HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cvzx Ta meczówkę '') Tą zwykłą najtańszą.
Znając jego prezenty, to dziwie się, że w ogóle oryginalną kupił a nie jakiegoś ''Abibasa'' z bazaru.
@BART97 Nie mów, że fejkowego Rolexa ci kupił :p
1
@tristan87 Ta, i starzy mu zabiorą i ogarną na bieżące wydatki.
0
@Munio Przede wszystkim nie dawaj pieniędzy, bo wiesz jak kończą pieniądze z komunii :p
Jak mówisz, że chcesz mu dać 2k + prezent, to kup mu PS5 i na 100% będzie zadowolony
1
@BART97 Ja od mojego w 2008r dostałem piłkę Adidas Teamgeist i czekoladę Milka XDDD
A dodam, że gość miał kasę i nawet moja babcia z zażenowaniem to przyjęła.
Gorzej nie będzie :D
2
@GeneralXavi Tak samo jak ta lil masti jest w tych kanapowcach na TTV i ostatnio była w Dzień Dobry TVN...
Takie gówno jest teraz promowane w TV
0
@barcelonaLM Z pewnością będzie ciekawie.
0
@macio_944 @DaPidejpi No jak ktoś ma tam coś strzelić, to z obecnego UTD chyba tylko on
1
@BaroPodertos No Ronaldo, No Party
Factos.
3
@Survier Diaz w Porto nie był przeciętniakiem
0
@DaPidejpi Okrągłe ZERO.
1
@masq Najgorsze jest to, jak taka osoba nie widzi w tym żadnego problemu.
Ponad 8 j****ych lat mieszkałem z takim pajacem w domu, na szczęście 4 lata temu wraz z moją mamą uwolniliśmy się od niego i sobie spokojnie żyjemy, a on?
Dalej chla i nie widzi w tym żadnego problemu...
0
@jedrek7000 Jeszcze ta dziewczynka foden i będę usatysfakcjonowany
1
@Lola120 @Tasde Antybiotyki strasznie osłabiają odporność czego sam jestem przykładem, kiedyś w ciągu roku w ogóle nie chorowałem, ewentualnie raz czy dwa razy. Teraz mamy kwiecień i już 3 raz siedzę w domu chory...
1
@MesQueUnClub96 To uj, grilisz to bierze
1
@MesQueUnClub96 Gdzie fodenik aka delfin?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11647614#comment-11647614
1
@MesQueUnClub96 A gdzie wszystkie grupy?
8
@Vamosdembouz Alphonso Davies.
0
@FCB24 Nope, to ''pradziadek tego rap g*wna'' ^^
4
Ja i moi ludzie rządzimy tutaj w szkole
Pijemy sobie wodiczkę, a ty jakąś Coca-Colę
Ja nie muszę ściągać, bo wszystkiego się nauczę
Ja robię zadania z gwiazdką, no bo chcę, a nie bo muszę
@OsamaDembele to chyba o tobie :)
0
@PatrychoO Jeśli nie potrafisz ogarnąć, że skargi i zażalenia kieruje się do moderacji i redakcji, to nie mój problem.
@msmsms Potter, wazelina w stronę Messiego i umniejszanie Ronaldo, to jego hat - trick ostatnimi czasy :D
Czasami się zastanawiam po ile lat mają mają takie osobniki, takie fanbojstwo w stronę Messiego i nienawiść do Ronaldo to ja miałem w wieku 12 lat, czyli jakieś 11 lat temu xD
0
@PatrychoO Ojejku.
''Wczoraj pisałem, że nie podważam ani tego, że był spam, ani banów, ale brakuje konsekwencji.''
To dlatego klepiesz enty komentarz dotyczący tej sprawy?
''Nikt cię po główce nie pogłaszcze za te oznaczenia.''
W przeciwieństwie do ciebie nie szukam atencji i herbików mistrzu
0
Ja tylko przypomne, że Madryt i tak jest czerwony!
Aupa Atleti!
0
@Moderacja @wpwelement
Czy to nie podchodzi już aby pod podważanie decyzji moderacji?
1
@FCBMati10 @haryveb944 Kiedyś ten limit szczęścia musi się wyczerpać, i wydaje mi się, że nastąpi to już w dwumeczu z City.
Niby tak jednak tamto PSG, nie umywa się do obecnego Liverpoolu, gwarantuje wam, że Real nie wygra tej LM
1
@barcelonaLM Nawet jak przejdą City, to z obecnym Liverpoolem są bez szans
0
@ZiX Nie no Atleti bierze to TOP4 ;)
2
A nie mówiłem xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11645755#comment-11645755
0
Za chwilę bramka na 2:3
0
@kamilop Wiem, ale w piłce też tak bywa :p
1
I pewnie spełni się powiedzenie, że kto nie wygrywa 3:0 ten przegrywa 2:3...
Jeszcze, bramka gościa, który wszedł za typa, który powinien siedzieć już w szatni.