0

@BeziteX Dziękuję.

@clyde @ranger3120 I to po części też mnie śmieszy, jak się zaszczepisz to nie masz kwarantanny, ale zarażać w dalszym ciągu zarażasz, gdzie tu logika?

0

@ranger3120 Nie robić testu kiedy masz typowe objawy covida i lekarz cię na niego skierował, bezsensu

@kuz Też się cieszę, być może już 12-ego będę z niej zwolniony, bo 11-ego idę test zrobić

0

Pozytywny u mojej mamy...

I cyk 17 dni kiblowania w domu.

0

@DaPidejpi Kłaść się o regularnych godzinach, a nie siedzieć po nocach.

2

@Danny Gaucho @tomek8756 Szkoda tym większa, że tej śmierci można było zapobiec, a Paul w dalszym ciągu by żył :(

23

To już 8 lat ;(



R.I.P. Paul.

2

@dasouzar11 Nie, odczuwam strach przed Optimusem.

10

@Kapitan hawk I na facebookowych fan page'ach ;)

1

Tytuł: Cześć jak się masz?
Autor: Sobel ft. Sanah
Polecam!

Powiem wam, że mimo odpałów Sobel ma mega talent i mam nadzieję, że go nie zaprzepaści jak kilku podrzędnych raperków z PL, dodajmy do tego piękna wokalnie Sanah i mamy hita, który nie może wypaść z głowy (:

11

@ściah To tylko dźwięk pękających dup ;)
Mogłeś spać dalej.

17

Właśnie wróciłem z pracy i tak sobie przeglądam komentarze nt. złotej piłki, i muszę przyznać że niedzielni kibice mnie nie zawodzą XD.

Tak myślałem, że będzie przepotężny ból dupy, ale nie powiem bardzo mnie to cieszy. Pompowali pompowali aż balonik pękł :)

5

Po 21 pękną dupska na Woronicza, oj pękną :D

0

@RomanHoffer Nie, osobiście to jestem totalnie zmęczony tematem covida.
Temat ZP za max tydzień się skończy a to gówno dalej będzie trendować...

1

@Kgorecki2500 Tylko na słono

1

@FCB24 Vini > Fati, bez żadnego ale

0

@DaPidejpi I tak prawka nie masz, więc Ciebie to nie dotyczy.

Bang

0

@EldoradoHaze Przede wszystkim bierz puchową. Ja mam Jordana i jestem bardzo zadowolony

0

@Kredon U mnie to samo :@

2

Pyerdolone Brugge, grać u siebie i nie strzelić jednej pieprzonej bramki...

0

Stones odcina a'la Lenglet :)

0

PSG mierniutko póki co

7

Ajaaaaaaaax 2:1

0

Hallerrr 1:1
Jeszcze jeden

1

@GeneralXavi Bezpośrednie mecze, w takim wypadku BVB awans

0

@GeneralXavi Gola strzelą, ale nie widzę tutaj ich wygranej

0

@Kondziubarca Ajax win/+1,5 bramki
Brugge - Lipsk +2,5
Liverpool win/+1,5 bramki
City - PSG BTTS i +2,5 bramki
Real win/+1,5 bramki
Sporting 1X

0

@mikiiki Tak jak w zwycięstwo PSG jestem w stanie uwierzyć, tak Porto będzie bardzo ciężko, w Liverpoolu będą spore rotacje, ale to i tak będzie solidna ekipa, do tego Salah i Mane mają zagrać.

0

@Encore Ryzykowny typ, ale nie niemożliwy do wejścia.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?