@Comfortable_ Pewniaczek to jest under -3,5 bramki po kursie 1,61

0

@agaFCB Chemioterapia?

1

@Arkon Z Polskich nie mam ulubionej, więc wymienię najładniejszą, zdecydowanie Wiktoria Gąsiewska :)
Z zagranicy ktoś z dwójki Nathalie Portman/Kate Winslet

3

@Djzordon Nie płacz

1

@Batys Dlatego jak grać, to tylko na Fortunie, ewentualnie STSie.

1

@Encore Posty bezsensowne to i odpowiedzi bezsensowne.

0

Koeman jak będziesz spieprzał to bierz w walizę i tego drewniaka z 9

0

Jedyne o co proszę to remis, bo na zwycięstwo nie ma szans.
Jak Barcelona x2 spieprzy mi kupon to sam się przejadę do Madrytu i policze się z tym rudzielcem...

1

Komentarz usunięty

0

@SonBarcaGoku Powinni rozliczyć po kursie 1,00

0

@danio1899 Ja z obawy o mój kupon, dałem bezpieczne x2 na podbicie, ale nie powiem 2,13 z super oferty kusiło :p

1

@Barwindg Zaryzykuj, to zagram sobie czystą 2 :)

0

@Esio Nie no wiadomo, jak jechać to jechać tylko na oryginał. Swoją drogą z tego co widzę będzie w Łodzi, 80km ode mnie, więc może i ja się wybiorę.

1

@norbi77 Faktycznie może to kwestia tego, że film ci nie przypadł do gustu :?
Mimo, że na Diune się nie wybieram to soundtrack z miłą chęcią odsłucham.

0

@BombowiecKrawczyk Widać, że umie w keyboard, też bym tak chciał :o

6

Tytuł: Final Ascent
Autor: Hans Zimmer



Zdecydowanie GOAT muzyki filmowej!

Polecam

0

@jeyx77x Dokładnie, osobiście dziwie się, że on jeszcze komuś imponuje, bo od dłuższego czasu merytorycznie to równia pochyła, ale to tylko moje zdanie. Jedyna rzecz, która nie jest u niego równią pochyłą to ego i flexowanie się na instagramie.

3

@AmigoBlancos Nic do niego nie mam, aczkolwiek kolejny już raz udowadnia, że w niektórych tematach jest po prostu amebą umysłową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?