8

Co sądzicie o wczorajszym wystąpieniu Dudy?


@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992

Jak dla mnie w punkt!

1

Kylianie Ymbappe cho do nas

1

@tomek8756 W punkt, ale w tym wieku to już chyba nie wypada :D

0

@BarcaSupporter Identycznie jak ty

7

1

@Wilczeq Jak się jest fanboyem Leo to tak jest, oczywiście no offence @Adi123456789, ale tak to wygląda

0

@Joe_Pesci Nie o tyle wypalony, co zaliczył solidny zjazd.

Osobiście chciałbym jego powrotu na ''pożegnalny sezon'', ale jakbym miał wybierać to wziąłbym Lewego.

4

@Adi123456789 No tak, bierzmy wypalonego Messiego, ale Lewego nie...

1

@P33ck Ciężko im będzie z Portugalią, ale kto wie

1

@Foro Wiesz on słucha gości typu Sentino, więc zapewne nie słuchał ^^

0

6

@Kgorecki2500 Goebbels pełną gębą XD

To już przekracza propagandę w TVP :p

0

@gumaz pierogi z mięsem

0

@Sau_Ron Kevin De Bruyne

0

@Azacca Ja to co do niego, ogólnie mam mieszane odczucia. Z jednej strony bym go chciał, bo widze, że Xavi ma rękę do odczarowywania piłkarzy (czyt. Busquets, Alba, De Jong) i myślę, że również i Dybale by ogarnął, ale z drugiej strony nie z zarobkami 10M euro :D

Koniec końców mam dziwne przeczucie, że pójdzie do Atletico.

1

@Azacca Rozbieżności finansowe między Dybalą a Juventusem.
Juve chce mu dać 7 netto, Paulo chce 10 netto, m.in stąd zainteresowanie Barcy czy Atletico.

Do tego tak jak @GeneralXavi wspomniał, kończy mu się kontrakt.

1

@michal26 Jestem jak najbardziej za, w Warszawie jest sporo fajnych miejscówek więc na pewno znalazłoby się coś ciekawego :)

0

@Colon Też nad tym myślałem xD

0

@michal26 Już w zeszłym roku ten temat był poruszany, pierw miał być jakiś charytatywny meczyk, potem, że jakieś spotkanie a koniec końców do niczego nie doszło.

0

@Pawel13sz Nurek pierwsza klasa

0

@DaPidejpi Oby Portugalia

53

@patry295 Pociesze cię, że on to generalnie mało co rozumie, ale powiedz coś tylko o LGBT czy BLM :D

2

@patry295
: Zawsze miałem łeb do interesów ^^

1

@arasz1819 Siatkarzem może nie jest, ale wiem, że Fiodor Smołow publicznie potępił działania putina.

2

@patry295 No to jest chore, ale na stuleje nie zaradzisz, a to oni w głównej mierze utrzymują te patusiary.

1

@Kurkmen No to tak sprawdzą, że nie będzie z nich co zbierać.

Nie ma opcji, że coś zrobią.

3

@LuQa_ @Mr8lack @Medium Widzę, że zdania jednomyślne, więc utwierdziliście mnie w przekonaniu, żeby brać składaka.

Jutro spojrze na morele i xkoma co tam mają ciekawego :)

0

3

@against_modern_football Co w tym złego?

2

Panowie, sprawa jest. Z racji tego, że mój obecny PC jest na wykończeniu, powoli zacząłem rozglądać się za nowym.

Budżet, powiedzmy, że coś między 3 - 4,5 tys, zastosowanie to głównie: CS:GO, Fifa i F1.

Powiedzcie mi co obecnie jest bardziej opłacalne, składak czy gotowiec?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?