HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Myślałem jeszcze nad kimś z piątki, Casillas, Puyol, Ramos, Ronaldinho, Van Persie, ale myślę, że takie coś jest ok.
Ogólnie, ciężko się tworzy takie rankingi, bo zazwyczaj zamiast przeanalizowania kariery poszczególnego zawodnika, sympatia bierze góre.
Też chętnie umieściłbym w ''10'' np: Ronaldinho, ale patrząc na przekrój jego kariery, to niestety bez podjazdu do w/wy dziesiątki.
PS: A mamy przecież jeszcze np: Rooney'a czy Cavaniego
3
@Herato
1. Messi
2. C.Ronaldo
3. Ronaldo
4. Thierry Henry
5. Iniesta
6. Xavi
7. Zidane
8. Ibrahimović
9. Suarez
10. Lewandowski
@MesQueUnClub96 Henry na luzie za Neymara
7
Komentarz usunięty
0
@Jackazz Tak, ale musisz mieć objawy covida.
Btw to dziwna jakaś ta lekarka w takim razie, u mnie nigdy takiego problemu nie było
1
@RomanHoffer Bardzo możliwe, że albo dalej go masz albo są to powikłania po przejściu.
To już zależy od lekarza, jeden da ci L4 a drugi odrazu skieruje na test
0
@BorzyKrzys Jeszcze boli :D
0
@LatajacyHolender Chociażby w tej edycji LM, z BVB, Sportingiem czy Besiktasem więc o czym ty mówisz.
Antony > Ziyech > Raphinha
3
@Woland10 Ty też jesteś farbowanym lisem, tylko, że La Rambli.
0
Tytuł: ''Boozo''
Autor: Rarri ft. 6ix9ine
Polecam!
@BXOD @Comfortable_
25
Antony > Ziyech
4
Dajcie mi gibona, wódka jest zmrożona!
4
Zjawa? TOP!
Genialny film i jeden z najlepszych jeśli chodzi o Leonardo.
1
@Encore Ale niestety niektórzy tego nie rozumieją
0
@Rust_Cohle Dokładnie ;)
2
@MesQueUnClub96 Dobra, drewniaka ;)
2
@MesQueUnClub96 Czy Ty właśnie porównałeś tą kłodę do 7-krotnego zdobywcy ZP :D?
0
@arcziFCB Taką koszulkę planuję zamówić, myślisz, że dojdzie?
https://www.zalando.pl/nike-performance-fc-barcelona-unisex-koszulka-sportowa-game-royalvarsity-n1243d1i2-k11.html
0
Ile wam średnio idzie przesyłka z Zalando?
Jak zamówię dzisiaj/jutro to ogarną to przed świętami?
3
@BART97 Są tu tacy, ale nie będę ich oznaczał i robił im jeszcze większej siary ^^
@gumaz A gdzie @Don-Corleone @Comentateiro @Janiama @macio_944 i @Borneo ;)?
2
@MarioVeB! XDDD
1
@paweldunajecfcb Nie zniknie
1
@VeB 1899 Dzięki, też mi się tak wydawało, więc powijam XL (Juniora)
3
@adi7adi8 Czyli co, szedłbyś w dorosłą ''M"?
@Rust_Cohle Panie, a zasadził ktoś panu kopa w dupę? ;)
0
Panowie sprawa jest, kupuję bratu koszulkę Barcelony na święta, który ma 1,61 wzrostu. Jaki rozmiar powijać, XL (Junior) czy dorosłą ''M''kę?
4
@Nemeczek79 A założysz się, że tego nie zrobią?
8
@arasz1819 Co Ty tam wiesz, ważne, że jest 500+ i 13/14, reszta to tam uj
0
@tomek8756 Polityka to życie XD
1
@tomek8756 Muszą im zabrać 500+ i 13tkę :)
1
@AnnaMarianna Nie, i nie zamierzam iść na ten syf.
Teraz to ja na Matrixa będe szedł ;)
1
@zmiter912576 650 PLN