1

@Bunk420 Hiszpania - Barcelona - regionalne kiełbaski z jajkami, frytkami i tapas zdecydowanie

4

@Witekk10 W 1 kolejce z Sociedad (4:2)

1

I teraz cyk + 8,9 minut

2

Manzano ty sku****nu

0

@arasz1819 Gol + asysta + bardzo dobra gra do 67 minuty? Także coś ci nie wyszło.

Ps: Zaraz zobaczymy co twój as pokaże :]

1

Jeszcze tylko gol Piketa, i cała defensywa z bramkami :)

1

@arasz1819 Jak tam twój Deścik na PO :]?

0

@Odcinkowy No napisałem, ale takie są fakty.

Póki co, bardzo dobre 45 minut, ale to narazie tylko tyle, jak utrzyma tą formę przez kilka kolejnych spotkań to dopiero wtedy będzie można coś ocenić.

Ps: Już mamy przykład Depaya, każdy się nim zachwycał, miał kapitalne wejście do drużyny i każdy widzi co się z nim teraz dzieje.

0

@arasz1819 Zgaszony? Gościu o czym ty pieprzysz?
Nie ma co, potężnego pancza zarzuciłeś XD

0

@Cwaniak4 @arasz1819 Proszę bardzo.

0

Quebonafide gol...

0

Vamooosss Barca!!! Idealnie do obiadku

5

@Salchent Szkoda, że Mascherano już u nas nie gra, bo mielibyśmy defensywę z finału w Berlinie :D

0

@arasz1819 Jasne, lepiej grać chaotycznym Destem...

3

A ja powiem tak: wygramy, przegramy albo zremisujemy.

0

@Comfortable_ Zaręczam ci, że gdyby napisał normalny post, to nie skomentowałbym tego w ten sposób, no ale jak gość, który już nie raz się tu ośmieszał piszę, że coś jest ''śmieszne'' czy ''ogólnie jest beką'' nie czytając zasad zabawy, no to wybacz.

0

@Comfortable_ Śmiesznie to się patrzy na posty gościa, który spotyka się z jedną dziewczyną, a w tym samym czasie za jej plecami ustawia się z kolejnymi na ''walenie jej po rogach'', nieprawdaż?

A co do Sentino, to gdzie ja niby wtedy napisałem, że jest słaby/średni czy ujowy? Z tego co pamiętam, napisałem, że jest ''łakiem'', ale ze względu na jego zachowania, a nie muzykę?

0

@Comfortable_ Przeczytaj ten wątek, i szybko załapiesz o co chodzi ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11114507#comment-11114520

Właśnie dlatego wiele osób tutaj ma z niego beke.

0

@TheNekro94 Ale jak to? Ktoś może lubić coś czego ja nie lubię?
> Miodowe Lata
> Średni serial
Wybierz jedno

PS: Aaa, no i ogólnie to beka z ciebie, idź się tam na swoje ''czworokąty'' szykować, lepiej zrobisz.

1

@zodiak_10 Tak jak Messi przez ostatnie miesiące.

2

@fafera MAtS - Alba, Araujo, Pique, Alves - Busquets, FDJ, Pedri - Ferran, Auba, Traore/Dembele

Zapewne czymś takim wyjdziemy

5

Panieee, afera jest

0

@adambądkowski93 A o tej co sądzisz? (:


0

@Deviler A co mnie to obchodzi, ma Polskie obywatelstwo? Ma :)

0

@szkutnik91 Polak w Barcelonie? Jestem na tak!

0

@adambądkowski93 Polska czy zagranica?

2

@Croocers Po lewej stronie, w gorących, masz ''eksperta'' od szczepień, więc śmiało możesz się go podpytać.

3

@tomek8756 Goebbels z Hitlerem byliby dumni...
Oni już chyba utrwalają tą propagandę tylko swojemu betonowemu elektoratowi, bo nie wierzę, żeby zdrowo myślący człowiek łykał te łgarstwa.

1

@IronSanHybrid Wybornie zezłomowany :)

0

@barcelonaLM Spokojnie, za chwilę ta szopka i u nas dobiegnie końca, większość rządów w Europie całkowicie zdejmuje obostrzenia, tylko czekać aż nasz zrobi to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?