HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pany co sądzicie o tym ataku 2 typów na Ferrariego? Prawda to czy dobrze sfingowany fake? Wygląda legitnie, ale chciałbym się zapoznać z opiniami ekspertów YT :D
@MesQueUnClub96 @Mario96w @Rust_Cohle
0
@Herato To się nazywa hipokryzja, ale naczelny fanboy Leo już na wakacjach :D
0
@Lionel_Messi10 Nie powiem, z tą LM, lekko popłynąłeś :D
Samo przejście Realu w tej formie będzie wyzwaniem, a co dopiero Liverpool (prawdopodobnie) w finale.
1
@Peciak Jeśli sądzisz, że City jest oceniane tylko przez pryzmat tego meczu to pozdrawiam
0
@kempnou Gdzieś to już słyszałem przy okazji klasyku z Realem (0:4) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tridente2015 Wiem, z tym, że w dwumeczu z Atletico De Bruyne grał i też nie wyglądało to powalająco
1
I to City ma pogonić Real w 1/2 :D
Dobre żarty hehe
1
@Medium Griezmann coś tam przynajmniej u nas pograł, z resztą się zgadzam
0
@VamosRakieta Dziubnął, co nie zmienia faktu, że później przyaktorzył, żeby grać na czas
9
Jazda The Reds, jechać z griliszkami i fodenkami
3
Tytuł: szkola zycia
Autor: Klocuch
Król wrócił :D
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek
3
Ale ten Wolfsburg musi być tragiczny, że BVB w średnim składzie i Canem na PO klepie ich 5:0 do przerwy
0
@Survier No tak, wiadomo, że Ronaldzik lepszy, odrazu mogłeś to napisać a nie się ukrywać.
''Wszystko do czego doszła drużyna z Ronaldem Koemanem za sterami zostało spartaczone przez Xaviego i jego amigosów.''
Do czego doszła? Do tego, że zostawił kadre w opłakanym stanie a awans do 1/8 finału LM wisiał na włosku?
A no i te 9 miejsce w La Liga...
0
@Kitek1640 Jak oglądasz koguty od wczoraj to i może zaskoczenie.
Większa beka byłaby gdyby przegrali z United XD
2
@Pawel13sz Manhattan :>
15
Wiem, że żałoba, ale patrzcie to XD
@MesQueUnClub96 @Mario96w @Rust_Cohle
16
@Pawel13sz GOAT.
1
@MesQueUnClub96 Głosowanie na pis.
5
@Uukasz_93 Morda nieskalana inteligencją.
3
@adambądkowski93
Mój tata latino, nie jestem jak oni
Świeci się kajdan i świeci się Rollie
Nadal jestem sobą i nie gram tu roli
Mówisz o dripie w tym zielonym Tommy?
1
@Danny Gaucho Ale bałwan.
1
@BorzyKrzys Sanna Marin nude xD
0
@pt9 Ale wiesz, że on akurat dobrze mówi, bo trochę śmieszne jest to, że niektórzy nie rozróżniają podstawowych warzyw czy owoców mając nawet kartki z cenami nad nimi.
3
@MesQueUnClub96 Uwierz mi, że nie tylko budowlańcy ^^
0
@pt9 Ogórka pomylić z cukinią xD
6
@clyde A ty ich zjeść ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
4
@msmsms Dzieci i tak nie zrozumieją tej różnicy.
0
Zajebisty tydzień Atletico out, Barca out i do tego pośmiewisko na pół internetu...
Koniec końców dobrze, że przynajmniej Villarreal przeszedł i że zaraz święta :D
0
@Emhyr Nie, że coś, ale w naszym meczu ze Szwecją było tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Bykunn Bronią, bo jest piłkarzem tak uwielbianego przez nich City. Uwierz, że gdyby zrobił to ktoś z Atletico, np: Carrasco czy Correa to ci sami ludzie by ich wyzywali.
I jeszcze ta turlanka, byle wturlać się na boisko i grać na czas...
@TridenteMSN Druga żółta w konsekwencji czerwona - słuszna, ale ja mówię o sytuacji sekundę później gdzie się turlał.
0
@KrychaFCB To też tekst twojego autorytetu Paczulka?