HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MesQueUnClub96 Czy @MesQueUnClub96 wrócił już do szkoły?
0
@JimMorrisonFCB No to w przypadku niepowodzenia tego transferu, zarzucamy sidła na Tchouameniego :)
1
@Hubsao @kamilop Aaa, no to jak tak, to warto by się było nim zainteresować jak faktycznie jest taki dobry
0
@JarekS ''Gra tego zespołu nie istnieje bez niego.''
I pewnie dlatego, nie będą chcieli się go za bardzo pozbyć
1
@BombowiecKrawczyk Są są i mają się całkiem dobrze ;)
Też w to nie wierzę, ale co kto lubi. Jeden lubi dostawać oklepy od ogórków po fatalnym meczu, a drugi woli wygrane po 4:1 z Valencią ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@zodiak_10 @arasz1819 Sobie wyobraża XD
0
@tomek8756 Nie no talentu jej broń boże nie odbieram, bo niewątpliwie go ma, widać to chociażby po wyświetleniach na YT czy po tym ile hitów nagrała.
A co do Shakiry, to Kolumbijska krew robi swoje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@tomek8756 Nigdy nie rozumiałem, zachwytów nad jej urodą, imo z urody jest zwyczajnie przeciętna.
Ale wiadomo każdy ma inne gusta.
PS: Nawet tutaj zobacz, do takiej Shakiry bez żadnego podjazdu ;)
1
@Janiama Valencia CF 1:2 FC Barcelona
Jak Espanyol dał radę tam wygrać, to tym bardziej i my możemy :p
0
@Janas11224 Nie za bardzo, szkoda czasu na taki szajs, dlatego ja w tym czasie odpaliłem CSka ^^
1
@tomek8756 Innych bidaki nie mają, to katują tymi samymi, ale spokojnie, na pisowski beton to starczy ;)
1
@VeB 1899 Pamiętam te czasy :)
@Rust_Cohle Kohel, jaka zadra? Ja za nimi nie przepadam praktycznie od zawsze, dlatego wole, żeby mistrza zgarnęło City ;)
@Czajka90 Szanse małe, ale wiara czyni cuda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle Nie podobasz mi się kolego
0
Kogo byście woleli z Mistrzem Angli?
City czy Liverpool?
0
@Pitinho Mimo, że w tym dwumeczu jestem za Realem, to jestem za, ale tylko w przypadku odpadnięcia PSG w kolejnej rundzie.
0
@FioletoweOczy Jak już zwracasz komuś uwagę o literówkę, to wypadałoby samemu pisać poprawną polszczyzną ;)
''badz'', brak kropki na końcu zdania.
1
@tristan87 W FM'a pyka, bo jako trener tylko do tego się nadaję.
0
@arasz1819 Jak zawsze w PUNKT!
2
@Kgorecki2500 I godzinka z życia wyjęta :P
Nie lepiej ten czas poświęcić na jakąś dziewoje? ^^
1
@fart Przyzwyczaj się, z roku na rok może być coraz gorzej.
2
@tomek8756 Wprawne masz oko ^^
10
TVN: Wspaniały Grodzki udał się do USA, a zły Terlecki do Kijowa. Po fali negatywnych komentarzy wziął przykład z polityków PO
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
1
@shahman I jeszcze ten fenomenalny gol z PSG ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@shahman Roberto XDDD
1
@Adi123456789
1 miejsce - Dani Alves
2 miejsce - Dani Carvajal
3. miejsce Michel Salgado
2
@Bykunn Wiem i już nie raz o tym pisałem, nieważne czy pojazd na PiS, PO, Konfę czy Lewicę, trzeba znać umiar a nie codziennie zaśmiecać tym syfem.
Ale i tak najbardziej śmieszy mnie to relacjonowanie ''Wiadomości'' o 19:30, jakby ktoś nie miał telewizora XD
1
@Bykunn Jeden pies, wiadomo o co chodzi ;)
1
@FC1899Barca Z tym, że @DaPidejpi nie chodzi o głód, typu problem głodu dzieci w Afryce tylko o zwykłe uczucie głodu.
''że nigdy nie zaznałeś uczucia głodu''
Nie wiem jak u kolegi, ale powiem ci z własnego doświadczenia, że były u mnie takie momenty, że nie było co jeść i jadło się suchy chleb, ale mimo wszystko nienawidzę uczucia przejedzenia.
3
@Kusco15 Nie dlatego. Uważam tak dlatego, bo codziennie, dzień w dzień widzę co i ile udostępniasz XD
Nie wiem jakie masz korzyści z tego, że codziennie jedziesz po konfie?
Ale co kto lubi.