HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@YouTuber @macio_944
Wiosna 》Jesień 》 Lato 》Zima
0
@Barca_bwo Po prostu zęby szczerzyć
1
Młody jeżyk, bo chciałbym tylko przeżyć
0
@Derean Wiem, jednak potencjalna sprzedaż Ter Stegena i De Jonga sprawia, że byłoby to możliwe.
1
@lucca87 Raphinha też już podobno dogadany.
LO - Grimaldo
PO - Azpilicueta
ŚO - Koulibaly?
Plus Bernardo Silva
1
@Kgorecki2500 Ooo to to, w sumie to nie głupi pomysł dać szansę Peni czy Tenasowi
0
Dobra, skoro dni Frenkiego w Barcelonie są policzone a i nie wykluczone, że i Ter Stegena to moje pytanie brzmi: kogo byście chcieli w zamian za nich?
Imo Bernardo Silva a na bramkę sam nie wiem, Onana, może Vlachomidos z Benfiki?
0
@AllBundy Szczerze, to ani jeden, ani drugi nawet nie stał pośród najlepszych w Polsce, ale wyżej umiejscowiłbym Żabsona, który bardziej mi siedzi.
1
@Rust_Cohle 1,60 w kapeluszu, 120 kg wagi i kopyto 10 centyli, nie ma co ZAZDRO ^^
1
@Rust_Cohle Ja to nie ty, że mnie peklują jak fakate XD
0
@Rust_Cohle Lepsze wielbłądzie kopyto niż, paka w udzie i sprzęt jak po chińskiej mecie
0
@RomanHoffer W tym przedziale cenowym na twoim miejscu celowałbym w "używkę" w jak najlepszym stanie. W zeszłym roku kupiłem sobie używanego Krossa w niemal idealnym stanie za 1650zł i jestem z niego mega zadowolony.
2
@Rust_Cohle "XXL to tylko bokserki."
W udzie pewnie ze stówe, a kopyta co kot napłakał XD
2
@Pawel13sz Must have na przyszły sezon, myślę, że z nadrukiem tarzana :)
0
@Mow_mi_Douglas Inwestycja w siebie.
3
@Demollation Lenglet, Umtiti
9
@BartqRKO Tymczasem ja, który nigdy nie wykupił Netflixa ani nic na nim nie oglądał xD
3
@Barca1922 Wyszedł już ze szpitala.
0
@BART97 A z kim ona nie ten teges? Przecież to jedna z większych blachar Youtuba.
Stuu, Malik, Alberto, tera Jóźwiak, a to i tak pewno kropla w morzu xD
0
@BART97 O co chodzi?
3
Lenglet i Mingueza na boichu, to co zara kontaktowa dla Celty? :D
0
@Kinginiesta Zwracam honor, aż sobie cofnąłem
0
Depay na spalonym, a gość daje czerwo
0
Duet Dembele - Auba jak za starych dobrych czasów w BVB :D
1
Prowadzenie prowadzeniem, ale szczerze mówiąc wynik lepszy niż gra, w moim odczuciu Celta mimo, że przegrywa 0:2 to gra bardzo dobry mecz.
Na plus na pewno Ter Stegen, Alba, Dembele i Depay
Na minus zdecydowanie kompletnie niewidoczny Ferran i Alves, Araujo też póki co słaba pierwsza połowa.
1
Araujo jak mu jeszcze ją podbił XD
1
Dembouz co porobił :O
0
Araujo jaki wylew, jak nie on
1
Forca Barca, po 3 punkty!
1
@MesQueUnClub96 Ładna duperka :D