HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Ale, że ziemniaczane czy jak?
4
@wpwelement Wstawaj, i bierz nam się za tego marnego trollika ;)
0
@Kapitan hawk
Naprawdę nie podniose się po tej SZPILI ;)
1
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
0
@Nazio87 No nie wiem czy takie 35 tys, ja mam Triple Ski, które kupiłem za 2,150 ;)
1
@AllBundy I jeszcze Sanabria
2
@wpwelement Z Muniakiem z notatnika ;)
0
@Nano22 Płytę Dua Lipy
5
@FC1899Barca Ty to naprawdę jesteś bystry...
4
@FC1899Barca Żart w dwóch słowach
Kon Federacja
0
@Ojciec5tkidzieci Antony
1
@vanilla_hajs Dlatego ja gram raz na ruski rok, i traktuję to w formie rozrywki ;)
4
@Woland10 Tak samo jak twój idol - Koeman
0
@Encore Francja/Włochy
0
@Momals11 Ta za to Argentyna jest ultra mocna XD
Żeby nie było, ja też jestem za Argentyną, ale musisz zrozumieć, że jest sporo drużyn, które spokojnie mogą ją pyknąć.
1
@Rewolucja123 Najważniejsze, że się w końcu ruszyłeś i wziąłeś za siebie, bo przy takiej wadze o choroby nie trudno ;/
0
@draxidox Przez depresje np
0
@Rewolucja123 Cooo?
Mistrzu, co Ty robiłeś, że przy takim wzroście tak się zajechałeś? :D
Myślałem, że moje 111kg przy 186cm to dużo, ale widzę, że nie tylko ja nie próżnowałem.
1
@gumaz Jak to dobrze, że w ogóle nie piję, a nawet jakbym pił to ktoś by mi kupił ;)
Ten pomysł by się u nas nie sprawdził.
0
@barcelonaLM No i to jest info.
@Bobo25 @Ghotti Niderlandy czekają ;)
27
Kingusia XD
https://kwejk.pl/obrazek/3868353/kingusia.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Worny Araujo za 1 od prawej, i jest git ;)
46
@Roafson24 Tymczasem Casemiro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Chaoss Nauczyciel: Nie możesz słyszeć obrazków.
Ja:
0
@barcelonaLM Którego Davisa?
Tego z Bayernu czy Tottenhamu?
3
@MotyI Ty swoim komentarzem udowodniłeś, że masz jeszcze mniej.
0
@koziar Czyli nigdy, bo jeszcze nie zakisiłeś.
1
@DLFCB Ale co się pośmiali i pomemowali...
Wkurza mnie takie podejście.