HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
@Bykunn I ta sytuacja tylko to potwierdza, cała wyżej wymieniona piątka ma ponad MILIARD followów, i nic...
7
@Barca1992 @hayek Chyba macie rację, ale wiecie co mnie najbardziej wkurza?
To, że nawet w takiej chwili nie mogą sobie odpuścić tego całego PR'u i chęci zarobku...
Jakoś Dani Alves, Antonella, Zinchenko czy Verstappen potrafili wyrazić swoje zdanie nie zważając na ewentualne straty finansowe...
24
Tak się zastanawiam (tak jak kolega poniżej), gdzie są gesty potępienia od największych sportowców typu Messi, Ronaldo, Neymar, Mbappe czy nawet ten śmieszny Hamilton co przy każdym incydencie z czarnoskórym, smaruje te swoje oświadczenia.
Nie wiem, udają, że tego nie widzą, czy co? Przecież przy takich zasięgach to powinno być ich obowiązkiem!
0
Komentarz usunięty
0
@AdamaTraore To niezłe, w punkt...
19
@macio_944 Pitos musi się zgadzać...
Fifa i Uefa tylko potwierdza, że są zwykłymi szmatami ludzkimi.
35
Za to co wczoraj zrobiła UEFA, życzę im wszystkiego najgorszego i powstania Superligi z Florentino na czele!!!
Mamy stan wojenny, ludzie powinni się wspierać i jednoczyć, a te uje wszystko cenzurują i nie wpuszczają kibiców Napoli ze swoją oprawą...
0
DE JOOOOOOOOOOOOOOONG
1
@buszmen I co, cieszy cie to, bo nie wiem?
0
Komentarz usunięty
0
MAtS - Alba, Araujo, Pique, Dest - Pedri, Busquets, FDJ - Gavi, Aubameyang, Adama
Tak to widzę. A wy jak obstawiacie?
0
@MarioVeB! Takich tu chyba nie ma
0
@tomek8756 Sicario, zdecydowanie
0
@barcelonaLM Obojętnie, byle było dobre meczycho
1
@cules100pro A co chcesz się wybrać XD?
0
@konrad1661 A ja rok temu złożyłem... Po co...
1
@marko111122 Musisz.
0
@Johnnie_Walker Zgadza się, wiadomo, że gra w Premier League jest bardziej wymagająca niż w Eredivisie, aczkolwiek mam nieodzowne wrażenie, że Bielsa układa grę Leeds stricte pod niego i m.in dlatego wykręca takie statystyki.
Po prostu obawiam się, że mógłby sobie u nas nie poradzić, bo nie oszukujmy się przeskok ze średniaka PL do Barcy jest dość spory.
2
@Emhyr Antony > Raphinha
1
@tomek8756 Nie sądziłem, że ona kiedyś napisze coś mądrego, a jednak :)
W punkt!
0
@RomanHoffer Zdecydowanie to drugie
0
@GeneralXavi No to brama Jorginho, po 4.75 ;p
0
@tomek8756 Ten user akurat inteligencją nie grzeszy, więc nie dziwi mnie taka odpowiedź...
5
@Lola120 Być może masz zalążki depresji, w zeszłym roku też to przerabiałem, ciągłe niewyspanie (czy spałem 6h, czy spałem 9h, cały czas byłem niewyspany), ciągła senność, osłabienie, brak energii i ogólna apatia.
Pomogły dopiero wizyty i rozmowy, pierw z psychologiem, później z psychoterapeutą. Dostałem leki, dalej chodzę na sesję, i jest już dużo dużo lepiej.
Nie wiem jak jest w twoim przypadku, ale na twoim miejscu spróbowałbym jednak z psychologiem.
0
@arasz1819 Oj araszu, co ty poczniesz jak ten ''bidny'' Kylian jednak pójdzie do tego Realu?
A tak w ogóle, bo zapomniałem zapytać. Jak tam 1:3 twojego faworyta ;]?
1
@AnnaMarianna Ktoś tutaj chyba komuś zazdrości ;]
16
@FC1899Barca Jaki fresk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
0
@MarioVeB! Chelsea - bramka Havertza po 2.70
4
@gumaz Zależy do jakich celów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to chyba wanna. Nie ma nic lepszego niż gorąca kąpiel po wyczerpującym dniu, choć prysznic też spoko opcja.