HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wilczeq Pierogi, były, są i będą ruskie!
1
@Jakchcesz Ja też teraz, kurczaczka po tajsku zajadam a nie syczę :D
1
@pt9 Przy tym przynajmniej idzie się pobujać, przy tamtym gównie nie
1
@MesQueUnClub96 Parówa z grilla zdecydowanie
0
@BarcaSupporter Najgorszy track zarówno Maty jak i Leokadii, gówno totalne. Rzadko kiedy tak mam, ale tutaj już po pierwszym odsłuchu wiedziałem, że więcej tego badziewia nie odpalę.
0
@Yiamuiaijahaima Fascynujące.
4
@Kapitan hawk Ty Sociedaku
0
@msmsms Maradona, Messi przepraszam
0
@msmsms Giovanni Van Bronckhorst
0
@arasz1819 Stać to ich pewnie stać, ale po prostu nie wiem czy sam Mbappe byłby zainteresowany dołączeniem do United, który obecnie jest pośmiewiskiem w Europie.
Przebudowa powiadasz? O tej ich przebudowie to już słyszymy od lat a na koniec i tak wielkie ''G'' z tego wychodzi, teraz też pościągali gwiazdy (Sancho, Ronaldo, Varane), mamy koniec kwietnia a oni już o nic nie grają :)
A co do Tottenhamu i Arsenalu to nie wydaje mi się, żeby ich projekt sportowy był lepszy od projektu PSG z którego chce odejść do klubu, który takowy będzie miał.
0
@arasz1819 Tylko gdzie mógłby tam przejść? United, Totki i Arsenal odpadają z wiadomych względów, Chelsea póki co też, zostają jedynie City i The Reds.
Z czego City podobno bardziej poluje na Hallanda i Kane'a a w Liverpoolu w ataku wszystko chodzi jak w zegarku.
0
@arasz1819 Dlatego piszę ''chyba'' :) Wszystko i tak dopiero wyjdzie w lato.
Swoją drogą dużej opcji wyboru to on nie ma, albo szejk go wkońcu ubłaga i zostanie, albo Real, bo gdzie indziej?
0
No to chyba klepnięty :D
1
@Dembouz1899 Barca (?), MLS lub Newell's Old Boys
0
@Kusco15 Eksperty jednak twierdzą inaczej. I komu tu wierzyć ^^
8
@DLFCB I to spojrzenie Benza :D
8
Gdyby Platforma była przy władzy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/96d1ac6cc0f49.jpg.html
@Kgorecki2500 @Kusco15 @Barca1992 @tomek8756 @Przemek2323 @MesQueUnClub96 @Mario96w
0
@MarioVeB! Nie, że coś inteligencie, ale nic na nich nie postawiłem.
0
@Kos111 Oby wygrało
0
@tbas Obyś miał rację :)
0
@MarioVeB! Zwariowana historia
0
@Ferran Z tym, że to Modrić wtedy był motorem napędowym Chorwacji ;)
1
@xtomay Ten gościu był w ''sprawie dla reportera'' :D
0
@Medium To podejdź i zagadaj :D
2
Ja się nie chwale, ja mam talent :D
@MesQueUnClub96 @Mario96w @Rust_Cohle
3
@Janas11224 Powiem tak:
Mercedes > Audi > M3 GTR > gówno > cała reszta bmw
6
@Toretto 3/10 XDDD
Ty chyba laski 3/10 nie widziałeś :D
0
@damianex10 Wyborcy pisu i tak by łyknęli ;)
2
@DLFCB Pomyśleć, że bez Ronaldo mieliby jeszcze mniej :D
1
@bartas97 Daj jakieś foto?
Btw: Jest może jakaś Atletico?