0

@MeMyselfAndI Tak tak, nie ruszać, bo trafiliście na Benfike.
Jakbyście dostali Chelsea albo PSG to byś mówił co innego.

8

Mecz meczem, ale pamiętajcie żeby nakarmić pieski na OLX ;p

1

@DaPidejpi Racja, ale też nie przesadzajmy tak jak kolega wyżej, wypowiada się o tej ławce jakby to były jakieś ogóry, a tak naprawdę to tylko Isco i Mariano na ten moment nimi są.
Wyśmiewanie Nacho, Fede czy Camavingi jest jak dla mnie nie na miejscu.

2

@FC1899Barca Śmieszny jesteś, jaka ''Przerażająca prawda?''

Mówisz o nich jakby to były jakieś drewna do potęgi entej XD

Nacho > Lenglet
Valverde, z buta wchodzi do 1 składu i daje jakość
Camavinga, młody talent, którym też się interesowaliśmy

1

@LucaMancini Popijam Pepsi i świętuję zwycięstwo Maxa :)))

0

@DaPidejpi Ale jest Holendrem ;) Tutaj notka z wikipedii.

''Max Emilian Verstappen – holenderski kierowca wyścigowy, mistrz świata Formuły 1 w sezonie 2021 W wieku 17 lat i 166 dni został najmłodszym kierowcą, który uczestniczył w wyścigu Formuły 1. Jego debiutanckim wyścigiem było Grand Prix Australii 2015 dla Scuderii Toro Rosso.''

Mój pradziadek z pochodzenia był Węgrem, ale ja mimo wszystko jestem Polakiem ;P

5

@ToWinaSedziego Belg XD

5

Nasz człowiek ;)



Nie to co Hamilton sezonowiec, co cyka se foty z Ronaldo :D

2

@FC1899Barca Tak tak, wiadomo wszystkich okradają.

Szkoda tylko, że podchodzisz do tego tak wybiórczo i płaczesz tylko o swoich ulubieńców.

Żałosny jesteś...

1

@DaPidejpi Nie łudź się, wyścigu na bank nie powtórzą, Maxowi mistrza też nie zabiorą. FIA strzeliłaby sobie w stope taką decyzją.

0

@Encore Oj Enkor, widać, że jesteś tutaj po stronie Mercedesa i Lewisa, ale spójrz na to z innej strony. Zobacz ile razy w tym sezonie sędziowie wydawali krzywdzące decyzję względem RB i Maxa a ile razy względem Merca. Prawda jest tak, że Hamilton sam sobie przegrał tego majstra, tyle i aż tyle

0

@Encore No jak nie było jak tego bronić? Przecież to podobno mistrz w zarządzaniu oponami ;p

1

@Rust_Cohle A nuż był za Maxem.

1

@Bocheno1 Ale przynajmniej VER wygrał ;D
No chyba, że byłeś za Lewisem

0

@Encore Dalej nie widzę problemu, żeby Hamilton to po prostu obronił

2

@MacixxPL Ten Amicis akurat prawdę napisał

0

@Encore Fakt, tak było, ale nie rozumiem o co ten płacz. W momencie tej decyzji Hamilton dalej był na 1 miejscu i wystarczyło, żeby to obronił, równie dobrze Red Bull też może złożyć protest o manewr Hamiltona na 1 zakręcie.

A dlaczego tak to nwm, trzeba Masiego zapytać, ale nie oszukujmy się koniec końców więcej błędów w tym sezonie było na korzyść Lewisa, więc wiesz.

3

@Encore ''gdyż został złamany regulamin w dzisiejszym wyścigu''

Widzę Enkorze, że wydałeś już wyrok odebrania Maxowi tytułu

0

@meteo100 Teraz to już po ptokach, nic już tym nie ugrają.

5

Komentarz usunięty

7

@MarioVeB! @FC1899Barca Jak tam wasz ser Lewisek? Karma wraca co?

3

A Hamiltonik siedzi i pewnie płacze :D

3

@FC1899Barca Idź sobie jeszcze zwal do niego.

5

Jedziesz Max, zrób to dla Holandii i prawie całej LaRambli!!!

1

0

Hamiltonik powoli zaczyna popuszczać

0

Zobaczymy teraz oponiarzu

3

G.O.A.T F1
Michael Schumacher!

Incredibile!
Awesome!
WOW!
KING!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jazda Max, to jest do zrobienia!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?