HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Ja natomiast tak mam po bramce Realu na Santiago Benrabeu, jak włącza się fragment hymnu.
2
@macio_944 Wkońcu głos rozsądku
12
@Kgorecki2500 Oj jak mi jej szkoda.
Że aż wcale :D
1
@PatrychoO Nie, że coś, ale hipokryzja się z ciebie wylewa ;)
Taki sam wpis można napisać o Ronaldo, zresztą ty też nie raz go beształeś także wiesz.
3
Tytuł: I like It
Autor: Cardi B, Bad Bunny & J Balvin
Polecam traczek z tej kolaboracji :D
Pamiętam jak swego czasu non stop się katowało, dodatkowo 33 tygodnie TOP1 na MTV (:
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek
2
@David_Beckham Andres Iniesta
2
@Janiama Ja ci powiem z własnego doświadczenia, kibicuje Barcelonie przeszło 10 lat (choć wcześniej mój ojciec zagłębiał mnie w temat), uwielbiam Messiego, ale potrafię docenić osiągnięcia Cristiano, i uważam go za fenomenalnego zawodnika.
Nie potrafie zrozumieć jak ludzie mogą pałać do niego aż taką nienawiścią i go wyśmiewają, jakby był gościem z B klasy i nic nie osiągnął.
5
@arasz1819 Dokładnie jak z Leo, ostatnimi czasy :]
3
@Rust_Cohle Prawda jest taka, że zarówno Messi jak i Cristiano to GOATY, i długo( jak wogóle) takiej rywalizacji nie będzie.
0
@Hartge I jeszcze Lenglet do tego XD
0
Siiiiiiiiiiiiii
7
@Peszko07 W Turcji napewno je znajdą :D
0
Komentarz usunięty
2
Od jakiego artysty/ów wzięła się wasza zajawka do rapu?
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek
U mnie wszystko wzięło się od Wiz Khalify i Kendricka ;D
0
@LeoMessi1994 Odchodząc od tego, że bez jedzenia nie przeżyjesz, zdecydowanie wybieram opcję numer 2
6
''Bez względu na to, ile błędów popełniasz lub jak powolny jest Twój postęp, wciąż
jesteś daleko przed wszystkimi, którzy nie próbują.''
3
@Colin94 Fanboje Leo zapewne to sobie tak tłumaczą.
2
@Momals11 Ciebie? :D
Byku, ja wszystko rozumiem, ale nie przesadzajmy
3
@Momals11 20 by miał, po co się ograniczać
1
@DaPidejpi Realowi, za małego grzdyla ich lubiłem, i pewnie już by tak zostało :)
0
@Sau_Ron
1. Iniesta
2. Iniesta
3. Iniesta
4. Modrić
5. Iniesta
1
@MesQueUnClub96 Dużo to upraszcza :D XD
1
@MesQueUnClub96 Byłoby niesamowicie ciężko
5
@LeoMessi1994 Neymar.
8
Dua Lipa? TOP!
@tomek8756 @Nano22
1
@arasz1819 W przypadku wygranej PSG, też byś mnie pewnie oznaczył ;]
0
@Tollusiek Pierw to muszę oblukać kto to jest, bo nie kojarze gościa :o
Btw to i tak dalej katuje ArrDee'ego :D
0
@DaPidejpi ''moim zdaniem to łak bo nawija bez sensu''
Idąc twoją argumentacją można dojść do wniosku, że większość artystów (również te światowe) to łaki, bo nawijają bez sensu ;)
''i się kreuje na niewiadomo kogo''
Spoko, kreuje się na prawilniaka, zgoda, z tym, że, powiedz mi kto w PL rapie się na kogoś nie kreuje, bo mi szczerze mało kto przychodzi do głowy?
0
@gorgota Nie, ja akurat nie jestem jakimś mega fanem Szpaka. Lubię, słucham, ale do mojej ''topki'' troszkę mu brakuję :)
@Rust_Cohle Co to jest XDDD
I jeszcze Szamz się do tego przyczynił, hahaha
0
@DaPidejpi Zarzucisz jakimś argumentem dlaczego? Czy tylko taki pusty frazes?