HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Jak trójkąt to chyba 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
3
@robsoNele PDW, panie mądry.
@Moderacja @wpwelement
1
@TR3YWAY Tak, bez dawki przypominającej też podobno przyjmują.
Po więcej info udaj się do @Barca1992 :)
6
Ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć :)
Np: tego, że osoba bez jednego (nieobowiązkowego) szczepienia nie jest już tylko zwykłym antyszczepionkowcem, teraz należy do ''antyszczepionkowej sekty'' ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
12
@Pawel13sz Kevin :)
2
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
0
@PartidarioCatalan
MAtS
Alves, Pique, Araujo, Alba
Gavi, Busquets, Pedri
Adama Auba Ferran
@Rewolucja123 Mauretańczyk to na trybunach raczej powinien kiblować
6
Napisać o covidzie muszę, bo się uduszę :D
Że wam się to jeszcze nie znudziło, dwa lata wałowania tego samego tematu XD
5
@VamosRakieta Znając jego obiekcję, to pewnie Mbappe i Haaland
0
@ranger3120 Ustawa nie przejdzie, a znając nasz kochany nierząd, który jest tak bardzo zapatrzony w zachód (jeśli chodzi o obostrzenia) to niedługo i u nas to zrobią.
1
@Sau_Ron
Messi - La Furia Roja
Ronaldo - U niego ''siedzi'' mi ta Portugalia
Haaland - Belgia
Mbappe - Canarinhos
Lewandowski - Niemcy
1
@Sau_Ron To jest jeden z tych zawodników do których masz bezgraniczny szacunek :)
Mój ulubiony gracz Realu w historii
3
@Damian11 Erling Braut Haland.
1
@axegrinder Priorytet to TOP4, LE będzie tylko dodatkiem, choć fajnie byłoby ją wygrać, albo chociaż nie skompromitować.
Dlatego Alves powinien grać tylko w LaLiga, a do LE powinniśmy zarejestrować Aubę, Ferrana i Traore.
3
@Wossi61FCB 1. Najman 2. Mentzen 3. Wiktor Malinowski 4. Kapela 5. Quebo
1
@wisnia1234 Z tym, że to nie jest katana ^^
1
@Comentateiro 2022 - totalna kompromitacja Kaczyńskiego
2
@Witekk10 fOLiArZe!
2
@MesQueUnClub96 Oby!
1
@barcelonaLM ''Beton'' i tak uwierzy, spokojnie.
0
@barcelonaLM Chodzi o to Lex Konfident, tak?
0
@BXOD Klasyk ;)
4
Tytuł: GUCZI LUI TRASZER WANS
Autor: Julia Bełt X Mylina Rap
Gorąco polecam, ten klasyczek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@BXOD @kryhaa @unbelievable
0
@Kgorecki2500 No ta zawsze to jakieś zajęcie XD
@BART97 @HighestInTheRoom nie wybacza.
0
Po co wy to tak naprawdę oglądacie? Chce wam się wku***ać na to co gada ten gamoń?
@Kgorecki2500 @tomek8756 @BART97
0
@jedrek7000 Haaland w zimowym okienku :D
2
@Hubsao Casemiro i De Bruyne
6
@FCB_dimiC Liberałki będą mieli wkońcu powód do dumy.
1
@Kapitan hawk Dlatego oni wezmą se mapeta a my Pierre Emericka.
#Factos