1

@gumaz Jak trójkąt to chyba 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

3

@robsoNele PDW, panie mądry.
@Moderacja @wpwelement

1

@TR3YWAY Tak, bez dawki przypominającej też podobno przyjmują.

Po więcej info udaj się do @Barca1992 :)

6

Ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć :)

Np: tego, że osoba bez jednego (nieobowiązkowego) szczepienia nie jest już tylko zwykłym antyszczepionkowcem, teraz należy do ''antyszczepionkowej sekty'' ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

12

@Pawel13sz Kevin :)

2

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

0

@PartidarioCatalan
MAtS
Alves, Pique, Araujo, Alba
Gavi, Busquets, Pedri
Adama Auba Ferran

@Rewolucja123 Mauretańczyk to na trybunach raczej powinien kiblować

6

Napisać o covidzie muszę, bo się uduszę :D

Że wam się to jeszcze nie znudziło, dwa lata wałowania tego samego tematu XD

5

@VamosRakieta Znając jego obiekcję, to pewnie Mbappe i Haaland

0

@ranger3120 Ustawa nie przejdzie, a znając nasz kochany nierząd, który jest tak bardzo zapatrzony w zachód (jeśli chodzi o obostrzenia) to niedługo i u nas to zrobią.

1

@Sau_Ron
Messi - La Furia Roja
Ronaldo - U niego ''siedzi'' mi ta Portugalia
Haaland - Belgia
Mbappe - Canarinhos
Lewandowski - Niemcy

1

@Sau_Ron To jest jeden z tych zawodników do których masz bezgraniczny szacunek :)

Mój ulubiony gracz Realu w historii

3

@Damian11 Erling Braut Haland.

1

@axegrinder Priorytet to TOP4, LE będzie tylko dodatkiem, choć fajnie byłoby ją wygrać, albo chociaż nie skompromitować.

Dlatego Alves powinien grać tylko w LaLiga, a do LE powinniśmy zarejestrować Aubę, Ferrana i Traore.

3

@Wossi61FCB 1. Najman 2. Mentzen 3. Wiktor Malinowski 4. Kapela 5. Quebo

1

@wisnia1234 Z tym, że to nie jest katana ^^

1

@Comentateiro 2022 - totalna kompromitacja Kaczyńskiego

2

@Witekk10 fOLiArZe!

2

1

@barcelonaLM ''Beton'' i tak uwierzy, spokojnie.

0

@barcelonaLM Chodzi o to Lex Konfident, tak?

0

@BXOD Klasyk ;)

4

Tytuł: GUCZI LUI TRASZER WANS
Autor: Julia Bełt X Mylina Rap


Gorąco polecam, ten klasyczek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@BXOD @kryhaa @unbelievable

0

@Kgorecki2500 No ta zawsze to jakieś zajęcie XD

@BART97 @HighestInTheRoom nie wybacza.

0

Po co wy to tak naprawdę oglądacie? Chce wam się wku***ać na to co gada ten gamoń?
@Kgorecki2500 @tomek8756 @BART97

0

@jedrek7000 Haaland w zimowym okienku :D

2

@Hubsao Casemiro i De Bruyne

6

@FCB_dimiC Liberałki będą mieli wkońcu powód do dumy.

1

@Kapitan hawk Dlatego oni wezmą se mapeta a my Pierre Emericka.
#Factos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?