HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
''Dzisiejszy antyszczepionkowiec to osoba, która ma wszystke obowiązkowe szczepienia, prócz jednego nieobowiązkowego''
Smutne to, ale jakże prawdziwe.
To tak w kwestii jednej z gorących dyskusji, i kolejnej już przepychanki...
3
@LeoMesjasz Nie.
2
@Sau_Ron
Neuer, Courtois
Rudiger, Militao
Modric, De Bruyne/Bruno Fernandes
Lewandowski, Benzema
2
Porucznik Columbo na Metro
0
@Denzon DYMY moi kochani, DYMY
2
@Cwaniak4 W 2015 roku
18
Dzień z życia Donalda Tuska.
https://zapodaj.net/c2d72345cf6ac.jpg.html
@tomek8756 @Kgorecki2500 @Barca1992 @Przemek2323
2
Btw, jeśli interesują was tematy związane Nowym Jorkiem czy ogólnie USA, to polecam kanał tego gościa na YT ;)
https://www.youtube.com/c/vlogcasha
@Pawel13sz @DaPidejpi @Lionel_Messi10
1
@DaPidejpi Tam niestety nie byłem, w centrum też aby zwiedzanie i do domu :/
3
@Pawel13sz Nieskromnie się pochwale, ale kilka lat temu miałem okazję tam być.
Polecam szczególnie odwiedzić ZOO w Central Parku (tak to to zoo z Pingwinów) :D
3
@PatrychoO Te koszulki :D
0
@agrad0 Akurat Pique i Ter Stegena bym zostawił, bo widać wyraźną poprawę w ich grze względem początku sezonu.
Alba to na chwile obecną powinien być max zmiennikiem, zresztą to samo Busquets.
Co do De Jonga, to dałbym mu wkońcu zagrać na pivocie, kosztem Sergio.
A Dembele i Puig OUT!
0
@BorzyKrzys Nudziarz, nie nudziarz, fakty są takie, że to ty wraz ze swoimi ''Sicarios'' ostatnio go zaciekle broniliście niczym Najman Częstochowy.
A na baita o krokieterce to chyba jedynie nauczyciel dałby się złapać xD
0
@DaPidejpi Ale oni nie krytykują Sentino XD
1
@Pawel13sz 80M, nierealny niestety
1
@DonVincenzo Albo ten Tagliafico z Ajaxu
3
@Encore Ta, Arnold Boczek z Kiepskich
1
@abram3k Gaya nie przyjdzie, ponoć na dniach ma podpisać nowy kontrakt.
0
@Coutinho007 Racja, z tym, że psychika też tutaj odgrywa bardzo dużą rolę, być może nawet taką jak kontuzję.
Widzisz, za to Fati głowę ma, ale zdrowia nie ma
0
@Pawel13sz Teraz też masz ;)
2
@Encore Ja to ogólnie odnoszę coraz większe wrażenie, że to będzie drugi Bojan :/
0
Muniain kapitalny występ, coś jak Messi u nas swego czasu
0
JPRD
1
To niezły spalony XD
1
Fatty!
0
@agaFCB Niestety nie
0
@cules100pro Niniaki
2
Majewski analizuje tą 1 połowę, jak ja mecz, gdy z bratem gram w fifę XD
0
@Chaoss Słabo, Ferran gol i nic poza tym
0
Jedynie Ter Stegen trzyma nas jeszcze przy życiu.