HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Byczku ja się nie muszę o nikogo martwić, dla mnie równie dobrze może wygrywać i Ferrarka ;)
0
@MarioVeB! A ty wypełzłeś po szcześliwym 3 miejscu twojego idola co nic nie pojechał XD
Zobaczymy jak przeżyjesz, kolejny sezon bez mistrza dla oponiarza :D
4
@MarioVeB! Merc XDDD
2
Hamilton hardy XD
4
Toto, moje oponyyyy :D
1
@VegetaPolska Chińczyk lekko podgonił :o
0
Vamos MAX, Vamos Red Bull!
0
@BartqRKO Kurcze, nic mi za bardzo nie przychodzi do głowy :/
A nie był to może "Croc''?
@LambiPL To chyba będzie to ;)
0
@BartqRKO A na czym grałeś, PSX czy PC?
3
@Rust_Cohle Kilku z La Rambli miałoby tam pewną robotę ;)
Szczególnie fanboye Leo ^^
0
@BartqRKO Jakiejś konkretnej szukasz?
1
@AdamaTraore Śmieszkowanie śmieszkowaniem, ale kolega powyżej myśli chyba, że Messi ma tak duży wpływ na gre PSG jaki miał na gre Barcelony :D
@PatrychoO Czyli co dalej ad personam? :D
1
@PatrychoO Odpiszesz na moje pytanie w twoim poprzednim poście, czy będziesz tworzył kolejne, żeby opłotkami o mnie pisać?
1
@PatrychoO Już to widzę, jak sam Messi w takiej formie poprowadziłby ich do zwycięstwa XD
Z Realem grał i co? Pomogły jego ''umiejętności rozgrywania''?
0
Karny XDD, złomowanko level hard :D
0
@paweldunajecfcb Nie.
0
@Kapitan hawk Falcao, James Rodriguez, Yannick Carrasco
0
@MichalZZZ Mogłoby tak być ^^
Btw: Po ile lat dzieciaki, że takie złośliwe :D ?
1
@Rust_Cohle A nie czekaj
0
@MichalZZZ Hala Madrid :D
0
Alvaro Soler? TOP!
0
@Elprofesorxx To niezły ponad miliard wyświetleń XD
0
@Nazio87 Wydaje mi się, że właśnie przez to, ludzie chcą to oglądać :)
1
@Ferran ''FDJ>Kroos'' ''Ferran>Vinicjus''
Yyy, ile dzisiaj przechyliłeś?
5
Kawał potężnego gigantaaa, robi wrażenieee
A teraz 50 cm anakonda, wpada do moich ust.
1
@Encore Zależy od stylu, jeśli przegramy lub zremisujemy po walce, to nie.
5
No i gitara Mercedeski z 5 i 9 :D
1
@tomek256 3
@DaPidejpi @Chaoss i @MarioVeB!
4
Red Bull z Ferrari na czele? TOP!
1
@kamilos1214 U mnie bardzo podobnie :/
Osobiście dużo bardziej czekam na F1 niż klasyk