HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Sulimo Jak od niego, to wole słuchać z angielskim ^^
3
@bartulek98 Na Rambli znajdziemy to miejsce gdzie miłość,
Wiara, nadzieja na przyszłość.
Na Rambli znajdziemy to miejsce gdzie znowu
Wszystko porządek swój ma.
14
@FC1899Barca Co ty za gówno tu wklejasz?
0
@Gavinho Biznes przed przyjemnością priorytetowo
1
@IronSanHybrid Nie wiem, kolegi Husvouta zapytaj ;)
13
@szkutnik91 Piecze odbyt, oj piecze ;D
Szkoda, że oni wygrywając z nami ostatnio ledwie 2:1 celebrowali to zwycięstwo równie mocno XD
Hipokryci.
5
@Kgorecki2500 A w międzyczasie zapewne ''walnie'' swojaka
2
@Sulimo @IronSanHybrid Co kolege prześladujesz?
2
@VegetaPolska Aaa, ten z Julianem na avku, zbeształ moderację :D
0
@szkutnik91 Przecież to Vinicius XD
4
Kolega zrobił takie ''last dance'', że rzutem na taśmę zdążył się jeszcze do gorących załapać :D
0
@RomanHoffer Od załatwienia starych spraw, odzyskaj kasę za Pepsi
2
@Azacca Sekstet w pierwszym sezonie murowany :p
Dodałbym jeszcze gangusa Quincy Promesa :D
1
@Kgorecki2500 Może to jeden z tych masonów ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
2
@Azacca Ronaldinho
1
@Azacca Jestem za.
6
Donald wszechmogący :D?
https://zapodaj.net/cfb5e018a3c48.jpg.html
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
5
@Encore I bez tego powinniśmy z niego zrezygnować.
Brać Darwina Nuneza, powijać Dybale i jest git
0
@Encore Bierem go.
0
@macio_944 Ale sam przyznasz, że pod wodzą Setiena i Koemana często grał padakę, dopiero Xavi zaczął nim dobrze zarządzać :D
0
@Kondziubarca A Smokowski nie jest to aby kibicem Realu?
Dobrze mówie?
0
@daniel32778 Mówisz o nurze Angola z Danią? Nie ma opcji, tamto zdecydowało o wyniku, tutaj nawet nie mieliśmy karnego.
2
@tbas Jest kilku, chociażby pan ekspert z gorących
1
No i co tam fanboye Koemanka, dalej twierdzicie, że Koeman better Xavi :D?
1
@Cariones Ale przynajmniej P1 i P2 dla Ferrarki ;)
0
Alealealeeeeee alealealeeeeee alealealeeeeee alealealeeeeee
1
MANITA LOADING!!!
0
Teraz jeszcze dwie, i jazda po manitę ^^
0
@MarioVeB! ''z verstepeniarzami jest ten problem ,że nie macie szacunku do nikogo.''
W spójrz w lusterko hipokryto, Lewandowski, Verstappen, mam wymieniać dalej panie ''szacunek''?
1
@TheMefju Ta, bo Mercedes z Hamiltonem i Wolfem to nie płaczą :D