HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tytuł: MŁODY 2PAC
Autor: Szpaku
Polecam!
Imo jeden z najlepszych tracków od Młodego Simby :D
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek
8
@arasz1819 I co tam się podziało z tym PSG? :)
PS: Teraz jak dla mnie biali mogą już lecieć ;)
0
@PatrychoO Dobra, spoko niech ci będzie, że jestem HD i podszywką, w sumie leję z tego, ale dobra.
1
@PatrychoO Kibicowanie Realowi w dwóch meczach LM nazywać ''ciągnięciem do Realu'' XD
Zrozum, że nie każdy postrzega futbol w taki sposób jak ty.
0
@PatrychoO Tak sobie tłumacz. Jak ojciec pokazywał mi mecze Barcelony z wielkim Ronaldinho na czele to Ty zapewne cyca ssałeś, także oszczędź sobie i nie ośmieszaj się.
1
@PatrychoO Dzisiaj tylko Real, i pogódź się z tym
4
@MarioVeB! Czyli oferta jest dużo wyższa XD
PS: Btw jak tam twój ''skonczony Lewus''?
1
Z uśmiechem po plecach klepią
A chcą widzieć na dnie
4
@Pawel13sz Mam nadzieje, że to nie kolejna plota i faktycznie będzie coś na rzeczy :)
16
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11460363#comment-11460701
''Lewus się skończył''
Pan ekspert jak zawsze na odwrót ;P
0
@Nazio87 Otóż nie, PSG nie wygra LM
1
@barcelonaLM KFC = ściek
1
@JohnnyBarca Szwajcarska prokuratura? TOP!
2
@MESSIah16 @Barca1992 Zawsze jest jeszcze Red Tube, xvideos i inne :p
0
Siedze w Mediolanie jak Marcelo Burlon, życie nie jest tanie jak Marcelo Burlon
0
@puyol_presidend5 Nie no nie przesadzaj z tymi półkami ;)
Sobel też ma bardzo dobry głos, może nie taki jak Igor, ale no nie przesadzajmy?
0
@kulek22 Może być, aczkolwiek mi bardziej do gustu przypadła kolaboracja z Soblem ;)
0
@Transu96 Chcesz dobrego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mindbender84 W punkt!
15
@Barca1992 Też to zauważyłem XD
6
@Ojciec5tkidzieci @cracker I bardzo dobrze, że zniknęły, mam nadzieję, że już nie wrócą.
0
@Kamyk37 Kto i do czego jest przywiązany?
0
@Kondziubarca @arasz1819 wypowiedz się, tylko bez spiny.
Jak widzisz szanse PSG przy ewentualnym braku Mbappe?
2
@MesQueUnClub_87 @kurczak @makaron1983 @Kapusta z @cola
0
@Zoker 100%, że to ogłoszenia @ranger3120 :P
6
No i prawidłowo z farmazonem ;)
https://demotywatory.pl/5123412/Podczas-gdy-ludzie-gina-na-Ukrainie-Janusz-Kowalski-prowadzi
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
3
@Nazio87 Wiktor Janukowycz
5
Pamiętacie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://demotywatory.pl/5123121/Pamietacie-ciezkiego-przeciwnika-Natalie-Tak-wyglada-obecnie
4
@AdamaTraore W rower, patrząc jak ceny paliwa idą w górę ;)
4
@Ptasior 0