HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Jadonowi to nie grozi.
@teacherakademicki No i to już jest postanowienie :)
1
Jakie macie postanowienia na ten 2022?
0
@ElKamil Jasne, ruszamy na pełną wrażeń Młodą 4? :)
0
@Sulimo I wzajemnie, mam nadzieje, że taki będzie, bo dosyć mam już tego 21
1
@Sulimo Nie no aż tak to nie, czasami jakieś piwko przechyle, ale teraz raz, że nie mam za bardzo ochoty, a dwa, że od miesiąca na diecie :)
2
@Sulimo U mnie w tym roku skromnie :p
Woda ✅
Piccolo ✅
Kiełbaska ✅
Kabanoski ✅
Chiperki ✅
0
@Rick Niestety to nie to, przypomniałem sobie, że jednak były filmiki innego rodzaju, ale za uja nie potrafię tego znaleźć :v
1
@Don-Corleone Donson jak zawsze, celnie i w punkt!
1
@Rick Nie jestem do końca przekonany czy to to, ale chyba tak, bo jedyne filmy w ''historii'' o tej tematyce miałem z tego kanału.
3
@MesQueUnClub96 Tak samo jak kolega @Hosh, zdecydowanie Skazani na Shawshank. Nie przypadkowo jest to TOP1 na filmwebie.
0
@Rick Szukam właśnie, daj mi chwilę
0
@tomek8756 Pamiętam, jak w tamtym czasie na przełomie listopada/grudnia oglądałem vlogi jakiegoś youtubera co właśnie mieszkał w Wuhan i o tym mówił, jak było bodajże 10 przypadków.
Wtedy nawet nie podejrzewałem, że tak to się rozniesie :/
1
@zenoowity Już pokrojona, patelnia już się nagrzewa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
@kryhaa Strawberry, właśnie kupiłem
2
@marcin62 On chyba to dał jako podpunkt ;)
0
@zadafcb A do tego Dżejson Jędrulo i nieśmiertelna Marylka :D
1
@Lionel_Messi10
A N T O N E L L A R O C C U Z Z O G O A T!!!
0
@Momals11 Co by nie mówić to co do np: MŚ, ZP to trochę wróżenie z fusów, ale niech będzie tak
Serce Argentyna, rozum Francja
Bayern
Real Madryt
Bayern
PSG
Man City
Napoli
Lewandowski
Nie wiem
0
@Vamos_RM 22.02.2022 22:22
0
@Momals11 VER za Serba i jest ok
2
@Varkond @patry295 siedzi, z tego co wiem
0
Álvaro Morata dogadany z FC Barceloną w sprawie 18-miesięcznego kontraktu.
Teraz czas, żeby Juventus znalazł dla niego zastępcę. Jeśli to nastąpi, to Barcelona zabierze Alvaro do siebie.
[Romano Agresti - GOAL] 2
1
@MesQueUnClub_87 Dorzuciłbym jeszcze Torresa aka El Nino ;)
0
@ToWinaSedziego To nie jest ten o, którym myślisz
0
@Azacca Z tym, że Morata jest o 2 klasy lepszy od naszego sęka
0
@Tuc Atencja, ot co.
0
@barcadreed W październiku stukło 23 lata.
Nigdy nawet w ustach tego syfu nie miałem ;)
5
Patrzyłem na ciebie przez szyby, pukałem do ciebie przez szkło
Pisałem do ciebie niewinne DM'y, to jeszcze nie to
0
@jacobFCB "nie później jak pojutrze 3/4 La Rambli będzie go znało jeszcze z czasów Sao Paolo."
No patrz jaki przypadek, że znam go już od czasów gry w Sao Paulo ;)
2
Antony Matheus dos Santos? TOP!