HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi ''rogaldll to legenda akurat''
Kto przepraszam, XDD
0
@JohnA Tylko kurs na Bayern mały, bo 1,68.
Ja bym tu poszedł w Handi 0:1 na Bayern po kursie 2,56, bo patrząc na naszą indolencję strzelecką, 2/3:0 3:1 jest bardzo realnym scenariuszem.
0
@CatalanDream No nie wiem, a nawet jak tak, to nie dużo gorszy.
U nas tak naprawdę jedynym pomocnikiem, który trzyma poziom jest Busi, po Nico i Gavim widać lekkie wahania formy.
0
@Encore Niby tak, ale też nie wiadomo jeszcze czy Goretzka napewno nie zagra, podobno ma jakiś uraz mięśniowy.
1
@MesQueUnClub96 Bardziej za Rocę bym powiedział
1
Prawdopodobny skład Bayernu na jutrzejsze spotkanie:
Neuer - A.Davies, Lucas, Upamecano, Pavard - Marc Roca, Tolisso - Sane, Muller, Coman - Lewandowski [Bild]
Czyli wychodzi na to, że Bayern w najmocniejszym składzie ;/
Nawet mimo nieobecności Gnabrego, Kimmicha i najprawdopodobniej Goretzki, mają piekielnie mocny skład.
Niestety, ale bądźmy realistami, mamy bardzo małe szanse na pozytywny wynik w tym meczu, bardziej trzeba liczyć na niespodziankę w Lizbonie.
0
@robsesh I za to szacunek dla niego.
1
@Sau_Ron Bayern 80% - 20% Barca
Benfica 60% - 40% Dynamo Kijów
2
Zachowania Toto Wolffa potwierdzają, że wszystko co związane z Mercedesem to zło i buce. Nienawiść do tej marki od zawsze na zawsze. Obyśmy w niedzielę pokazali walkę, a niech pewność siebie Hamiltona i Toto okaże się błędna. Buce nad bucami.
Wolffowi nie brakuje w sumie drugiego „s” w nazwisku, bo i tak w sumie pasuje. Zbrodniarz wyścigowy.
0
@AssisMoreira Zgadza się PES 2010 ;p
Do tego młodzi Xavi i Iniesta, oraz kapitalny Samuel Eto'o.
1
@Encore @Foro A nie mówi...... ;)
0
@Wojcio Na jakim poziomie i ilu minutowe mecze pykasz, że bijesz po 9:0 :D?
0
@Emial22 @Geble Dzięki za poprawkę panowie, jeszcze lepiej dla mnie, bo naucze się grać innymi zawodnikami, a tak byliby pewnie tylko zmiennikami ;p
0
@LS Tak dokładnie, chodzi o PES 2010, imo najlepszy i najbardziej nostalgiczny PES nie licząc ''6'' z Adriano.
No ten Falcao w Porto, robi robote do spółki z Hulkiem i Fariasem ;)
A Bojan to u mnie jest zmiennikiem, bo przy Henry'm, Messim czy Ibrze ciężko o minuty.
9
Z racji kwarantanny a co za tym idzie dużej ilości wolnego czasu, postanowiłem odpalić sobie mojego ulubionego PES'a 10 na PS2 i zagrać LM Barceloną ;)
Ustawiłem takie same grupy jakie mamy w tym sezonie, poziom Top Player i lecimy. Wyszedłem z grupy z bilansem 2-4-0, po dwóch remisach z Bayernem (1:1, 1:1), więc całkiem nieźle, na pocieszenie przed środowym meczem dodam, że w ostatniej kolejce Dynamo pokonało Benfikę 2:1, więc mam nadzieję, że w środę będziemy mieli podobny rezultat :D
W 1/8 finału dwumecz z Man City wygrany 4:1 (2:1, 0:2) choć to Obywatele otworzyli wynik dwumeczu za sprawą Martina Petrova.
W 1/4 finału również wygrana, tym razem z Atletico 4:2 (2:1, 1:2), jedną z bramek dla Rojiblancos strzelił nasz Sergio Aguero :)
W 1/2 dostałem przeciwnika, który na papierze wyglądał najsłabiej - Villarreal, który w 1/8 wyrzucił Liverpool a w 1/4 Man United. W pierwszym meczu na Camp Nou, przewidywania się potwierdziły, pewne zwycięstwo 6:1 i awans do finału był niemal formalnością, niemal, bo na El Madrigal żółta łódź podwodna pokazała, że nie są chłopcami do bicia. Po pierwszych 25' mieliśmy pewne prowadzenie Blaugrany po bramkach Henry'ego i Xaviego, ale pod koniec 1 połowy Villa doszedł do głosu za sprawą bramki Nilmara w 37', 44' i mamy 2:2, brazylijczyk strzela drugą bramkę.
