7

@RomanHoffer Najpierw Pepsi teraz paliwo XD

3

@Eto'o9 R10 "że w jej wyniku zmarło ponad 100 tysięcy osób"

Ciekaw jestem ile z tych 100 tys osób zmarło stricte na covid, a ile miało choroby współistniejace...

2

@Barwindg Madero Classic w słoiku z Biedronki. TOP!

6

@Nazio87 Bartomeu

0

Widzę, że potężnie hypeujecie tego nowego Batmana, że chyba aż sam się skuszę, mimo, że nie przepadam za filmami o superbohaterach to tutaj się chyba przełamie :D

0

@RichardWinters W twoim kiju w czterech literach. Ja do ciebie żartem, a ty do mnie z mordą...

2

@fart Forza Red Bull!!! Ale nawet jeśli Ferrari będzie wygrywać to płakać nie będę :D

Byle nie Mercedes i Hamiltonek z Russelem!

3

Gdzie się podziały gorące dyskusje :D ?

12

16 dni.



@mekston @MesQueUnClub96 @Chaoss @DaPidejpi @JimMorrisonFCB @kryhaa @Encore @Bykunn @michal26

0

@Kubix93 @RichardWinters Czy to ty? :D

1

@Triv44 Pachołkiem Kurskiego

2

jakimowicz jest już w drodze na Ukrainę...


0

@Triv44 putin z małej jak coś, nie zasługuje na nic więcej.

1

@DaPidejpi Była walka o papier toaletowy, była o makaron, było tankowanie na potęge, teraz paniczne wypłacanie pieniędzy i wykupywanie lugoli.
Ciekawe co będzie następne XD

Ludzie to są jednak idioci, ale jak widać propaganda działa pełną parą :)

0

@Emhyr Joachim Löw?

3

@macio_944 AlE tO JuŻ pRzeSaDa

9

@tomek8756 ***** putina

0

@Piotr,1985 Intruz XDDDDD

Śmiałem się z Sentino, ale przy tym sebiku, to nie ma żadnego porównania.

3

@Momals11 Byku, osobiście uwielbiam Leo, ale sam ganiłem go i ganie za jego reakcję, a raczej jej brak.

I żebyś za chwilę nie poszedł z kontrą, że Messiego to ganie a Ronaldo czy Neymara to już nie.

Otóż nie, ich też ganiłem.

26

@marko111122 Jeśli chodzi ci o tych panikarzy, to sądze, że to idiotyzm...

4

Jeden z lepszych Hejt Parków, nie oglądałem od początku, ale jutro sobie nadrobie ;)

0

@Kitek1640 No i już jesteś namierzany.

1

@esem91 Gangsterzy od siedmiu boleści, co tylko w grupie mocni!

A jak idzie Sebek w pojedynkę, to morda w chodnik i tyle go widzieli...

6

Tytuł: Aim For The Moon
Autor: Pop Smoke ft. Quavo


Gorąco Polecam!

@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek

R.I.P. Pop :/

0

@masq Taktyk, obejrzę sobie w wolnej chwili.

Ale nawet nie oglądając, mogę stwierdzić, że wojna nam nie grozi (:

2

@AllBundy Razor i przewijanie do ''Hand Of Blood'' na ostatnich wyściagach :p
Do tego Bull, który był moim ulubionym kierowcą na czarnej liście i jego SLR Mclaren, który był moją ulubioną furą (de facto był szybszy niż BMW Razora).

To były czasy :)

2

@NaFazieHitman Monaco wysyła aż 28 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ODWAGA ''ponieważ żaden rząd nikogo tam nie wysyła.''

Oficjalnie na pewno nie wysyłają, ale czy nieoficjalnie kogoś tam nie podrzucili? :D

0

Jak myślicie, czy na Ukrainie po cichutku walczą żołnierze państw członkowskich NATO?

1

@ranger3120 A ten tylko o tym XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?