6

@MesQueUnClub96 Czy @MesQueUnClub96 wrócił już do szkoły?

0

@JimMorrisonFCB No to w przypadku niepowodzenia tego transferu, zarzucamy sidła na Tchouameniego :)

1

@Hubsao @kamilop Aaa, no to jak tak, to warto by się było nim zainteresować jak faktycznie jest taki dobry

0

@JarekS ''Gra tego zespołu nie istnieje bez niego.''

I pewnie dlatego, nie będą chcieli się go za bardzo pozbyć

1

@BombowiecKrawczyk Są są i mają się całkiem dobrze ;)

Też w to nie wierzę, ale co kto lubi. Jeden lubi dostawać oklepy od ogórków po fatalnym meczu, a drugi woli wygrane po 4:1 z Valencią ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@zodiak_10 @arasz1819 Sobie wyobraża XD

0

@tomek8756 Nie no talentu jej broń boże nie odbieram, bo niewątpliwie go ma, widać to chociażby po wyświetleniach na YT czy po tym ile hitów nagrała.

A co do Shakiry, to Kolumbijska krew robi swoje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@tomek8756 Nigdy nie rozumiałem, zachwytów nad jej urodą, imo z urody jest zwyczajnie przeciętna.

Ale wiadomo każdy ma inne gusta.

PS: Nawet tutaj zobacz, do takiej Shakiry bez żadnego podjazdu ;)


1

@Janiama Valencia CF 1:2 FC Barcelona

Jak Espanyol dał radę tam wygrać, to tym bardziej i my możemy :p

0

@Janas11224 Nie za bardzo, szkoda czasu na taki szajs, dlatego ja w tym czasie odpaliłem CSka ^^

1

@tomek8756 Innych bidaki nie mają, to katują tymi samymi, ale spokojnie, na pisowski beton to starczy ;)

1

@VeB 1899 Pamiętam te czasy :)

@Rust_Cohle Kohel, jaka zadra? Ja za nimi nie przepadam praktycznie od zawsze, dlatego wole, żeby mistrza zgarnęło City ;)

@Czajka90 Szanse małe, ale wiara czyni cuda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle Nie podobasz mi się kolego

0

Kogo byście woleli z Mistrzem Angli?

City czy Liverpool?

0

@Pitinho Mimo, że w tym dwumeczu jestem za Realem, to jestem za, ale tylko w przypadku odpadnięcia PSG w kolejnej rundzie.

0

@FioletoweOczy Jak już zwracasz komuś uwagę o literówkę, to wypadałoby samemu pisać poprawną polszczyzną ;)

''badz'', brak kropki na końcu zdania.

1

@tristan87 W FM'a pyka, bo jako trener tylko do tego się nadaję.

0

@arasz1819 Jak zawsze w PUNKT!

2

@Kgorecki2500 I godzinka z życia wyjęta :P

Nie lepiej ten czas poświęcić na jakąś dziewoje? ^^

1

@fart Przyzwyczaj się, z roku na rok może być coraz gorzej.

2

@tomek8756 Wprawne masz oko ^^

10

TVN: Wspaniały Grodzki udał się do USA, a zły Terlecki do Kijowa. Po fali negatywnych komentarzy wziął przykład z polityków PO
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323

1

@shahman I jeszcze ten fenomenalny gol z PSG ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@shahman Roberto XDDD

1

@Adi123456789
1 miejsce - Dani Alves
2 miejsce - Dani Carvajal
3. miejsce Michel Salgado

2

@Bykunn Wiem i już nie raz o tym pisałem, nieważne czy pojazd na PiS, PO, Konfę czy Lewicę, trzeba znać umiar a nie codziennie zaśmiecać tym syfem.

Ale i tak najbardziej śmieszy mnie to relacjonowanie ''Wiadomości'' o 19:30, jakby ktoś nie miał telewizora XD

1

@Bykunn Jeden pies, wiadomo o co chodzi ;)

1

@FC1899Barca Z tym, że @DaPidejpi nie chodzi o głód, typu problem głodu dzieci w Afryce tylko o zwykłe uczucie głodu.

''że nigdy nie zaznałeś uczucia głodu''

Nie wiem jak u kolegi, ale powiem ci z własnego doświadczenia, że były u mnie takie momenty, że nie było co jeść i jadło się suchy chleb, ale mimo wszystko nienawidzę uczucia przejedzenia.

3

@Kusco15 Nie dlatego. Uważam tak dlatego, bo codziennie, dzień w dzień widzę co i ile udostępniasz XD

Nie wiem jakie masz korzyści z tego, że codziennie jedziesz po konfie?
Ale co kto lubi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?