0

@macio_944 Ale, że ziemniaczane czy jak?

4

@wpwelement Wstawaj, i bierz nam się za tego marnego trollika ;)

0

@Kapitan hawk


Naprawdę nie podniose się po tej SZPILI ;)

1

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

0

@Nazio87 No nie wiem czy takie 35 tys, ja mam Triple Ski, które kupiłem za 2,150 ;)

1

@AllBundy I jeszcze Sanabria

2

@wpwelement Z Muniakiem z notatnika ;)

0

@Nano22 Płytę Dua Lipy

5

@FC1899Barca Ty to naprawdę jesteś bystry...

4

@FC1899Barca Żart w dwóch słowach

Kon Federacja

0

1

@vanilla_hajs Dlatego ja gram raz na ruski rok, i traktuję to w formie rozrywki ;)

4

@Woland10 Tak samo jak twój idol - Koeman

0

@Encore Francja/Włochy

0

@Momals11 Ta za to Argentyna jest ultra mocna XD

Żeby nie było, ja też jestem za Argentyną, ale musisz zrozumieć, że jest sporo drużyn, które spokojnie mogą ją pyknąć.

1

@Rewolucja123 Najważniejsze, że się w końcu ruszyłeś i wziąłeś za siebie, bo przy takiej wadze o choroby nie trudno ;/

0

@draxidox Przez depresje np

0

@Rewolucja123 Cooo?
Mistrzu, co Ty robiłeś, że przy takim wzroście tak się zajechałeś? :D

Myślałem, że moje 111kg przy 186cm to dużo, ale widzę, że nie tylko ja nie próżnowałem.

1

@gumaz Jak to dobrze, że w ogóle nie piję, a nawet jakbym pił to ktoś by mi kupił ;)
Ten pomysł by się u nas nie sprawdził.

0

@barcelonaLM No i to jest info.
@Bobo25 @Ghotti Niderlandy czekają ;)

27

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Worny Araujo za 1 od prawej, i jest git ;)

46

@Roafson24 Tymczasem Casemiro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Chaoss Nauczyciel: Nie możesz słyszeć obrazków.

Ja:

0

@barcelonaLM Którego Davisa?
Tego z Bayernu czy Tottenhamu?

3

@MotyI Ty swoim komentarzem udowodniłeś, że masz jeszcze mniej.

0

@koziar Czyli nigdy, bo jeszcze nie zakisiłeś.

1

@DLFCB Ale co się pośmiali i pomemowali...
Wkurza mnie takie podejście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?