1

@Emhyr Ja natomiast tak mam po bramce Realu na Santiago Benrabeu, jak włącza się fragment hymnu.

2

@macio_944 Wkońcu głos rozsądku

12

@Kgorecki2500 Oj jak mi jej szkoda.


Że aż wcale :D

1

@PatrychoO Nie, że coś, ale hipokryzja się z ciebie wylewa ;)

Taki sam wpis można napisać o Ronaldo, zresztą ty też nie raz go beształeś także wiesz.

3

Tytuł: I like It
Autor: Cardi B, Bad Bunny & J Balvin


Polecam traczek z tej kolaboracji :D

Pamiętam jak swego czasu non stop się katowało, dodatkowo 33 tygodnie TOP1 na MTV (:
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek

2

@David_Beckham Andres Iniesta

2

@Janiama Ja ci powiem z własnego doświadczenia, kibicuje Barcelonie przeszło 10 lat (choć wcześniej mój ojciec zagłębiał mnie w temat), uwielbiam Messiego, ale potrafię docenić osiągnięcia Cristiano, i uważam go za fenomenalnego zawodnika.

Nie potrafie zrozumieć jak ludzie mogą pałać do niego aż taką nienawiścią i go wyśmiewają, jakby był gościem z B klasy i nic nie osiągnął.

5

@arasz1819 Dokładnie jak z Leo, ostatnimi czasy :]

3

@Rust_Cohle Prawda jest taka, że zarówno Messi jak i Cristiano to GOATY, i długo( jak wogóle) takiej rywalizacji nie będzie.

0

@Hartge I jeszcze Lenglet do tego XD

0

Siiiiiiiiiiiiii

7

@Peszko07 W Turcji napewno je znajdą :D

0

Komentarz usunięty

2

Od jakiego artysty/ów wzięła się wasza zajawka do rapu?
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek

U mnie wszystko wzięło się od Wiz Khalify i Kendricka ;D

0

@LeoMessi1994 Odchodząc od tego, że bez jedzenia nie przeżyjesz, zdecydowanie wybieram opcję numer 2

6

''Bez względu na to, ile błędów popełniasz lub jak powolny jest Twój postęp, wciąż
jesteś daleko przed wszystkimi, którzy nie próbują.''

3

@Colin94 Fanboje Leo zapewne to sobie tak tłumaczą.

2

@Momals11 Ciebie? :D

Byku, ja wszystko rozumiem, ale nie przesadzajmy

3

@Momals11 20 by miał, po co się ograniczać

1

@DaPidejpi Realowi, za małego grzdyla ich lubiłem, i pewnie już by tak zostało :)

0

@Sau_Ron
1. Iniesta
2. Iniesta
3. Iniesta
4. Modrić
5. Iniesta

1

@MesQueUnClub96 Dużo to upraszcza :D XD

1

@MesQueUnClub96 Byłoby niesamowicie ciężko

5

@LeoMessi1994 Neymar.

8

Dua Lipa? TOP!



@tomek8756 @Nano22

1

@arasz1819 W przypadku wygranej PSG, też byś mnie pewnie oznaczył ;]

0

@Tollusiek Pierw to muszę oblukać kto to jest, bo nie kojarze gościa :o

Btw to i tak dalej katuje ArrDee'ego :D

0

@DaPidejpi ''moim zdaniem to łak bo nawija bez sensu''

Idąc twoją argumentacją można dojść do wniosku, że większość artystów (również te światowe) to łaki, bo nawijają bez sensu ;)

''i się kreuje na niewiadomo kogo''

Spoko, kreuje się na prawilniaka, zgoda, z tym, że, powiedz mi kto w PL rapie się na kogoś nie kreuje, bo mi szczerze mało kto przychodzi do głowy?

0

@gorgota Nie, ja akurat nie jestem jakimś mega fanem Szpaka. Lubię, słucham, ale do mojej ''topki'' troszkę mu brakuję :)

@Rust_Cohle Co to jest XDDD

I jeszcze Szamz się do tego przyczynił, hahaha

0

@DaPidejpi Zarzucisz jakimś argumentem dlaczego? Czy tylko taki pusty frazes?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?