6

@YouTuber @macio_944
Wiosna 》Jesień 》 Lato 》Zima

0

@Barca_bwo Po prostu zęby szczerzyć

1

Młody jeżyk, bo chciałbym tylko przeżyć

0

@Derean Wiem, jednak potencjalna sprzedaż Ter Stegena i De Jonga sprawia, że byłoby to możliwe.

1

@lucca87 Raphinha też już podobno dogadany.
LO - Grimaldo
PO - Azpilicueta
ŚO - Koulibaly?
Plus Bernardo Silva

1

@Kgorecki2500 Ooo to to, w sumie to nie głupi pomysł dać szansę Peni czy Tenasowi

0

Dobra, skoro dni Frenkiego w Barcelonie są policzone a i nie wykluczone, że i Ter Stegena to moje pytanie brzmi: kogo byście chcieli w zamian za nich?

Imo Bernardo Silva a na bramkę sam nie wiem, Onana, może Vlachomidos z Benfiki?

0

@AllBundy Szczerze, to ani jeden, ani drugi nawet nie stał pośród najlepszych w Polsce, ale wyżej umiejscowiłbym Żabsona, który bardziej mi siedzi.

1

@Rust_Cohle 1,60 w kapeluszu, 120 kg wagi i kopyto 10 centyli, nie ma co ZAZDRO ^^

1

@Rust_Cohle Ja to nie ty, że mnie peklują jak fakate XD

0

@Rust_Cohle Lepsze wielbłądzie kopyto niż, paka w udzie i sprzęt jak po chińskiej mecie

0

@RomanHoffer W tym przedziale cenowym na twoim miejscu celowałbym w "używkę" w jak najlepszym stanie. W zeszłym roku kupiłem sobie używanego Krossa w niemal idealnym stanie za 1650zł i jestem z niego mega zadowolony.

2

@Rust_Cohle "XXL to tylko bokserki."
W udzie pewnie ze stówe, a kopyta co kot napłakał XD

2

@Pawel13sz Must have na przyszły sezon, myślę, że z nadrukiem tarzana :)

0

@Mow_mi_Douglas Inwestycja w siebie.

3

@Demollation Lenglet, Umtiti

9

@BartqRKO Tymczasem ja, który nigdy nie wykupił Netflixa ani nic na nim nie oglądał xD

3

@Barca1922 Wyszedł już ze szpitala.

0

@BART97 A z kim ona nie ten teges? Przecież to jedna z większych blachar Youtuba.
Stuu, Malik, Alberto, tera Jóźwiak, a to i tak pewno kropla w morzu xD

0

@BART97 O co chodzi?

3

Lenglet i Mingueza na boichu, to co zara kontaktowa dla Celty? :D

0

@Kinginiesta Zwracam honor, aż sobie cofnąłem

0

Depay na spalonym, a gość daje czerwo

0

Duet Dembele - Auba jak za starych dobrych czasów w BVB :D

1

Prowadzenie prowadzeniem, ale szczerze mówiąc wynik lepszy niż gra, w moim odczuciu Celta mimo, że przegrywa 0:2 to gra bardzo dobry mecz.

Na plus na pewno Ter Stegen, Alba, Dembele i Depay

Na minus zdecydowanie kompletnie niewidoczny Ferran i Alves, Araujo też póki co słaba pierwsza połowa.

1

Araujo jak mu jeszcze ją podbił XD

1

Dembouz co porobił :O

0

Araujo jaki wylew, jak nie on

1

Forca Barca, po 3 punkty!

1

@MesQueUnClub96 Ładna duperka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?