0

Pany co sądzicie o tym ataku 2 typów na Ferrariego? Prawda to czy dobrze sfingowany fake? Wygląda legitnie, ale chciałbym się zapoznać z opiniami ekspertów YT :D
@MesQueUnClub96 @Mario96w @Rust_Cohle

0

@Herato To się nazywa hipokryzja, ale naczelny fanboy Leo już na wakacjach :D

0

@Lionel_Messi10 Nie powiem, z tą LM, lekko popłynąłeś :D

Samo przejście Realu w tej formie będzie wyzwaniem, a co dopiero Liverpool (prawdopodobnie) w finale.

1

@Peciak Jeśli sądzisz, że City jest oceniane tylko przez pryzmat tego meczu to pozdrawiam

0

@kempnou Gdzieś to już słyszałem przy okazji klasyku z Realem (0:4) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tridente2015 Wiem, z tym, że w dwumeczu z Atletico De Bruyne grał i też nie wyglądało to powalająco

1

I to City ma pogonić Real w 1/2 :D

Dobre żarty hehe

1

@Medium Griezmann coś tam przynajmniej u nas pograł, z resztą się zgadzam

0

@VamosRakieta Dziubnął, co nie zmienia faktu, że później przyaktorzył, żeby grać na czas

9

Jazda The Reds, jechać z griliszkami i fodenkami

3

Tytuł: szkola zycia
Autor: Klocuch


Król wrócił :D
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek

3

Ale ten Wolfsburg musi być tragiczny, że BVB w średnim składzie i Canem na PO klepie ich 5:0 do przerwy

0

@Survier No tak, wiadomo, że Ronaldzik lepszy, odrazu mogłeś to napisać a nie się ukrywać.

''Wszystko do czego doszła drużyna z Ronaldem Koemanem za sterami zostało spartaczone przez Xaviego i jego amigosów.''

Do czego doszła? Do tego, że zostawił kadre w opłakanym stanie a awans do 1/8 finału LM wisiał na włosku?
A no i te 9 miejsce w La Liga...

0

@Kitek1640 Jak oglądasz koguty od wczoraj to i może zaskoczenie.

Większa beka byłaby gdyby przegrali z United XD

2

@Pawel13sz Manhattan :>

15

Wiem, że żałoba, ale patrzcie to XD


@MesQueUnClub96 @Mario96w @Rust_Cohle

16

@Pawel13sz GOAT.

1

@MesQueUnClub96 Głosowanie na pis.

5

@Uukasz_93 Morda nieskalana inteligencją.

3

@adambądkowski93
Mój tata latino, nie jestem jak oni
Świeci się kajdan i świeci się Rollie
Nadal jestem sobą i nie gram tu roli
Mówisz o dripie w tym zielonym Tommy?

1

@Danny Gaucho Ale bałwan.

1

@BorzyKrzys Sanna Marin nude xD

0

@pt9 Ale wiesz, że on akurat dobrze mówi, bo trochę śmieszne jest to, że niektórzy nie rozróżniają podstawowych warzyw czy owoców mając nawet kartki z cenami nad nimi.

3

@MesQueUnClub96 Uwierz mi, że nie tylko budowlańcy ^^

0

@pt9 Ogórka pomylić z cukinią xD

6

@clyde A ty ich zjeść ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

4

@msmsms Dzieci i tak nie zrozumieją tej różnicy.

0

Zajebisty tydzień Atletico out, Barca out i do tego pośmiewisko na pół internetu...

Koniec końców dobrze, że przynajmniej Villarreal przeszedł i że zaraz święta :D

0

@Emhyr Nie, że coś, ale w naszym meczu ze Szwecją było tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Bykunn Bronią, bo jest piłkarzem tak uwielbianego przez nich City. Uwierz, że gdyby zrobił to ktoś z Atletico, np: Carrasco czy Correa to ci sami ludzie by ich wyzywali.

I jeszcze ta turlanka, byle wturlać się na boisko i grać na czas...

@TridenteMSN Druga żółta w konsekwencji czerwona - słuszna, ale ja mówię o sytuacji sekundę później gdzie się turlał.

0

@KrychaFCB To też tekst twojego autorytetu Paczulka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?