HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kengo Umyje głowe i będzie to samo co na początku :D
0
@Abominacja ''ale wysyłanie broni na Ukrainę to błąd''
Nie da się go nazwać inaczej niż debilem...
No tak, niech nikt nie wysyła broni Ukrainie, a wzamian ruskie będą ostrzeliwać gwałcić i mordować i to już pewnie będzie ok?
Kolejna hipokryzja Watykanu, ale jakoś mnie to nie dziwi.
3
@macio_944 pis za wysoko
0
@AlphaNumeric Gdzie on coś skrytykował???
1
@MesQueUnClub96 Czyli z nimi nie pojadą XD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Murańscy OUT z tej federacji, hipokryci
0
I znowu tatusia woła XD
1
@bartas97 Plastik zgaszony :)
0
@kewin Youngiem
1
Kwieciński z Murańskim XD
0
@Uukasz_93 Ustawka, jak nic
0
@Rewolucja123 Ile ma Umtiti?
2
@IronSanHybrid Siebie warci, szczerze mówiąc
0
@vangoor MiniMini jaki MiniMini. Zobacz to :/
2
Wonder if you know
How they live in Tokyo
If you seen it, then you mean it
Then you know you have to go
1
@taris Wiem co masz na myśli, ale co by nie mówić prócz Napoli są to ćwierćfinaliści LM, i chociażby te PSG, które wymieniłeś, zostało odprawione przez Real z kwitkiem :)
11
@taris Był Real, było Atleti i jeszcze od bólu te Napoli
0
@arasz1819 Do tego rosnąca inflacja, z dnia na dzień zjadająca oszczędności i głąby z Wiejskiej...
1
@Dalhi ''W tej chwili chłopak nie jest wart 10.''
Proszę, powiedz, że to ironia
2
@arasz1819 Też kierunek Hiszpania?
@Strays77 Ja obecnie też jestem na etapie nauki języka, z tym, że ja skupiłem się bardziej na katalońskim niż na Hiszpańskim :)
Po nauce języka, na początek zamierzam zamieszkać u rodziny w Sabadell i rozpocząć pracę w ich rodzinnej firmie :p
@BART97 Wszystko już sobie skrupulatnie obliczyłem i wychodzi na to, standard mojego życia wzrośnie ponad dwukrotnie, do tego ciepło i miasto też ciekawe, także same plusy. Docelowo i tak chce zamieszkać w Barcelonie, ale pierw muszę zobaczyć jak się tam na codzień żyje.
1
@Gavinho Same, Spain coming soon ;)
1
@arasz1819 35%*...
1
@GadulkiGembulki_FCB Jak ci coś nie pasuje to albo przewijaj i nie komentuj albo się wyloguj i będziesz miał spokój.
1
@IronSanHybrid Z tym, że ona jeszcze nic takiego nie odjaniepawliła :]
7
@IronSanHybrid Wieniawa miała rację ^^
1
@IronSanHybrid O to musisz zapytać ekspertów ^^
@Abominacja @semafor i pana prof. Persyfa
0
@Homeopata8989 Bereś na LO, Cash na PO
0
@masq Wiem właśnie, co Mundial oglądam mecze Meksyku i zawsze grają na wysokim poziomie, nie inaczej będzie tutaj. Jednak mam nadzieję minimum na ten remis.
Argentyna to już inna bajka, tutaj musimy zagrać perfekcyjnie w obronie niczym na Euro 2016 czy jak w niedawnych meczach z Anglią czy Hiszpanią.
10
Argentyna - 7 pkt
Polska - 5 pkt
Meksyk - 4 pkt
Arabia Saudyjska - 0 pkt
Tak to widzę, może zbyt optymistycznie, ale wyniki jak najbardziej do zrobienia.