0

0

@OsamaDembele strawpoll.com, tam możesz stworzyć ankietę.

0

@OsamaDembele strawpoll

0

@AllBundy Idealne podsumowanie ''kolegi'' @PatrychoO.

@Radzio_94 A co twojego pytania, to jasne, że byłbym za Polską i żaden pojedynczy zawodnik tego nie zmieni.

1

@tristan87 Kuflowe.

0

@JimMorrisonFCB Tyskie.

0

@Pilka_jest_okragla Brazuca? TOP!

5

@AlexDark00 Węgry i szkopy niech jeszcze pojadą, sprzedawczyki.

0

@Joe_Pesci A opady deszczu?

0

@Joe_Pesci Nie życz drugiemu co tobie nie miłe ;)

7

@Rewolucja123 Zgłosiłeś już szeryfie? ^^

2

Dobra, Xavi wykonał swoje zadanie. No i co teraz z nim powinno się stać?

2

@OsamaDembele Nie stać cię chłopcze.

0

@Szklaner No, ale wiesz chłopczyk ma ''swoje wymagania'' ^^

1

0

@DaPidejpi I dwóch atencjuszy w rolach głównych

3

@Persyfl Ojej.


3

@Persyfl Widzę, że nawet pomimo złomowanka dalej jesteś nieustępliwy.

1

@Nano22 Nie umiem ci odpowiedzieć na to pytanie, bo nie wiem co danej osobie siedzi w głowie i z jakim zamysłem wstawia prowokacyjny post czy komentarz.
Mniej więcej chodzi o coś w podobie do tego co @MesQueUnClub_87 napisał.

1

@Ojciec5tkidzieci Xhaka miał jeszcze hat tricka :)

27

@SwieteOfficjum Atencję. Szczególnie kolega powyżej mojego koma coś o tym wie.

0

@AlexDark00 Umtiti umowa do 2026, wątpie, że odejdzie, choć mam nadzieję, że Alemany działa w temacie :D

0

@DonAndresFCB Umtiti, Lenglet?

4

@Joe_Pesci Poczekaj na jesień, 6 fala coming soon

4

@tomek8756 Byłem tu zanim było to w gorących ^^

0

@pride98 F1 2021, FIFA 21/22

9

@IronSanHybrid Doprawdy podziwiam, że chce ci się mu odpowiadać :D
Ja z nim swego czasu cały dzień wojowałem, ale nie ma szans nie przegadasz go, gość w pewnym momencie odpala swoje "ad personam" i w każdej odpowiedzi wmawia, że się o nim pisze xD

@Persyfl Zarzucasz @IronSanHybrid, że wspiera Rosyjskich oligarchów, to jak ustosunkujesz się do tego, że korzystasz z ruskiego gazu?

Tylko mi zaraz nie wyjeżdżaj, że masz płytę indukcyjną ^^

1

@Krystian1588 Bierz odrazu fachowców od dezynsekcji, bo jak ci się to rozniesie to tego za uja nie wyplenisz.

Wiem co mówię, bo u mojej babci walczą z tym już nieudolnie kilka lat.

1

@sevs Verstappen, ja też niestety nie mogłem oglądać :/

1

@tommyVERceti Daj spokój z tym klaunem, jak myślisz dlaczego na konferencji tak usilnie naciskał na Ferrariego, żeby jednak zawalczył?
Ano dlatego, bo zwęszył łatwy zarobek + w puli tej walki (jeszcze na konfie) był ten RAM, a że włodarze koniec końców go wydymali (bardzo dobrze) i dali samochód Pasutowi to Adrianek się spłakał, bo właśnie dlatego tak naciskał na tą walkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?