1

@Encore Myślałem jeszcze nad kimś z piątki, Casillas, Puyol, Ramos, Ronaldinho, Van Persie, ale myślę, że takie coś jest ok.

Ogólnie, ciężko się tworzy takie rankingi, bo zazwyczaj zamiast przeanalizowania kariery poszczególnego zawodnika, sympatia bierze góre.

Też chętnie umieściłbym w ''10'' np: Ronaldinho, ale patrząc na przekrój jego kariery, to niestety bez podjazdu do w/wy dziesiątki.

PS: A mamy przecież jeszcze np: Rooney'a czy Cavaniego

3

@Herato
1. Messi
2. C.Ronaldo
3. Ronaldo
4. Thierry Henry
5. Iniesta
6. Xavi
7. Zidane
8. Ibrahimović
9. Suarez
10. Lewandowski

@MesQueUnClub96 Henry na luzie za Neymara

7

Komentarz usunięty

0

@Jackazz Tak, ale musisz mieć objawy covida.

Btw to dziwna jakaś ta lekarka w takim razie, u mnie nigdy takiego problemu nie było

1

@RomanHoffer Bardzo możliwe, że albo dalej go masz albo są to powikłania po przejściu.

To już zależy od lekarza, jeden da ci L4 a drugi odrazu skieruje na test

0

@BorzyKrzys Jeszcze boli :D

0

@LatajacyHolender Chociażby w tej edycji LM, z BVB, Sportingiem czy Besiktasem więc o czym ty mówisz.
Antony > Ziyech > Raphinha

3

@Woland10 Ty też jesteś farbowanym lisem, tylko, że La Rambli.

0

Tytuł: ''Boozo''
Autor: Rarri ft. 6ix9ine


Polecam!
@BXOD @Comfortable_

25

Antony > Ziyech

4

Dajcie mi gibona, wódka jest zmrożona!

4

Zjawa? TOP!

Genialny film i jeden z najlepszych jeśli chodzi o Leonardo.

1

@Encore Ale niestety niektórzy tego nie rozumieją

0

@Rust_Cohle Dokładnie ;)


2

@MesQueUnClub96 Dobra, drewniaka ;)

2

@MesQueUnClub96 Czy Ty właśnie porównałeś tą kłodę do 7-krotnego zdobywcy ZP :D?

0

Ile wam średnio idzie przesyłka z Zalando?
Jak zamówię dzisiaj/jutro to ogarną to przed świętami?

3

@BART97 Są tu tacy, ale nie będę ich oznaczał i robił im jeszcze większej siary ^^

@gumaz A gdzie @Don-Corleone @Comentateiro @Janiama @macio_944 i @Borneo ;)?

2

@MarioVeB! XDDD

1

@paweldunajecfcb Nie zniknie

1

@VeB 1899 Dzięki, też mi się tak wydawało, więc powijam XL (Juniora)

3

@adi7adi8 Czyli co, szedłbyś w dorosłą ''M"?

@Rust_Cohle Panie, a zasadził ktoś panu kopa w dupę? ;)

0

Panowie sprawa jest, kupuję bratu koszulkę Barcelony na święta, który ma 1,61 wzrostu. Jaki rozmiar powijać, XL (Junior) czy dorosłą ''M''kę?

4

@Nemeczek79 A założysz się, że tego nie zrobią?

8

@arasz1819 Co Ty tam wiesz, ważne, że jest 500+ i 13/14, reszta to tam uj

0

@tomek8756 Polityka to życie XD

1

@tomek8756 Muszą im zabrać 500+ i 13tkę :)

1

@AnnaMarianna Nie, i nie zamierzam iść na ten syf.

Teraz to ja na Matrixa będe szedł ;)

1

@zmiter912576 650 PLN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?