2

@Jon_Snow @Mario96w Phil Jones v2 :D

7

@Kgorecki2500 Po słabym początku, Biden wkońcu zaczyna imponować

29

Wam się oczy otworzą, dopiero jak całkowicie zejdą ze sceny.
https://x.com/mirabel_lez/status/1503871859112259586

0

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid Tak, to już wiem :)

1

@IronSanHybrid Mnie tutaj kilku cudaków od HD wyzywa, bo potrafie docenić kunszt CR7.

La Rambla bawi i uczy :D

2

@MesQueUnClub96 Juventus Turyn - Villarreal CF

0

@PatrychoO Nie graj szefa, idź se zarzuć jakiegoś Shreka czy twitterka antyfana Ronaldo

0

@PatrychoO Nawet tego nie wiesz ekspercie ;)

0

@Momals11 Atletico i City

0

@PatrychoO Tak cię wzruszyła, że aż musiałeś na nią zareagować ^^

0

@Rewolucja123 Nie, że coś, ale odpadliśmy z Dynamo i Benfiką w grupie.

2

@PatrychoO BECZUNIA. I cyk 40 groszy za kolejnego posta XD

@PodkarpackiKibic Jak się ma 13 latek to tak jest ;)

0

@MESSIah16 @PatrychoO i @masq, uczcie się od kolegi.

W punkt. Ja to dalej nie rozumiem tych wojenek na linii Messi - Ronaldo, jeszcze rozumiem jakby się miało po 10 czy te 12 lat, ale w przeciwnym wypadku :D

Prawda jest taka, że zarówno Leo jak i Cristiano są ikonami i najlepszymi piłkarzami w historii piłki nożnej i żaden hejterek z La Rambli tego nie zmieni.

6

@MesQueUnClub96 @Danny Gaucho
To co, zapraszam na górę, szefa jeszcze nie ma, ale to nic nie szkodzi. Napijemy się trochę wódeczki, później wpadną dupeczki

1

@Danny Gaucho Jak to mawiał ( ͡~ ͜ʖ ͡°) klasyk, w punkt!

7

''nie zapraszam do dyskusji, nie mam dziś czasu''

Pewien użytkownik 4h później ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie powiem, nawet się zaśmiałem XD

0

@arasz1819 Mame nie teraz, maszyna ruszyła ^^

5

Sos Czosnkowy? Top!

1

@AdamaTraore Warszawa? Top!
Zdecydowanie najładniejsze Polskie miasto z tych w których bywam/łem i docelowe miasto do życia (w Polsce).

1

0

@PatrychoO Nowy dzień, stary @PatrychoO :p

Tobie naprawdę muszą płacić za te wpisy XD

1

@MesQueUnClub96 Brakuje szczepień i polityki

0

I wróciły te nieszczęsne gorące...

1

@Kapitan hawk No jak nie jak tak :D

2

@Kapitan hawk Daj znać jak już skończysz swoje dzieło :p

1

@Tollusiek Kierwa źle mi się link przekleił.

O to mi chodziło, rzecz jasna :D


2

@arasz1819 Dowody?

Pokaż mi moje wpisy w, których nałogowo hejtuję Messiego, jak kolega wyżej Ronaldo :]

Nie ma takich ;)

7

@PatrychoO Ale cię boli ten Ronaldo XD W sumie jest to urocze na swój sposób :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?