0

@HighestInTheRoom Jadonowi to nie grozi.

@teacherakademicki No i to już jest postanowienie :)

1

Jakie macie postanowienia na ten 2022?

0

@ElKamil Jasne, ruszamy na pełną wrażeń Młodą 4? :)

0

@Sulimo I wzajemnie, mam nadzieje, że taki będzie, bo dosyć mam już tego 21

1

@Sulimo Nie no aż tak to nie, czasami jakieś piwko przechyle, ale teraz raz, że nie mam za bardzo ochoty, a dwa, że od miesiąca na diecie :)

2

@Sulimo U mnie w tym roku skromnie :p
Woda ✅
Piccolo ✅
Kiełbaska ✅
Kabanoski ✅
Chiperki ✅

0

@Rick Niestety to nie to, przypomniałem sobie, że jednak były filmiki innego rodzaju, ale za uja nie potrafię tego znaleźć :v

1

@Don-Corleone Donson jak zawsze, celnie i w punkt!

1

@Rick Nie jestem do końca przekonany czy to to, ale chyba tak, bo jedyne filmy w ''historii'' o tej tematyce miałem z tego kanału.


3

@MesQueUnClub96 Tak samo jak kolega @Hosh, zdecydowanie Skazani na Shawshank. Nie przypadkowo jest to TOP1 na filmwebie.

0

@Rick Szukam właśnie, daj mi chwilę

0

@tomek8756 Pamiętam, jak w tamtym czasie na przełomie listopada/grudnia oglądałem vlogi jakiegoś youtubera co właśnie mieszkał w Wuhan i o tym mówił, jak było bodajże 10 przypadków.

Wtedy nawet nie podejrzewałem, że tak to się rozniesie :/

1

@zenoowity Już pokrojona, patelnia już się nagrzewa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3

@kryhaa Strawberry, właśnie kupiłem

2

@marcin62 On chyba to dał jako podpunkt ;)

0

@zadafcb A do tego Dżejson Jędrulo i nieśmiertelna Marylka :D

1

@Lionel_Messi10
A N T O N E L L A R O C C U Z Z O G O A T!!!

0

@Momals11 Co by nie mówić to co do np: MŚ, ZP to trochę wróżenie z fusów, ale niech będzie tak

Serce Argentyna, rozum Francja
Bayern
Real Madryt
Bayern
PSG
Man City
Napoli
Lewandowski
Nie wiem

0

@Vamos_RM 22.02.2022 22:22

0

@Momals11 VER za Serba i jest ok

2

@Varkond @patry295 siedzi, z tego co wiem

0


Álvaro Morata dogadany z FC Barceloną w sprawie 18-miesięcznego kontraktu.
Teraz czas, żeby Juventus znalazł dla niego zastępcę. Jeśli to nastąpi, to Barcelona zabierze Alvaro do siebie.


[Romano Agresti - GOAL] 2

1

@MesQueUnClub_87 Dorzuciłbym jeszcze Torresa aka El Nino ;)

0

@ToWinaSedziego To nie jest ten o, którym myślisz

0

@Azacca Z tym, że Morata jest o 2 klasy lepszy od naszego sęka

0

@Tuc Atencja, ot co.

0

@barcadreed W październiku stukło 23 lata.
Nigdy nawet w ustach tego syfu nie miałem ;)

5

Patrzyłem na ciebie przez szyby, pukałem do ciebie przez szkło
Pisałem do ciebie niewinne DM'y, to jeszcze nie to

0

@jacobFCB "nie później jak pojutrze 3/4 La Rambli będzie go znało jeszcze z czasów Sao Paolo."

No patrz jaki przypadek, że znam go już od czasów gry w Sao Paulo ;)

2

Antony Matheus dos Santos? TOP!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?