HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MeMyselfAndI Tak tak, nie ruszać, bo trafiliście na Benfike.
Jakbyście dostali Chelsea albo PSG to byś mówił co innego.
8
Mecz meczem, ale pamiętajcie żeby nakarmić pieski na OLX ;p
1
@DaPidejpi Racja, ale też nie przesadzajmy tak jak kolega wyżej, wypowiada się o tej ławce jakby to były jakieś ogóry, a tak naprawdę to tylko Isco i Mariano na ten moment nimi są.
Wyśmiewanie Nacho, Fede czy Camavingi jest jak dla mnie nie na miejscu.
2
@FC1899Barca Śmieszny jesteś, jaka ''Przerażająca prawda?''
Mówisz o nich jakby to były jakieś drewna do potęgi entej XD
Nacho > Lenglet
Valverde, z buta wchodzi do 1 składu i daje jakość
Camavinga, młody talent, którym też się interesowaliśmy
1
@LucaMancini Popijam Pepsi i świętuję zwycięstwo Maxa :)))
0
@DaPidejpi Ale jest Holendrem ;) Tutaj notka z wikipedii.
''Max Emilian Verstappen – holenderski kierowca wyścigowy, mistrz świata Formuły 1 w sezonie 2021 W wieku 17 lat i 166 dni został najmłodszym kierowcą, który uczestniczył w wyścigu Formuły 1. Jego debiutanckim wyścigiem było Grand Prix Australii 2015 dla Scuderii Toro Rosso.''
Mój pradziadek z pochodzenia był Węgrem, ale ja mimo wszystko jestem Polakiem ;P
5
@ToWinaSedziego Belg XD
5
Nasz człowiek ;)
Nie to co Hamilton sezonowiec, co cyka se foty z Ronaldo :D
2
@FC1899Barca Tak tak, wiadomo wszystkich okradają.
Szkoda tylko, że podchodzisz do tego tak wybiórczo i płaczesz tylko o swoich ulubieńców.
Żałosny jesteś...
1
@DaPidejpi Nie łudź się, wyścigu na bank nie powtórzą, Maxowi mistrza też nie zabiorą. FIA strzeliłaby sobie w stope taką decyzją.
0
@Encore Oj Enkor, widać, że jesteś tutaj po stronie Mercedesa i Lewisa, ale spójrz na to z innej strony. Zobacz ile razy w tym sezonie sędziowie wydawali krzywdzące decyzję względem RB i Maxa a ile razy względem Merca. Prawda jest tak, że Hamilton sam sobie przegrał tego majstra, tyle i aż tyle
0
@Encore No jak nie było jak tego bronić? Przecież to podobno mistrz w zarządzaniu oponami ;p
1
@Rust_Cohle A nuż był za Maxem.
1
@Bocheno1 Ale przynajmniej VER wygrał ;D
No chyba, że byłeś za Lewisem
0
@Encore Dalej nie widzę problemu, żeby Hamilton to po prostu obronił
2
@MacixxPL Ten Amicis akurat prawdę napisał
0
@Encore Fakt, tak było, ale nie rozumiem o co ten płacz. W momencie tej decyzji Hamilton dalej był na 1 miejscu i wystarczyło, żeby to obronił, równie dobrze Red Bull też może złożyć protest o manewr Hamiltona na 1 zakręcie.
A dlaczego tak to nwm, trzeba Masiego zapytać, ale nie oszukujmy się koniec końców więcej błędów w tym sezonie było na korzyść Lewisa, więc wiesz.
3
@Encore ''gdyż został złamany regulamin w dzisiejszym wyścigu''
Widzę Enkorze, że wydałeś już wyrok odebrania Maxowi tytułu
0
@meteo100 Teraz to już po ptokach, nic już tym nie ugrają.
5
Komentarz usunięty
7
@MarioVeB! @FC1899Barca Jak tam wasz ser Lewisek? Karma wraca co?
3
A Hamiltonik siedzi i pewnie płacze :D
3
@FC1899Barca Idź sobie jeszcze zwal do niego.
5
Jedziesz Max, zrób to dla Holandii i prawie całej LaRambli!!!
1
@GeneralXavi Tak
0
Hamiltonik powoli zaczyna popuszczać
0
Zobaczymy teraz oponiarzu
3
G.O.A.T F1
Michael Schumacher!
Incredibile!
Awesome!
WOW!
KING!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jazda Max, to jest do zrobienia!!!