HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kocham PiS ponad wszystko
1
Komentarz usunięty
2
@DaPidejpi Tanzania albo Madagaskar
2
@inFamous
Pijany w szlafroku z butelką bociana
Hamburger i frytki, sześć butli szampana
0
Mieszka ktoś z was w Kielcach?
0
@DaPidejpi Nope, on to już legenda :p
Oho, przyszło i ''Słońce'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@DaPidejpi Trzech muszkieterów @Abominacja @semafor i taki 3, ale z racji tego, że obiecałem sobie, że nie będę go oznaczać to tak musi zostać, ale napewno wiesz o kogo chodzi ;)
0
@TheNekro94 Ciężko się nie spalić jak co i rusz porównywali cię do Messiego.
0
@Wilczeq Całkiem nieironicznie, Ernesto Valverde.
0
Kto miał wg. was większe papiery na grę u nas?
Bojan czy Giovanni Dos Santos
24
@Lautaro Szczepienie nie chroni w 100% przed hospitalizacją, tylko zmniejsza jej ryzyko.
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@VegetaPolska O kurcze, to co Ty żeś odwalił, że jesteś spalony na całą miejscowość?
0
@paweldunajecfcb ''No Time To Die'', jak jeszcze nie oglądałeś, to łap i odpalaj ;)
https://filman.cc/movies/nie-czas-umierac-no-time-to-die-2021
2
@VegetaPolska Ale trudne, bo masz obawy, czy trudne, bo nie ma dziewczyn?
A co SnapChata, to tak jak mówiłem w przypadku IG, powinieneś się trochę zdystansować, bo dziewczyny w tym wieku, używają tych aplikacji bardziej do zabawy niż na poważnie.
Mi też tutaj zalatuję friendzonem, no ale zobaczymy
1
@VegetaPolska Pewnie cię lubi, ale wydaje mi się niestety, że tylko tyle.
Aczkolwiek powodzenia życzę ;)
Ps: I na przyszłość zagaduj do dziewczyny w realu ;) Już na wstępie będziesz miał u niej ''plusika'' za odwagę i pewność siebie, taka rada ode mnie ;p
0
@VegetaPolska Ta ''moja'' miała wtedy 18 jak się nie myle, i tak jak tobie wysyłała mi SS ich rozmów. Nie wiem od czego to zależy, ja jak bym się rozstał z dziewczyną to nie wysyłałbym SS naszych rozmów do nowo poznanej dziewczyny.
Wiesz co, wydaje mi się, że ona jeszcze po prostu nie dojrzała do związku, i tyle.
Też, wiesz, brać jakieś zabawy na insta na poważnie, to też dla mnie takie trochę dziecinne, bo ja równie dobrze mogę, dać takiego maxa mojemu kumplowi, którego bardzo lubie, a nie będzie się to przecież wiązało z tym, że go kocham ;)
2
@VegetaPolska Odpuść ją sobie, dobrze ci radzę, bo stracisz tylko czas.
Kilka lat temu miałem bardzo podobną znajomość, kończąc technikum, pewnego dnia na holu zauważyłem fajną sympatyczną dziewczyne. Z racji tego, że do tej samej klasy chodziła moja znajoma a jej najlepsza koleżanka, szybko miałem na nią namiary :)
Tego samego dnia do niej napisałem, wszystko fajnie pięknie - do czasu kiedy zaprosiłem na kawę. Oczywiście nie miała czasu, ok rozumiem, zdarza się.
W tamtym czasie dosyć często zaczęła wspominać o swoim ''byłym'', jaki to on nie był, ale mimo wszystko dalej utrzymywała z nim kontakt XD
Po dłuższym czasie postanowiłem zaprosić ją jeszcze raz, i co? Znowu bajeczka, że nie ma czasu i jest ''zarobiona'', ale następnym razem to już napewno się spotka :D
Hmm, takiego wała, jak zauważyła, że jestem nią zainteresowany, to zaczęła wymyślać jakieś chore akcje, np: że jest w ciaży ze swoim byłym, zaczęła mi wysyłać jakieś dokumenty, USG i inne tego typu rzeczy.
Ja już trochę wcoorwiony, bo tyle czasu na nią straciłem, ale najlepsze i tak było później. Ta moja znajoma o, której na początku wspominałem napisała mi, że po pierwsze nie jest w żadnej ciąży, topo drugie ona dalej kręci z tym niby ''byłym'', i powiem ci, że tak mi się smutno wtedy zrobiło, że nie wiem.
Napisałem do niej jeszcze udając, że o niczym nie wiem, a ona dalej nawijała makaron na uszy, aż jej o wszystkim powiedziałem, a ona, że to był tylko żart, a ja jej wtedy, że żartem to było to, że zmarnowałem na nią tyle czasu, i na tym zakończyłem.
Coś tam jeszcze pisała, ale już nawet tego nie odczytywałem.
Koniec końców i ta moja znajoma kopła ją w pupe.
5
@Sulimo Jasne, że Olisadebe. Wyróżniłbym jeszcze Rogera Guerreiro
0
@Mixtape @masq, @Momals11 i fan Sentino mają wojenkę XD
17
@Encore Ja już nie wiem czy wy na serio piszecie czy z ironią XD
Przecież tam jest jak byk napisane, że zmarzł ;p
1
@Sulimo Jak najbardziej, akurat pod bigosik będzie :P
0
Snakes Snakes :D
0
@MesQueUnClub_87 Dosłownie, idealny nick sobie wybrał.
3
@Abominacja ''dla mnie to dzień jak każdy inny.''
A dla mnie i innych użytkowników jest to wyjątkowy czas, i powinieneś to uszanować.
Razem z kolegą poniżej powinniście wyłapać profilaktycznego bana.
@Moderacja Zrobicie coś z tym? Wszystko rozumiem, ale nawet w święta?
5
Cytat
Ooo! zobacz bracie, spójrz jak oni się ruszają. Nie sądzisz, że polskim chłopakom też przydałoby się trochę luzu...? Przykumaj te kocie ruchy. Moglibyśmy się od czarnych wiele nauczyć. Coco jumbo i do przodu! to moje hasło! Dobre nie? Czasami żałuję, że nie urodziłem się czarny. Hej chłopaki! A może macie ochotę obejrzeć film? Ja oglądam po kilka filmów dziennie. Pościgi, strzelaniny, wojny gangów - to mój chleb codzienny, mam nowy zajebisty film ”Śmierć w Wenecji”, nieźle brzmi, co?
To się nigdy nie zestarzeje XD :D
1
@Encore
2
@Encore Chiesa na luzie to robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPidejpi Raczej nie, zdecydowanie wolałbym Antony'ego z Ajaxu.