4

Tytuł: MŁODY 2PAC
Autor: Szpaku


Polecam!

Imo jeden z najlepszych tracków od Młodego Simby :D
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek

8

@arasz1819 I co tam się podziało z tym PSG? :)

PS: Teraz jak dla mnie biali mogą już lecieć ;)

0

@PatrychoO Dobra, spoko niech ci będzie, że jestem HD i podszywką, w sumie leję z tego, ale dobra.

1

@PatrychoO Kibicowanie Realowi w dwóch meczach LM nazywać ''ciągnięciem do Realu'' XD

Zrozum, że nie każdy postrzega futbol w taki sposób jak ty.

0

@PatrychoO Tak sobie tłumacz. Jak ojciec pokazywał mi mecze Barcelony z wielkim Ronaldinho na czele to Ty zapewne cyca ssałeś, także oszczędź sobie i nie ośmieszaj się.

1

@PatrychoO Dzisiaj tylko Real, i pogódź się z tym

4

@MarioVeB! Czyli oferta jest dużo wyższa XD

PS: Btw jak tam twój ''skonczony Lewus''?

1

Z uśmiechem po plecach klepią
A chcą widzieć na dnie

4

@Pawel13sz Mam nadzieje, że to nie kolejna plota i faktycznie będzie coś na rzeczy :)

16

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11460363#comment-11460701

''Lewus się skończył''

Pan ekspert jak zawsze na odwrót ;P

0

@Nazio87 Otóż nie, PSG nie wygra LM

1

@barcelonaLM KFC = ściek

1

@JohnnyBarca Szwajcarska prokuratura? TOP!

2

@MESSIah16 @Barca1992 Zawsze jest jeszcze Red Tube, xvideos i inne :p

0

Siedze w Mediolanie jak Marcelo Burlon, życie nie jest tanie jak Marcelo Burlon

0

@puyol_presidend5 Nie no nie przesadzaj z tymi półkami ;)

Sobel też ma bardzo dobry głos, może nie taki jak Igor, ale no nie przesadzajmy?

0

@kulek22 Może być, aczkolwiek mi bardziej do gustu przypadła kolaboracja z Soblem ;)

0

@Transu96 Chcesz dobrego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mindbender84 W punkt!

15

@Barca1992 Też to zauważyłem XD

6

@Ojciec5tkidzieci @cracker I bardzo dobrze, że zniknęły, mam nadzieję, że już nie wrócą.

0

@Kamyk37 Kto i do czego jest przywiązany?

0

@Kondziubarca @arasz1819 wypowiedz się, tylko bez spiny.
Jak widzisz szanse PSG przy ewentualnym braku Mbappe?

0

@Zoker 100%, że to ogłoszenia @ranger3120 :P

3

@Nazio87 Wiktor Janukowycz

4

@AdamaTraore W rower, patrząc jak ceny paliwa idą w górę ;)

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?