2

Komentarz usunięty

2

@DaPidejpi Przejedzenia, głód zawsze przetrzymam

3

@DaPidejpi Dokładnie :D
Mam nadzieję, że zostawią ją jak najdłużej, bo melodia + prezentacja zawodników robi super klimat, nie to co te poprzednie.

9

Tytuł: Formula 1 Theme
Autor: Brian Tyler



Każdy kto choć trochę interesuje się F1 kojarzy tą melodie, imo najlepsze theme w historii Formuły 1!

A wy co myślicie?

Polecam!
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek @Encore @DaPidejpi @mekston

0

@damianex10 Jak ten czat to tam chyba 15+, samo ''xd'' i ''+1''

3

Jak to XD

1

Tramwaje mu przeszkadzają XD

0

@Wilczeq Jak on mówił, cytuję ''tfu'' ;)

0

@Wilczeq Chyba nie za bardzo wiesz co znaczy ten zwrot XD

0

@Kinginiesta A niech lecą, serduszkiem jestem za Porto a z Lizbony tylko Sporting!

1

@Kgorecki2500 Neutral wynik, tym bardziej, że znieśli bramki na wyjeździe :)

3

@FC1899Barca @Isso89 Podziwiam optymizm ;)

1

@Janiama Barcelona 2:2 Napoli

0

@Emhyr GGWP

2

Już za 31 dni nowy sezon F1, dopiero co Max zgarnął MŚ a tu zaraz kolejny sezon :D

Ale ten czas leci

1

@Krzywy95 Nie oglądam. Via nie kupuje, na strumyku znowu pewno lagi będą, więc obejrzę sobie skrót na spokojnie po meczu ;)

1

@BXOD Powiem ci, że mi taki Pump nawijający po Hiszpańsku akurat siedzi.
A co do tego nowego albumu, to moim zdaniem w większości kawałków to może być jawny troll, bo nie wierzę, że on jest tak głupi, żeby wypuścić taki szajs.

Dodatkowo, on tego albumu nawet nie promował, więc musi być coś na rzeczy.

Tutaj gościu w moim odczuciu trafnie to przedstawił, jak masz czas to możesz luknąć.


3

Tytuł: Contacto
Autor: Lil Pump ft. Nesi


Polecam ten luźny traczek, już pół dnia se nuce to dame contacto, dame contacto XD
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek

1

@BART97 Iker Casillas, Son Heung-min

2

@Janas11224 InPost? GOAT!

0

@Kusco15 ''a z Bidena zniedołeżniałego dziadka, USA przez niego upadnie''
A co, może tak nie jest XD?

A nie, zapomniałem, Biden jest młodzieniaszkiem, USA za jego rządów będzie jeszcze większą potęgą.

1

@Sau_Ron Leo.

0

@Azacca A niech se szuka, nawet jak znajdzie to i tak jestem Najwyższy W Pokoju ;)

0

@Sysia11 O nieee, kolejny fanboy Messiego...

Sysieńko kochana zacznijmy od tego, że gdyby nie Lewy nie byłoby nas na Euro 2016, na Mundialu 2018, Euro 2020, i w tym momencie nie walczylibyśmy nawet w barażach.

Jeszcze coś dodasz?

6

@MESSIah16 Jeszcze Kimpembe, cała kariera w PSG

0

@arasz1819 Oh, liczyłem na to, że przytoczysz mi ten wpis i się nie zawiodłem.

A co do wpisu to właśnie, gdzie ja faworyzowałem Real, bo ja tego nie widzę?

0

@arasz1819 ''Wasz zdecydowany faworyt przegrał, więc.....''
Mój? Byku, ja w przeciwieństwie do ciebie nie wypisywałem nic na temat ''zdecydowanych faworytów'' więc nie wkładaj mi czegoś czego nie pisałem.

0

@PatrychoO Widzę, że Bayern boli cię równie mocno co i Real XD

I to zdanie ''jak możesz być za kimś innym'', lekko zalatuje hipokryzją w twoim przypadku.

3

@shahman Black Beatles? TOP!

1

@PatrychoO Tak tak, 0:10 od razu powinni dostać XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?