12

@Sulimo Jak od niego, to wole słuchać z angielskim ^^

3

@bartulek98 Na Rambli znajdziemy to miejsce gdzie miłość,
Wiara, nadzieja na przyszłość.
Na Rambli znajdziemy to miejsce gdzie znowu
Wszystko porządek swój ma.

14

@FC1899Barca Co ty za gówno tu wklejasz?

0

@Gavinho Biznes przed przyjemnością priorytetowo

1

@IronSanHybrid Nie wiem, kolegi Husvouta zapytaj ;)

13

@szkutnik91 Piecze odbyt, oj piecze ;D

Szkoda, że oni wygrywając z nami ostatnio ledwie 2:1 celebrowali to zwycięstwo równie mocno XD

Hipokryci.

5

@Kgorecki2500 A w międzyczasie zapewne ''walnie'' swojaka

2

@Sulimo @IronSanHybrid Co kolege prześladujesz?

2

@VegetaPolska Aaa, ten z Julianem na avku, zbeształ moderację :D

0

@szkutnik91 Przecież to Vinicius XD

4

Kolega zrobił takie ''last dance'', że rzutem na taśmę zdążył się jeszcze do gorących załapać :D

0

@RomanHoffer Od załatwienia starych spraw, odzyskaj kasę za Pepsi

2

@Azacca Sekstet w pierwszym sezonie murowany :p

Dodałbym jeszcze gangusa Quincy Promesa :D

1

@Kgorecki2500 Może to jeden z tych masonów ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

2

@Azacca Ronaldinho

1

@Azacca Jestem za.

5

@Encore I bez tego powinniśmy z niego zrezygnować.

Brać Darwina Nuneza, powijać Dybale i jest git

0

@Encore Bierem go.

0

@macio_944 Ale sam przyznasz, że pod wodzą Setiena i Koemana często grał padakę, dopiero Xavi zaczął nim dobrze zarządzać :D

0

@Kondziubarca A Smokowski nie jest to aby kibicem Realu?
Dobrze mówie?

0

@daniel32778 Mówisz o nurze Angola z Danią? Nie ma opcji, tamto zdecydowało o wyniku, tutaj nawet nie mieliśmy karnego.

2

@tbas Jest kilku, chociażby pan ekspert z gorących

1

No i co tam fanboye Koemanka, dalej twierdzicie, że Koeman better Xavi :D?

1

@Cariones Ale przynajmniej P1 i P2 dla Ferrarki ;)

0

Alealealeeeeee alealealeeeeee alealealeeeeee alealealeeeeee

1

MANITA LOADING!!!

0

Teraz jeszcze dwie, i jazda po manitę ^^

0

@MarioVeB! ''z verstepeniarzami jest ten problem ,że nie macie szacunku do nikogo.''

W spójrz w lusterko hipokryto, Lewandowski, Verstappen, mam wymieniać dalej panie ''szacunek''?

1

@TheMefju Ta, bo Mercedes z Hamiltonem i Wolfem to nie płaczą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?