HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jon_Snow @Mario96w Phil Jones v2 :D
7
@Kgorecki2500 Po słabym początku, Biden wkońcu zaczyna imponować
29
Wam się oczy otworzą, dopiero jak całkowicie zejdą ze sceny.
https://x.com/mirabel_lez/status/1503871859112259586
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid Tak, to już wiem :)
1
@IronSanHybrid Mnie tutaj kilku cudaków od HD wyzywa, bo potrafie docenić kunszt CR7.
La Rambla bawi i uczy :D
2
@MesQueUnClub96 Juventus Turyn - Villarreal CF
0
@PatrychoO Nie graj szefa, idź se zarzuć jakiegoś Shreka czy twitterka antyfana Ronaldo
0
@PatrychoO Nawet tego nie wiesz ekspercie ;)
0
@Momals11 Atletico i City
0
@PatrychoO Tak cię wzruszyła, że aż musiałeś na nią zareagować ^^
0
@Rewolucja123 Nie, że coś, ale odpadliśmy z Dynamo i Benfiką w grupie.
2
@PatrychoO BECZUNIA. I cyk 40 groszy za kolejnego posta XD
@PodkarpackiKibic Jak się ma 13 latek to tak jest ;)
0
@MESSIah16 @PatrychoO i @masq, uczcie się od kolegi.
W punkt. Ja to dalej nie rozumiem tych wojenek na linii Messi - Ronaldo, jeszcze rozumiem jakby się miało po 10 czy te 12 lat, ale w przeciwnym wypadku :D
Prawda jest taka, że zarówno Leo jak i Cristiano są ikonami i najlepszymi piłkarzami w historii piłki nożnej i żaden hejterek z La Rambli tego nie zmieni.
6
@MesQueUnClub96 @Danny Gaucho
To co, zapraszam na górę, szefa jeszcze nie ma, ale to nic nie szkodzi. Napijemy się trochę wódeczki, później wpadną dupeczki
1
@Danny Gaucho Jak to mawiał ( ͡~ ͜ʖ ͡°) klasyk, w punkt!
7
''nie zapraszam do dyskusji, nie mam dziś czasu''
Pewien użytkownik 4h później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie powiem, nawet się zaśmiałem XD
0
@arasz1819 Mame nie teraz, maszyna ruszyła ^^
5
Sos Czosnkowy? Top!
1
@AdamaTraore Warszawa? Top!
Zdecydowanie najładniejsze Polskie miasto z tych w których bywam/łem i docelowe miasto do życia (w Polsce).
6
Mam: @Don-Corleone @Kgorecki2500 @tomek8756 @BXOD @Tollusiek @mekston @MesQueUnClub96 @Nano22
1
@zadafcb @Comentateiro, @Woland10? TOP!
0
@PatrychoO Nowy dzień, stary @PatrychoO :p
Tobie naprawdę muszą płacić za te wpisy XD
1
@MesQueUnClub96 Brakuje szczepień i polityki
0
I wróciły te nieszczęsne gorące...
1
@Kapitan hawk No jak nie jak tak :D
2
@Kapitan hawk Daj znać jak już skończysz swoje dzieło :p
1
@Tollusiek Kierwa źle mi się link przekleił.
O to mi chodziło, rzecz jasna :D
2
@arasz1819 Dowody?
Pokaż mi moje wpisy w, których nałogowo hejtuję Messiego, jak kolega wyżej Ronaldo :]
Nie ma takich ;)
7
@PatrychoO Ale cię boli ten Ronaldo XD W sumie jest to urocze na swój sposób :D