Po przerwie Villarreal przejął niemal całkowitą kontrole nad meczem, dokładając trafienie na 3:2 (Llorente) i 4:2 (Santi Cazorla), koniec końców dwumecz zakończył się iście hokejowym wynikiem, 8:5 dla Barcelony :p
A w finale czekała już na mnie Chelsea, która po wyeliminowaniu Realu w półfinałowej potyczce, poczuła się nadspodziewanie pewnie, bo w 21' prowadziła już 2:0 po bramkach Shevchenki i Salomona Kalou, ale z racji tego, że ja się nigdy nie poddaję, a tym bardziej w Finale, to 11 minut później mieliśmy już 2:1 za sprawą Thierry'ego Henry, Francuz wykorzystał bardzo ładne podanie od Iniesty i brakowało już tylko 1 bramki. 37' i mamy 2:2, kapitalne dośrodkowanie Abidala z lewej strony i Xavi strzela głową niczym Leo w finale z Manchesterem United :)
Do przerwy już nic znaczącego się nie wydarzyło, ale za to po przerwie mieliśmy szybkiego gola na 3:2, a to wszystko za sprawą Don Andresa, który dobił strzał Toure niemal do pustej bramki, Chelsea jeszcze atakowała, ale nie udało jej się już tego odrobić :D
Trochę się napisałem, ale pewnie i tak nikt tego nie przeczyta, więc przechodzę do pytania, bo planuję odtworzyć Barcę z sezonu 05/06, porobić transfery i ponownie zagrać CL.
Kto według was miał mocniejszy 1 skład?
Guardiola w sezonie 09/10
Valdes - Abidal, Pique, Puyol, Alves - Yaya Toure, Xavi, Iniesta - Henry, Ibrahimovic, Messi
Czy Rijkaard w 05/06
Valdes - van Bronckhorst, Puyol, Marquez, Belletti - van Bommel, Xavi, Iniesta - Ronaldinho, Eto'o, Messi
1
@umtiti Depay - Cavani - Ferran Torres
2
@Encore Ooo, wrócił i nasz fan croissantów ;D
@Foro Ja bym sobie odpuścił na twoim miejscu i poczekał na jutrzejszą LM.
Arsenal niby w formie, ale raz, że na wyjeździe, a dwa, że Goodison Park nigdy im jakoś zbytnio nie leżało.
0
@sebo939 Tam zawsze tak było, ale w większości to trolle kolekcjonujące ''minusy''
2
@deyna2018 Kategorycznie nie.
0
@RichardWinters BMW wkońcu zobowiązuje ;)
1
@MarioVeB! Oj Mario, przewidywalny jesteś ;)
Tak jak z opinią nt. najnowszego Bonda zgadzam się z tobą w 100%, tak w tym przypadku nie dojdziemy do konsensusu. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje.
PS: A co do GOAT'a, to niestety, ale do Michaela, Hamiltonowi jeszcze trochę brakuje.
2
@MarioVeB! Jemu nie ma co umniejszać, wystarczy wsadzić jegomościa do bolidu Hassa, Williamsa czy Alpine i gość nie istnieje :)
0
@mekston Dobra to zamieńmy PSG na Real ;)
1
@BXOD U mnie bardzo podobnie, jednak największe wrażenie zrobił na mnie ten bit.
0
@MesQueUnClub96 Co gorsze?
Ewentualny win PSG w LM czy wygrana Hamiltona w ostatnim wyścigu?
4
@FC1899Barca Nie dość, że Hamiltoniarz, to jeszcze wierzy, że Lewy dostanie tą piłkę :D
0
@Xxxbarca4ever @DaPidejpi nie rozumie ;)
11
GOAT F1
Nr 1 EVER
I żaden płaczący Anglik tego nie zmieni.
Jak to mawia klasyk: ''psy szczekają, karawana idzie dalej'' ;)
0
@DaPidejpi Nie boli, tylko czuję zażenowanie decyzjami sędziów. Jeśli twoim zdaniem Hamilton wygrał ten wyścig zasłużenie, to powinni odebrać ci prawko, (które podobno masz), bo nie znasz podstaw zasad ruchu drogowego.
0
@DaPidejpi Nie usuń sobie aby konta, przez przypadek. Goacie.