10

@Comfortable_ Ale ja odbieram

8

Jedna tabletka, to dopiero start
Odlot po еmkach jak jetlag

0

@Amok97 Tak, ale zobaczymy czy finanse pozwolą :)

1

@Sau_Ron
La liga - José María Giménez
Premier League - Rodri
Bundesliga - Serge Gnabry
Serie A - Sandro Tonali
Ligue 1 - Lionel Messi (na godne zakończenie kariery)

1

@VegetaPolska Dlatego mówię, daj sobie z nią definitywnie spokój i olej ją jakby znowu zaczęła pisać, bo tylko stracisz czas.
Poświęć ten czas na samorozwój, siłownia/jakaś pasja a gwarantuję, że wkońcu sobie kogoś znajdziesz, przede wszystkim normalnego ;)

0

@Amok97 @kosmos91 Tak, w listopadzie byłem na meczu z Espanyolem.
Na bramkach chcieli tylko bilet, nic więcej.

A co do kwarantanny, to ogarniasz sobie test PCR, i jeśli jest negatywny to na luzie możesz lecieć.

3

@VegetaPolska Ucinała temat, bo wiedziała, że ta relacja nie jest jeszcze zakończona i być może nie będzie, a takim gadaniem o ''byłym'' mogłaby cię spłoszyć.

Chciała mieć kogoś na boku, w razie gdyby z tamtym nie wyszło i tyle, ot co.

1

@VegetaPolska Mi się też z nią fajnie rozmawiało, do czasu gdy wyszedłem z inicjatywą spotkania. Wcześniej chciała nawet, żebym poszedł z nią na studniówkę, a potem nie chciała się nawet spotkać xD

I te ciągłe opowiadanie o ''byłym''

4

@VegetaPolska Nie chce się przemądrzać, ale mówiłem ci, że tak będzie.
Znam to z autopsji, więc wiem co czujesz.

1

@macio_944 Dania też jest spoko.

1

@Rust_Cohle WoN nA nOtATNik
Hehe

2

@Kgorecki2500 @clyde Wakat mamy dla ciebie.

0

@MesQueUnClub96 Nie żebym się czepiał, ale to sam Ronaldo grał w meczach z Ghaną i USA czy grała drużyna?

0

@Hubsao Czytam, lekka doza sarkazmu mi się wkradła, bo zamiast iść do lekarza, kolega pyta LR co wynika z jego wyników.

0

@Lama20 Idź do lekarza rodzinnego albo na ubezpieczenie z roboty.

0

@FafitFCB Wazelina apteczna, zdecydowanie.

8

@patrykzmc2000 Wara od niego!

3

@macio_944 O k**wa :D

1

@Mario96w Real nawet jak awansuje to i tak poleci z Man City, Liverpoolem czy Bayernem

1

@MichalZZZ PSG nienawidzę a za Realem nie przepadam, ale mimo wszystko skłaniam się ku Realowi.

14

@Khajio No to co, kontrakt na serwetce i cyk go do nas ;)

0

@Azacca Ale to o sobie mówisz tak?
Zastanawia mnie tylko dlaczego tak uparcie bronisz czarnoskórych, nawet mimo popełnianych przez nich przestępstw?
Ty też jesteś czarny, czy co, bo już tego nie rozumiem

1

@Azacca Benjamin Mendy
Ferland Mendy
Kurt Zouma
Mason Greenwood

Wspólny mianownik?
Na to już odpowiedz sobie sam.

7

@Kusco15 Ta morda Morawieckiego XDD

0

@Sulimo Brandt całkiem nieźle w tym sezonie. 5 bramek i 7 asyst

3

Tytuł: Lalala
Autor: Y2K ft. bbno$
Polecanko, klasyczek co by nie mówić :D


@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek

4

@IronSanHybrid Ja to współczuję temu ziomkowi co miał lecieć na ten mecz, ale w ostatniej chwili covid go dopadł.

3

@MesQueUnClub96 I cyk wchodzisz na miejsce Krystianka, będziesz pracował z Olgierdem

0

@gorgota A które jadłeś? Te regionalne, frankfurterki czy zwykłe?

0

@tomek8756 Dziennikarstwo dla La Ramblowych liberałków...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?