HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BeziteX Dziękuję.
@clyde @ranger3120 I to po części też mnie śmieszy, jak się zaszczepisz to nie masz kwarantanny, ale zarażać w dalszym ciągu zarażasz, gdzie tu logika?
0
@ranger3120 Nie robić testu kiedy masz typowe objawy covida i lekarz cię na niego skierował, bezsensu
@kuz Też się cieszę, być może już 12-ego będę z niej zwolniony, bo 11-ego idę test zrobić
0
Pozytywny u mojej mamy...
I cyk 17 dni kiblowania w domu.
0
@DaPidejpi Kłaść się o regularnych godzinach, a nie siedzieć po nocach.
2
@Danny Gaucho @tomek8756 Szkoda tym większa, że tej śmierci można było zapobiec, a Paul w dalszym ciągu by żył :(
23
To już 8 lat ;(
R.I.P. Paul.
2
@dasouzar11 Nie, odczuwam strach przed Optimusem.
10
@Kapitan hawk I na facebookowych fan page'ach ;)
1
Tytuł: Cześć jak się masz?
Autor: Sobel ft. Sanah
Polecam!
Powiem wam, że mimo odpałów Sobel ma mega talent i mam nadzieję, że go nie zaprzepaści jak kilku podrzędnych raperków z PL, dodajmy do tego piękna wokalnie Sanah i mamy hita, który nie może wypaść z głowy (:
11
@ściah To tylko dźwięk pękających dup ;)
Mogłeś spać dalej.
17
Właśnie wróciłem z pracy i tak sobie przeglądam komentarze nt. złotej piłki, i muszę przyznać że niedzielni kibice mnie nie zawodzą XD.
Tak myślałem, że będzie przepotężny ból dupy, ale nie powiem bardzo mnie to cieszy. Pompowali pompowali aż balonik pękł :)
5
Po 21 pękną dupska na Woronicza, oj pękną :D
0
@RomanHoffer Nie, osobiście to jestem totalnie zmęczony tematem covida.
Temat ZP za max tydzień się skończy a to gówno dalej będzie trendować...
1
@Kgorecki2500 Tylko na słono
1
@FCB24 Vini > Fati, bez żadnego ale
0
@DaPidejpi I tak prawka nie masz, więc Ciebie to nie dotyczy.
Bang
0
@EldoradoHaze Przede wszystkim bierz puchową. Ja mam Jordana i jestem bardzo zadowolony
0
@Kredon U mnie to samo :@
2
Pyerdolone Brugge, grać u siebie i nie strzelić jednej pieprzonej bramki...
0
Stones odcina a'la Lenglet :)
0
PSG mierniutko póki co
7
Ajaaaaaaaax 2:1
0
Hallerrr 1:1
Jeszcze jeden
1
@GeneralXavi Bezpośrednie mecze, w takim wypadku BVB awans
0
@GeneralXavi Gola strzelą, ale nie widzę tutaj ich wygranej
0
@mikiiki https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMzI4NjM4NDQwMjoDTW1qSD9M32I9I2o%3D&source=SB
Dzisiaj skromnie :)
0
@Kondziubarca Ajax win/+1,5 bramki
Brugge - Lipsk +2,5
Liverpool win/+1,5 bramki
City - PSG BTTS i +2,5 bramki
Real win/+1,5 bramki
Sporting 1X
0
@mikiiki Tak jak w zwycięstwo PSG jestem w stanie uwierzyć, tak Porto będzie bardzo ciężko, w Liverpoolu będą spore rotacje, ale to i tak będzie solidna ekipa, do tego Salah i Mane mają zagrać.
0
@Encore Ryzykowny typ, ale nie niemożliwy do wejścia.
0
Co dzisiaj gracie w tej LM?
@Encore @Rust_Cohle @DaPidejpi @Paweł 1984 @Arkadio90 @snupson