HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Comfortable_ Ale ja odbieram
8
Jedna tabletka, to dopiero start
Odlot po еmkach jak jetlag
0
@Amok97 Tak, ale zobaczymy czy finanse pozwolą :)
1
@Sau_Ron
La liga - José María Giménez
Premier League - Rodri
Bundesliga - Serge Gnabry
Serie A - Sandro Tonali
Ligue 1 - Lionel Messi (na godne zakończenie kariery)
1
@VegetaPolska Dlatego mówię, daj sobie z nią definitywnie spokój i olej ją jakby znowu zaczęła pisać, bo tylko stracisz czas.
Poświęć ten czas na samorozwój, siłownia/jakaś pasja a gwarantuję, że wkońcu sobie kogoś znajdziesz, przede wszystkim normalnego ;)
0
@Amok97 @kosmos91 Tak, w listopadzie byłem na meczu z Espanyolem.
Na bramkach chcieli tylko bilet, nic więcej.
A co do kwarantanny, to ogarniasz sobie test PCR, i jeśli jest negatywny to na luzie możesz lecieć.
3
@VegetaPolska Ucinała temat, bo wiedziała, że ta relacja nie jest jeszcze zakończona i być może nie będzie, a takim gadaniem o ''byłym'' mogłaby cię spłoszyć.
Chciała mieć kogoś na boku, w razie gdyby z tamtym nie wyszło i tyle, ot co.
1
@VegetaPolska Mi się też z nią fajnie rozmawiało, do czasu gdy wyszedłem z inicjatywą spotkania. Wcześniej chciała nawet, żebym poszedł z nią na studniówkę, a potem nie chciała się nawet spotkać xD
I te ciągłe opowiadanie o ''byłym''
4
@VegetaPolska Nie chce się przemądrzać, ale mówiłem ci, że tak będzie.
Znam to z autopsji, więc wiem co czujesz.
1
@macio_944 Dania też jest spoko.
1
@Rust_Cohle WoN nA nOtATNik
Hehe
2
@Kgorecki2500 @clyde Wakat mamy dla ciebie.
0
@MesQueUnClub96 Nie żebym się czepiał, ale to sam Ronaldo grał w meczach z Ghaną i USA czy grała drużyna?
0
@Hubsao Czytam, lekka doza sarkazmu mi się wkradła, bo zamiast iść do lekarza, kolega pyta LR co wynika z jego wyników.
0
@Lama20 Idź do lekarza rodzinnego albo na ubezpieczenie z roboty.
0
@FafitFCB Wazelina apteczna, zdecydowanie.
8
@patrykzmc2000 Wara od niego!
3
@macio_944 O k**wa :D
1
@Mario96w Real nawet jak awansuje to i tak poleci z Man City, Liverpoolem czy Bayernem
1
@MichalZZZ PSG nienawidzę a za Realem nie przepadam, ale mimo wszystko skłaniam się ku Realowi.
14
@Khajio No to co, kontrakt na serwetce i cyk go do nas ;)
0
@Azacca Ale to o sobie mówisz tak?
Zastanawia mnie tylko dlaczego tak uparcie bronisz czarnoskórych, nawet mimo popełnianych przez nich przestępstw?
Ty też jesteś czarny, czy co, bo już tego nie rozumiem
1
@Azacca Benjamin Mendy
Ferland Mendy
Kurt Zouma
Mason Greenwood
Wspólny mianownik?
Na to już odpowiedz sobie sam.
7
@Kusco15 Ta morda Morawieckiego XDD
0
@Sulimo Brandt całkiem nieźle w tym sezonie. 5 bramek i 7 asyst
3
Tytuł: Lalala
Autor: Y2K ft. bbno$
Polecanko, klasyczek co by nie mówić :D
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek
4
@IronSanHybrid Ja to współczuję temu ziomkowi co miał lecieć na ten mecz, ale w ostatniej chwili covid go dopadł.
3
@MesQueUnClub96 I cyk wchodzisz na miejsce Krystianka, będziesz pracował z Olgierdem
0
@gorgota A które jadłeś? Te regionalne, frankfurterki czy zwykłe?
0
@tomek8756 Dziennikarstwo dla La Ramblowych liberałków...