HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@RomanHoffer Najpierw Pepsi teraz paliwo XD
3
@Eto'o9 R10 "że w jej wyniku zmarło ponad 100 tysięcy osób"
Ciekaw jestem ile z tych 100 tys osób zmarło stricte na covid, a ile miało choroby współistniejace...
2
@Barwindg Madero Classic w słoiku z Biedronki. TOP!
6
@Nazio87 Bartomeu
0
Widzę, że potężnie hypeujecie tego nowego Batmana, że chyba aż sam się skuszę, mimo, że nie przepadam za filmami o superbohaterach to tutaj się chyba przełamie :D
0
@RichardWinters W twoim kiju w czterech literach. Ja do ciebie żartem, a ty do mnie z mordą...
2
@fart Forza Red Bull!!! Ale nawet jeśli Ferrari będzie wygrywać to płakać nie będę :D
Byle nie Mercedes i Hamiltonek z Russelem!
3
Gdzie się podziały gorące dyskusje :D ?
12
16 dni.
@mekston @MesQueUnClub96 @Chaoss @DaPidejpi @JimMorrisonFCB @kryhaa @Encore @Bykunn @michal26
0
@Kubix93 @RichardWinters Czy to ty? :D
1
@Triv44 Pachołkiem Kurskiego
2
jakimowicz jest już w drodze na Ukrainę...
0
@Triv44 putin z małej jak coś, nie zasługuje na nic więcej.
1
@DaPidejpi Była walka o papier toaletowy, była o makaron, było tankowanie na potęge, teraz paniczne wypłacanie pieniędzy i wykupywanie lugoli.
Ciekawe co będzie następne XD
Ludzie to są jednak idioci, ale jak widać propaganda działa pełną parą :)
0
@Emhyr Joachim Löw?
3
@macio_944 AlE tO JuŻ pRzeSaDa
9
@tomek8756 ***** putina
0
@Piotr,1985 Intruz XDDDDD
Śmiałem się z Sentino, ale przy tym sebiku, to nie ma żadnego porównania.
3
@Momals11 Byku, osobiście uwielbiam Leo, ale sam ganiłem go i ganie za jego reakcję, a raczej jej brak.
I żebyś za chwilę nie poszedł z kontrą, że Messiego to ganie a Ronaldo czy Neymara to już nie.
Otóż nie, ich też ganiłem.
26
@marko111122 Jeśli chodzi ci o tych panikarzy, to sądze, że to idiotyzm...
4
Jeden z lepszych Hejt Parków, nie oglądałem od początku, ale jutro sobie nadrobie ;)
0
@Kitek1640 No i już jesteś namierzany.
1
@esem91 Gangsterzy od siedmiu boleści, co tylko w grupie mocni!
A jak idzie Sebek w pojedynkę, to morda w chodnik i tyle go widzieli...
6
Tytuł: Aim For The Moon
Autor: Pop Smoke ft. Quavo
Gorąco Polecam!
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek
R.I.P. Pop :/
0
@masq Taktyk, obejrzę sobie w wolnej chwili.
Ale nawet nie oglądając, mogę stwierdzić, że wojna nam nie grozi (:
2
@AllBundy Razor i przewijanie do ''Hand Of Blood'' na ostatnich wyściagach :p
Do tego Bull, który był moim ulubionym kierowcą na czarnej liście i jego SLR Mclaren, który był moją ulubioną furą (de facto był szybszy niż BMW Razora).
To były czasy :)
2
@NaFazieHitman Monaco wysyła aż 28 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ODWAGA ''ponieważ żaden rząd nikogo tam nie wysyła.''
Oficjalnie na pewno nie wysyłają, ale czy nieoficjalnie kogoś tam nie podrzucili? :D
0
Jak myślicie, czy na Ukrainie po cichutku walczą żołnierze państw członkowskich NATO?
1
@ranger3120 A ten tylko o tym XD