HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OsamaDembele Tak.
0
@OsamaDembele strawpoll.com, tam możesz stworzyć ankietę.
0
@OsamaDembele strawpoll
0
@AllBundy Idealne podsumowanie ''kolegi'' @PatrychoO.
@Radzio_94 A co twojego pytania, to jasne, że byłbym za Polską i żaden pojedynczy zawodnik tego nie zmieni.
1
@tristan87 Kuflowe.
0
@JimMorrisonFCB Tyskie.
0
@Pilka_jest_okragla Brazuca? TOP!
5
@AlexDark00 Węgry i szkopy niech jeszcze pojadą, sprzedawczyki.
0
@Joe_Pesci A opady deszczu?
0
@Joe_Pesci Nie życz drugiemu co tobie nie miłe ;)
7
@Rewolucja123 Zgłosiłeś już szeryfie? ^^
2
Dobra, Xavi wykonał swoje zadanie. No i co teraz z nim powinno się stać?
2
@OsamaDembele Nie stać cię chłopcze.
0
@Szklaner No, ale wiesz chłopczyk ma ''swoje wymagania'' ^^
1
@NaFazieHitman Taktyk
0
@DaPidejpi I dwóch atencjuszy w rolach głównych
3
@Persyfl Ojej.
3
@Persyfl Widzę, że nawet pomimo złomowanka dalej jesteś nieustępliwy.
1
@Nano22 Nie umiem ci odpowiedzieć na to pytanie, bo nie wiem co danej osobie siedzi w głowie i z jakim zamysłem wstawia prowokacyjny post czy komentarz.
Mniej więcej chodzi o coś w podobie do tego co @MesQueUnClub_87 napisał.
1
@Ojciec5tkidzieci Xhaka miał jeszcze hat tricka :)
27
@SwieteOfficjum Atencję. Szczególnie kolega powyżej mojego koma coś o tym wie.
0
@AlexDark00 Umtiti umowa do 2026, wątpie, że odejdzie, choć mam nadzieję, że Alemany działa w temacie :D
0
@DonAndresFCB Umtiti, Lenglet?
4
@Joe_Pesci Poczekaj na jesień, 6 fala coming soon
4
@tomek8756 Byłem tu zanim było to w gorących ^^
0
@pride98 F1 2021, FIFA 21/22
9
@IronSanHybrid Doprawdy podziwiam, że chce ci się mu odpowiadać :D
Ja z nim swego czasu cały dzień wojowałem, ale nie ma szans nie przegadasz go, gość w pewnym momencie odpala swoje "ad personam" i w każdej odpowiedzi wmawia, że się o nim pisze xD
@Persyfl Zarzucasz @IronSanHybrid, że wspiera Rosyjskich oligarchów, to jak ustosunkujesz się do tego, że korzystasz z ruskiego gazu?
Tylko mi zaraz nie wyjeżdżaj, że masz płytę indukcyjną ^^
1
@Krystian1588 Bierz odrazu fachowców od dezynsekcji, bo jak ci się to rozniesie to tego za uja nie wyplenisz.
Wiem co mówię, bo u mojej babci walczą z tym już nieudolnie kilka lat.
1
@sevs Verstappen, ja też niestety nie mogłem oglądać :/
1
@tommyVERceti Daj spokój z tym klaunem, jak myślisz dlaczego na konferencji tak usilnie naciskał na Ferrariego, żeby jednak zawalczył?
Ano dlatego, bo zwęszył łatwy zarobek + w puli tej walki (jeszcze na konfie) był ten RAM, a że włodarze koniec końców go wydymali (bardzo dobrze) i dali samochód Pasutowi to Adrianek się spłakał, bo właśnie dlatego tak naciskał na tą walkę.