HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@taris Może i sporo, ale weź sobie teraz porównaj te 8 mln do zarobków tych nygusów, Dembele i Umtitiego
5
@fart No co ty, tylko Orlen z potężnym włodarzem Danielem Obajtkiem.
0
@thecreativepl Czego dokładnie?
0
@Transu96 Pff, wole mojego Inigo Martineza z Bilbao ^^
0
@barcelonaLM Ja bym dał odrazu z 500 tysięcy zakażeń, po co się ograniczać?
0
@TR3YWAY Masz jeszcze kontakt z Tekashim?
0
@TheNekro94 Poziom Polskich kabaretów obecnie idealnie odzwierciedla poziom twoich postów przed świętami ^^
0
@13th Nadjim Abdou
2
Komory czerwona już w 7' XD
1
@Adi123456789 No i o to chodzi ;)
4
POTĘŻNE Elche!
@MesQueUnClub96 @Encore @Kapitan hawk
2
@Pawel13sz @Kapitan hawk To to i tak jest nic, pamiętam jak @mekston miał grubo ponad 250 w jeden dzień :D
3
@Mario96w Kiedy miałem 5 lat, miałem własny dom i pracę
8
Kiedy byłem na wojnie, o 4 rano piłem popołudniową herbatę
1
@LeoMesjasz Żadne, nie spożywam alkoholu
0
@Zbyszard Luis Suarez
2
@Zbyszard Kyliana Mbappe.
4
@LeoMesjasz Thiago Cionek
2
@Rewolucja123 Z tym, że La Masia a pierwsza drużyna to dwie różne rzeczy.
Eric póki co to nie jest nawet podstawowym ŚO, a co dopiero mówić o kapitanie.
Jak dla mnie z obecnej kadry wybrałbym Pique, Araujo albo Ter Stegena
4
@Rewolucja123 Może Mingueza odrazu
0
@Fizzy Womack Coś tam zagrał, ale ogólnie bez szału.
5
@PatrychoO @Swiatek planujesz?
1
@Sau_Ron
- Dest, Pedri, Luuk
+ Araujo, Busquets i +/- ten De Jong za bramkę i kilka rozrzucających piłek
1
@JimMorrisonFCB Tak, możesz na spokojnie wyjść
0
@Encore Dej no koledze jakiegoś Kaczyńskiego albo Morawieckiego ;)
0
@LeoMesjasz PiS
12
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Abde z meczu na mecz jest coraz bardziej spalony?
Zupełnie jakby ciało obce...
Tello to przy nim był Pan piłkarz
1
Walić Legię, niezależnie od tego czy z Mioduskim, czy bez.
0
@Encore Ale grajo z Hetafe, więc trzeba być za Sosiedad
1
@LeoMesjasz Ja Ci już wybrałem.
Łap ;) https://zapodaj.net/a6ce6531e962f.png.html