HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Co sądzicie o wczorajszym wystąpieniu Dudy?
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992
Jak dla mnie w punkt!
1
Kylianie Ymbappe cho do nas
1
@tomek8756 W punkt, ale w tym wieku to już chyba nie wypada :D
0
@BarcaSupporter Identycznie jak ty
7
Magda Gessler XD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992
1
@Wilczeq Jak się jest fanboyem Leo to tak jest, oczywiście no offence @Adi123456789, ale tak to wygląda
0
@Joe_Pesci Nie o tyle wypalony, co zaliczył solidny zjazd.
Osobiście chciałbym jego powrotu na ''pożegnalny sezon'', ale jakbym miał wybierać to wziąłbym Lewego.
4
@Adi123456789 No tak, bierzmy wypalonego Messiego, ale Lewego nie...
1
@P33ck Ciężko im będzie z Portugalią, ale kto wie
1
@Foro Wiesz on słucha gości typu Sentino, więc zapewne nie słuchał ^^
0
@Sulimo @RydwanFaraona Żyjesz?
6
@Kgorecki2500 Goebbels pełną gębą XD
To już przekracza propagandę w TVP :p
0
@gumaz pierogi z mięsem
0
@Sau_Ron Kevin De Bruyne
0
@Azacca Ja to co do niego, ogólnie mam mieszane odczucia. Z jednej strony bym go chciał, bo widze, że Xavi ma rękę do odczarowywania piłkarzy (czyt. Busquets, Alba, De Jong) i myślę, że również i Dybale by ogarnął, ale z drugiej strony nie z zarobkami 10M euro :D
Koniec końców mam dziwne przeczucie, że pójdzie do Atletico.
1
@Azacca Rozbieżności finansowe między Dybalą a Juventusem.
Juve chce mu dać 7 netto, Paulo chce 10 netto, m.in stąd zainteresowanie Barcy czy Atletico.
Do tego tak jak @GeneralXavi wspomniał, kończy mu się kontrakt.
1
@michal26 Jestem jak najbardziej za, w Warszawie jest sporo fajnych miejscówek więc na pewno znalazłoby się coś ciekawego :)
0
@Colon Też nad tym myślałem xD
0
@michal26 Już w zeszłym roku ten temat był poruszany, pierw miał być jakiś charytatywny meczyk, potem, że jakieś spotkanie a koniec końców do niczego nie doszło.
0
@Pawel13sz Nurek pierwsza klasa
0
@DaPidejpi Oby Portugalia
53
@patry295 Pociesze cię, że on to generalnie mało co rozumie, ale powiedz coś tylko o LGBT czy BLM :D
2
@patry295
: Zawsze miałem łeb do interesów ^^
1
@arasz1819 Siatkarzem może nie jest, ale wiem, że Fiodor Smołow publicznie potępił działania putina.
2
@patry295 No to jest chore, ale na stuleje nie zaradzisz, a to oni w głównej mierze utrzymują te patusiary.
1
@Kurkmen No to tak sprawdzą, że nie będzie z nich co zbierać.
Nie ma opcji, że coś zrobią.
3
@LuQa_ @Mr8lack @Medium Widzę, że zdania jednomyślne, więc utwierdziliście mnie w przekonaniu, żeby brać składaka.
Jutro spojrze na morele i xkoma co tam mają ciekawego :)
0
@Mr8lack Tutaj masz przykładowy, który wpadł mi w oko
https://www.euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/msi-komputer-cod-i5-8gb-256gb1tb-gtx1050-w10.bhtml
Co sądzisz?
3
@against_modern_football Co w tym złego?
2
Panowie, sprawa jest. Z racji tego, że mój obecny PC jest na wykończeniu, powoli zacząłem rozglądać się za nowym.
Budżet, powiedzmy, że coś między 3 - 4,5 tys, zastosowanie to głównie: CS:GO, Fifa i F1.
Powiedzcie mi co obecnie jest bardziej opłacalne, składak czy gotowiec?